Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

Recoil   

ów Moderator zdaje się niespecjalnie lubić II RP.

Niekoniecznie o to chodzi. Ów moderator po prostu ma wiedzę.

I to ta wiedza powoduje, że toleruje trolla notorycznie wypisującego kłamstwa i manipulacje?

Edytowane przez Recoil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Delwin   

ów Moderator zdaje się niespecjalnie lubić II RP.

Niekoniecznie o to chodzi. Ów moderator po prostu ma wiedzę.

Bardzo dużo wiedzy i bardzo dużo cierpliwości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo wiedzy i bardzo dużo cierpliwości.

Hmm, moim zdaniem Szefowie Bratniego Forum muszą sobie odpowiedzieć na pytanie. Czy na Forum jest miejsce na prezentowanie swoich poglądów politycznych w wątkach merytorycznych czy też nie. Jeżeli tak to Kolega o którym rozmawiamy (z którym najprawdopodobniej rozmawiałam przez pw wczoraj, prywatnie jest mi go żal) jest pożądanym userem, jeżeli zaś nie to należy usunąć trolla. Wybór prosty. To tylko przykład usera. Podobnie powinni postępować jeżeli chodzi o trolle prawicowe.

Mogą też blokować trolle sami użytkownicy używając swojej wiedzy. Wczoraj zatkałam buzię trollowi cytując Nestora. To jednak wymaga wysiłku i wiedzy, a przede wszystkim czasu i często gęsto będzie to kopanie się z koniem, który na merytorykę odpowiada bełkotem.

Edytowane przez lucyna beata

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Recoil   

Hmm, moim zdaniem Szefowie Bratniego Forum muszą sobie odpowiedzieć na pytanie. Czy na Forum jest miejsce na prezentowanie swoich poglądów politycznych w wątkach merytorycznych czy też nie.

Wiem doskonale o jakie zachowania Ci chodzi, ale ja bym trochę doprecyzował sam opis, na użytek osób niezorientowanych w temacie. Chodzi nie tyle o samo prezentowanie poglądów politycznych w wątkach merytorycznych, ile o prezentowanie poglądów politycznych ucharakteryzowane na merytoryczne odnoszenie się do tematu. Czyli gdy ktoś ma "odgórną" linię polityczną, którą stara się na siłę "przepchnąć", czy też "uwiarygodnić" poprzez kłamstwa, manipulacje, uporczywe ignorowanie niepasujących do odgórnej, politycznej tezy faktów, etc etc.

Mogą też blokować trolle sami użytkownicy używając swojej wiedzy. Wczoraj zatkałam buzię trollowi cytując Nestora. To jednak wymaga wysiłku i wiedzy, a przede wszystkim czasu i często gęsto będzie to kopanie się z trollem. Który na merytorykę odpowiada bełkotem.

A koniec końców i tak usłyszysz od trolla kolejne absurdalne brednie. Usłyszysz po tygodniach, po miesiącach, po latach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moim zdaniem Szefowie Bratniego Forum muszą sobie odpowiedzieć na pytanie. Czy na Forum jest miejsce na prezentowanie swoich poglądów politycznych w wątkach merytorycznych czy też nie. Jeżeli tak to Kolega o którym rozmawiamy (z którym najprawdopodobniej rozmawiałam przez pw wczoraj, prywatnie jest mi go żal) jest pożądanym userem, jeżeli zaś nie to należy usunąć trolla. Wybór prosty. To tylko przykład usera. Podobnie powinni postępować jeżeli chodzi o trolle prawicowe.

Mogą też blokować trolle sami użytkownicy używając swojej wiedzy. Wczoraj zatkałam buzię trollowi cytując Nestora. To jednak wymaga wysiłku i wiedzy, a przede wszystkim czasu i często gęsto będzie to kopanie się z koniem, który na merytorykę odpowiada bełkotem.

Nic nie muszą , to własność absolutnie prywatna Adminów , IMHO wybór nowych stażystów świadczy ze Szanowny Qultura dostrzegł problem , jakim były nieodpowiedzialne zachowania jednego ( tak tylko jednego z Modów ) i spróbował nieco rozluźnić ten problem .

Historycy to Moloch olbrzymie Forum , trudno to ogarnąć , problemem jest np: grasujący od wczoraj Troll wrzucający dwóm wielce szanownym Moderatorom rożne wyzwiska a przylepiający się do każdego tematu , mnie to nie śmieszy , to chamskie zaśmiecanie forum .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Jak to się miło czyta.

Tu, wsi spokojna, wsi wesoła....a tam, Sodomia i Gomoria... aż strach się bać!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nic nie muszą , to własność absolutnie prywatna Adminów , IMHO wybór nowych stażystów świadczy ze Szanowny Qultura dostrzegł problem , jakim były nieodpowiedzialne zachowania jednego ( tak tylko jednego z Modów ) i spróbował nieco rozluźnić ten problem .

Historycy to Moloch olbrzymie Forum , trudno to ogarnąć , problemem jest np: grasujący od wczoraj Troll wrzucający dwóm wielce szanownym Moderatorom rożne wyzwiska a przylepiający się do każdego tematu , mnie to nie śmieszy , to chamskie zaśmiecanie forum .

To jest przede wszystkim szczeniackie lekceważenie Kolegów.

Zgadza się to jest własność prywatna, co do tego nie mam wątpliwości. Zdarzyło mi się walczyć i z Adminami. Mnie banowano, fora albo padały albo Bieszczady z nich znikały. Fora bez użytkowniów nie istnieją.

Masz żal do Moderatora. W sumie nie dziwię Ci się ale proszę odpuść Mu. Mi Jego moderacja podobała się,no miał swoje wpadki. Jest takim samym człowiekiem jak każdy z nas, ten tylko się nie myli kto nic nie robi. Bardzo podobało mi się jego zdecydowane dążenie do tego abyśmy operowali faktami, powoływali się na źródła. Szkoda, że takie zasady panowały w mównicy. Moim zdaniem tak powinni postępować Moderatorzy w wątkach merytorycznych ze szczególnym uwzględnieniem Polski Ludowej, czy teraz w turystyce lokalnej. Mam jakąś tam wiedzę w tych dziedzinach, za mną jest duży księgozbiór jestem więc w stanie w jakimś tam stopniu odróżnić ziarno od plew. W tych działach zapanował totalny bałagan, gdyż rozhasani Koledzy vel trolle pomylili sobie działy i tu wrzucali swoje bełkotliwe przemyślenia. Ten dział jest bez gruntownego sprzątania nic nie wart. Tu zasady Mistrza Małodobrego sprawdziłyby się. Był taki okres, kiedy mi jeszcze zależało na dyskusji, że marzyłam aby Mistrz objął ten dział.

@ Recoil o to to. Mój język nie powiedział tego co pomyślała głowa. Dziękuję Ci za doprecyzowanie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jak to się miło czyta.

Tu, wsi spokojna, wsi wesoła....a tam, Sodomia i Gomoria... aż strach się bać!

:lol:

To nie tak, tu można rozmawiać o tym co Tam dzieje się.

Żal mi Kandydata na Moda, chciał dobrze i moim zdaniem zrobił to co należało zrobić więc rozpisałam się.

Edytowane przez lucyna beata

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Ależ spora wina leży też po stronie "normalnych" użytkowników (w baaardzo szerokim tego słowa znaczeniu). Trolla nie należy dokarmiać, wtedy sobie pójdzie. Ja wiem, że to nie łatwe ręka świerzbi aby odpisać na te głupoty sam staram się powstrzymywać ale nie zawsze się udaje. To fakt. Ale jak się uda to taki osobnik się wynosi albo ogranicza swoją działalność. Vide tutejsze forum. Wystarczyło nie odpisywać w temacie o tym jaki Bierut był dobry i skończyły się głupie przepychanki.

To samo polecam czynić i na "Historykach". Moderatorzy wszystkiego nie załatwią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Delwin   

Kochani, moderatorzy nie mogą od tak banować trolli, stażysta który zbanował ostatnio trolla motoryzacyjno – czworonożno – bałtyckiego, ma teraz ponoć o to proces i musi się gęsto tłumaczyć. ;)

Ktoś go pozwał? O co?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rózne rzeczy już były, ale czegoś takiego nie pamiętam. Ciągle tego jeszcze nie usunięto :(

Takiego chamstwa wobec Modów tez nigdy nie widziałem , a nie usunięto Matołka bo się odradza pod innymi nickami <_<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.