Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

....Jeśli więc moderator wspina się na wyżyny swej elokwencji wypisując teksty typu "A o tym, że sam się napraszasz tekstami godnymi syna Noego (i nie o Sema ani nie o Jafeta mi chodzi) oczywiście nie pomyślisz." to dla mnie była by tylko zachęta do odbicia piłeczki na co oczywiście facet pewnie zareagowałby wlepiając warna. To tu dochodzimy do sytuacji która jest dla mnie dosyć obrzydliwa. Moderator zamiast wygasić konflikt prowokuje pyskówkę deklarując jednocześnie, że wykorzysta swoją uprzywilejowaną pozycję do udupienia niepokornego użytkownika.....

Moze próbować , choć nikle szanse pisze dużo , dużo mniej , nie reaguje na zaczepki , nie mam ochoty wysłuchiwać chamskich wyzwisk niczym jakiś gówniarz , a tak ta osoba traktuje userow , z mojego powodu Forum duzo nie straci , ale wielu wartościowych userow , bądź pisze mniej lub przestało się udzielać .Pewnie przeniosę się na jakieś niemieckie Forum Historyczne , co niechybnie skończy się banem za uprzedzenia antygermanskie , cosik jak Glaisich ( czy jak mu tam było ) jeno w przeciwną stronę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

A poczytajcie, jakiego mi posta na priva przysłało coś, co zowie się [ciach]:

Ten fajansiarz na zdjęciu w kamizelce, krawaciku i kapelusiku to może Ty, Szanowny Godfryldzie? Ciekawym czegój to Ty uczysz w szkole, bo chyba nie historii, co? I w jakiej zapyziałej dziurze?

fajny trolluś, nie?

Edytowane przez Albinos
A prosiłem, bez personaliów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Delwin   

A poczytajcie, jakiego mi posta na priva przysłało coś, co zowie się [ciach]:

Ten fajansiarz na zdjęciu w kamizelce, krawaciku i kapelusiku to może Ty, Szanowny Godfryldzie? Ciekawym czegój to Ty uczysz w szkole, bo chyba nie historii, co? I w jakiej zapyziałej dziurze?

fajny trolluś, nie?

Troll i to drastycznie niedouczony :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A poczytajcie, jakiego mi posta na priva przysłało coś, co zowie się [ciach]:

Ten fajansiarz na zdjęciu w kamizelce, krawaciku i kapelusiku to może Ty, Szanowny Godfryldzie? Ciekawym czegój to Ty uczysz w szkole, bo chyba nie historii, co? I w jakiej zapyziałej dziurze?

fajny trolluś, nie?

A czy zaszczyciles Godfryldzie nadawce odpowiedzia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Czy sprawy na PW nie powinny pozostać P ?

Masz racje winny pozostać P , możne z jednym małym wyjątkiem kiedy publicznie się innych łaja , co do wzajemnej kultury i zasad sv , a prywatnie daje się upust własnemu prostactwu pisząc np do nie lubianego usera : ty onanisto - nawet ubierając to w biblijna retorykę vide : ....A o tym, że sam się napraszasz tekstami godnymi syna Noego (i nie o Sema ani nie o Jafeta mi chodzi)...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Wielokrotnie pisałem, że kalifikacje do bycia modem leżą w charakterze, w osobowości. Wiedza, wiek, wykształcenie formalne ma na prawdę drugorzędne znaczenie. Jeśli ktoś nie ma odrobiny dystansu do własnej osoby, poczucia humoru, jeśli jest agresywny, jeśli nie ma odrobiny talentu do gaszenia konfliktów no i jeśli ma tak rozdęte ego, że w drzwi się nie mieści to nie powinien zostać wybrany do pełnienia takiej funkcji. Dlatego dziwię się, że czasem tą robotę dostają ludzie po dosyć krótkim okresie pisania na forum.

A co do tej konkretnej sprawy to nie wiem czy sprawi Wam frajdę fakt (mnie by sprawił, ale ja wredny bywam), że jeśli ten gość wypisuje takie rzeczy to prawdopodobnie zabolała go sytuacja związana z Wami i próbuje jakoś spuścić ciśnienie które jak się zdaje podnosi mu pokrywkę. Dajcie mu spokój bo go nadciśnienie albo i inny szlag trafi i będziecie go mieli na sumieniu.

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
daje się upust własnemu prostactwu pisząc np do nie lubianego usera : ty onanisto - nawet ubierając to w biblijna retorykę vide : ....A o tym, że sam się napraszasz tekstami godnymi syna Noego (i nie o Sema ani nie o Jafeta mi chodzi)...

W kwestii formalnej - trzeci (najmłodszy) syn Noego w/g wersji biblijnej to Cham, a nie Onan :) Onan był synem Judy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W kwestii formalnej - trzeci (najmłodszy) syn Noego w/g wersji biblijnej to Cham, a nie Onan :) Onan był synem Judy.

No tak , mści się to ze najbliższą szkółkę biblijną miałem 20 km od domu ( a grzeszyłem zaniedbaniem ) :( , Wam papistom było lepiej religia w każdej parafii , z drugiej strony ranga obelgi znacznie spadła :) ( bo z chłopstwa się wywodzę a on może szlachcic z pochodzenia wiec tak zgodnie z tradycją mi napisał po szlachecku ) .

A Stary Testament muszę raz jeszcze przeczytać , na wypadek kolejnej biblijnej retoryki na priva .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   
z drugiej strony ranga obelgi znacznie spadła

Zatem miło mi, że chociaż odrobinkę się do tego przyczyniłem. ;) Wracając natomiast do historyków.org - przeglądając dzisiejsze posty z przerażeniem stwierdziłem, że moderatorem chcą zrobić pewnego usera - mitomana, z którym wiodę spory od pewnego czasu. Zastanawiam się nad zawieszeniem pisania ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
A Stary Testament muszę raz jeszcze przeczytać

Patrz, a pokutuje pogląd, że heretycy są lepiej obeznani w zawiłościach religijnych...

Zastanawiam się nad zawieszeniem pisania ...

Ciekawy, wtedy powitam Cię w klubie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Cytat

A Stary Testament muszę raz jeszcze przeczytać

Patrz, a pokutuje pogląd, że heretycy są lepiej obeznani w zawiłościach religijnych...

Przesada a mit Drogi Piracie :) ,

Pozostała jedynie pracowitość i chęć ograniczenia "rozpasanych "wydatków " papistowskich współmałżonków i dzieci :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Delwin   

Zatem miło mi, że chociaż odrobinkę się do tego przyczyniłem. ;) Wracając natomiast do historyków.org - przeglądając dzisiejsze posty z przerażeniem stwierdziłem, że moderatorem chcą zrobić pewnego usera - mitomana, z którym wiodę spory od pewnego czasu. Zastanawiam się nad zawieszeniem pisania ...

A kogóż to?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.