Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

godfrydl   

A czy zaszczyciles Godfryldzie nadawce odpowiedzia?

tak, chociaż napisał do mnie bez zaczepki z mojej strony. Odpowiedzieć już nie raczył.

Ale lepiej popatrzcie, jak mnie nazwał Wiadomo Kto na privie:

O widzisz, i to świadczy o Twoich horyzontach w kwestii kultury osobistej. Ty naubliżasz, tobie naubliżają - i spływa to po Tobie jak woda po kaczce i gęś po wodzie. Ale, wybacz, nie wszyscy są takimi, hmmm... barbarzyńcami. To było kiedyś Forum dla ludzi kulturalnych i z klasą. Zapuściliśmy mównicę, fakt, ale nigdy nie jest za późno, by naprawić pewne sprawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu moderowania na Bratnim Forum - jest tam dwu nowych Stażystów - obie te osoby prywatnie lubię i wielce szanuje , jako userzy dali się poznać z jak najlepszej strony wiec i jako Modowie mam nadzieje takimi pozostaną :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Zapuściliśmy mównicę, fakt, ale nigdy nie jest za późno, by naprawić pewne sprawy.

No i to rozumiem, jasno wyłożona sprawa, godna mistrza. Czyż on nie jest za dobry ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zapuściliśmy mównicę, fakt, ale nigdy nie jest za późno, by naprawić pewne sprawy.

No i to rozumiem, jasno wyłożona sprawa, godna mistrza. Czyż on nie jest za dobry ?

Demonizujecie. Szaleję sobie w mównicy w najlepsze, czasami wydurniam się, dziś konałam ze śmiechu czytając posty nawiedzonego nowego usera, dałam temu wyraz. Moderator tylko wyciął dwa moje posty, gdzie drwiłam sobie z żydowskiego, lewicującego trolla. Ani ostrzeżenia, ani zwrócenia mi uwagi chodź nieźle rozrabiałam śmiejąc się do rozpuku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Może wejdź w dyskusję z Balto i Samuelem?

Będzie ciekawiej...

Nie chwaląc się powiem, że to ja spacyfikowałam Balto. :) Na początku czułam niechęć sama do siebie po tym jak oberwał ostrzeżenie ale z czasem przeszło mi. To troll, a nie kolega z forum.

Samuela nie kojarzę.

Edytowane przez lucyna beata

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Skojarzysz... Samuel Łaszcz - nowe wcielenie czystego komunisty; czysty bo odcina się od spraw złych, a resztę popiera.

Mi nie chodzi o poglądy. A cóż jest złego w lewicowych. Ponoć kto za młodu nie był socjalistą ten etc. Ideologia, spory ideologiczne, na to jest miejsce w mównicy. Balto trollowała w wątkach merytorycznych, dla mnie jest to nie do przyjęcia. Ja na forach historycznych szukam wiedzy w pigułce, wszechstronnego spojrzenia na problem, taka nauka poprzez zabawę. Nie lubię, gdy ktoś w sposób wredny zakłóca mi proces uczenia. To robił Balto wstawiając swoje a'merytoryczne posty w dyskusjach merytorycznych. Musiałam reagować. Poza tym jako laik aby brać udział w dyskusji muszę się do niej przygotować, czasami przeczytać jakąś książkę, czasami kilka, a bywa, że nimi obkładam się. Nie podoba mi się, gdy trolle rozwalają i moją pracę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię, gdy ktoś w sposób wredny zakłóca mi proces uczenia. To robił Balto wstawiając swoje a'merytoryczne posty w dyskusjach merytorycznych. Musiałam reagować.

Nie on jeden-[ciach] to również dobry, a może nawet lepszy przykład forumowego trola, czasem w wątkach historycznych próbuje zabłysnąć wiedzą(której nie ma), najlepiej wrzucić go na listę ignorowanych co ogromnie ułatwia czytanie tematu w którym nieszczęśliwie troluje(to uwaga na wypadek gdybyś miała pecha trafić do zaspamowanego przez niego wątku)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ponieważ po raz kolejny w dyskusji pojawiają się personalia osób, które nie odwiedzają tego forum, nie mam wyboru: jeszcze jeden post, w którym autor będzie krytykował z tego czy innego powodu kogoś, kogo nie ma na tym forum i temat zostanie zamknięty ponownie. Proszę wziąć to pod uwagę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Demonizujecie. Szaleję sobie w mównicy w najlepsze, czasami wydurniam się, dziś konałam ze śmiechu czytając posty nawiedzonego nowego usera, dałam temu wyraz. Moderator tylko wyciął dwa moje posty, gdzie drwiłam sobie z żydowskiego, lewicującego trolla. Ani ostrzeżenia, ani zwrócenia mi uwagi chodź nieźle rozrabiałam śmiejąc się do rozpuku.

Fuj .....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Niestety, mimo iż biorę udział w dyskusji (zostałem przez pw wezwana) to nie mam pojęcia o czym rozmawiacie. Przykro mi, jeżeli swoim dyletanctwem sprawiłam komuś przykrość.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Dzięki tego typu "dyskusjom" mój zapał do pisania spadł niemal do 0 :(

Ależ nie zniechęcaj się! Pomyśl, człek czasem napije się za dużo i na drugi dzień też twierdzi, że nigdy więcej! Ale dzięki sile charakteru przezwycięża kryzys i przy następnej okazji znowu siada do stołu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Ostatnio historycy.org są celem ataków pewnego trolla, ktory bawi się najpierw przybierając pozę skrajnego lewaka, po wywaleniu go teraz udaje skrajnego prawaka, katola i antysemitę, profanując przy tym portret Benedetto XVI.

A ostatnio napisał mi ex-mod i ex-user o prawicowych poglądach, że jego obecnośc w gronie modów była kością niezgody i na znak protestu paru lewicowców miało zlożyć funkcję. Kolega zrezygnował pierwszy i jak pisze z przekąsem, nie widać aby tamci mieli odejść.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.