Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

Odrobina pokory i skromności jeszcze nikomu nie zaszkodziła - no ale zgaduję że to już indywidualne podejście każdej osoby.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam jedną dużą różnice pomiędzy dwoma forami, tutaj przez mniejszą liczbę piszących, brak jest tematów hmm bardziej ogólnych, w których są najgorsze dyskusje, i w których najłatwiej o ostrzeżenie.

Bo jeśli ktoś ma jakieś poglądy to ich nie zmieni tak hop siup, nawet jeśli dostanie dane z drugiej strony, bo zawsze się znajdzie coś z serii a u was biją murzynów ;)

Ps

A ja się pochwalę! Po 1,5 roku przerwy dostałem bezsensownego warna, oczywiście od Wszyscy Wiedzą Kogo!

Jakoś ja bym nie powiedział ze bezsensownego ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

Ja dodam jedną dużą różnice pomiędzy dwoma forami, tutaj przez mniejszą liczbę piszących, brak jest tematów hmm bardziej ogólnych, w których są najgorsze dyskusje, i w których najłatwiej o ostrzeżenie.

Ależ są, tylko się "lepiej" nazywają.

Ale ogólnie się zgadzam, mniejsze forum jest mniej "konfliktowe". Kiedy postanowiłem zabrać się sam za "Ciepielów", przeglądnąwszy fora uznałem że tylko na mniejszym można taką dyskusję przeprowadzić. Na większym od razu pojawiliby się "wzburzeni" i temat zostałby zamknięty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ale są w dużo mniejszej ilości, a na historykach każde większe zdarzenie ma od razu temat, a jak polityka jest to wiadomo że będzie ostro ;)

No i te forum jest dużo bardziej jednolite, hmm ideologicznie, światopoglądowo, i nie jest to zarzut, po prostu tacy się udzielają tutaj użytkownicy, a na historykach jest przekrój bardzo duży.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
No i te forum jest dużo bardziej jednolite, hmm ideologicznie, światopoglądowo, i nie jest to zarzut, po prostu tacy się udzielają tutaj użytkownicy, a na historykach jest przekrój bardzo duży.

Fakt , Historia - jest jednolita światopoglądowo , od Samuela po Gotfrydla :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Recoil   

Faktem jest, że FSO nie nadużywał swej pozycji, faktem jest również, że pisał swe posty... niezależnie od faktów i ignorując przedmówców, którzy zaprzeczali jego wnioskom. Ot, szedł dalej...

Tutaj FSO/Balto też wypisał takie bzdury jakie pisze teraz na historycy.org? Tam w prawie każdym poście wypowiada się na tematy na które nie posiada podstawowej wiedzy, co oczywiście skutkuje wypisywaniem totalnych głupot, ale do niego to jakoś nie dociera. Dla mnie osobiście to drugi najgorszy troll po niesławnym Dariuszu J.

A co do tematu wątku, czyli historycy.org, to mi tam przeszkadza zbyt duża wyrozumiałość dla trolli - Dariusz J. pisał tam prawie rok, a tak w zasadzie to nawet nie wiem, czy dostał wreszcie zasłużonego sto razy bana, czy też w końcu do niego dotarło, że nic nie zwojuje. Teraz z kolei karierę trolla uskutecznia tam FSO/Balto, a moderacja jak na razie zdaje się tolerować jego zachowanie, pomimo narzekań wielu użytkowników.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Na "malutkim" forum GIS'u swego czasu rozgorzała wielce interesująca dyskusja o bitwie pod Hannaut, 12-14 maja 1940 roku, pomiędzy Fortecą [Jarosław Chorzępa], a Archaniołem [Gabriel Szala]!

Forum tworzą ludzie a to rozumuje się przez fakt iż duże nie znaczy lepsze. Napoleon.org.pl, co by nie rzec to taka mała szlachta. Posty Starego, Zuzu, Apacza, Kampa i jeszcze paru innych to klasyka gatunku :B):

Tutaj natomiast gdyby nie Harry, który zawsze podawał moje luki w wiedzy gdy je obaczył w postach, czy to w temacie o Saalfeld Jenie, pewnie tkwił bym jeszcze przez wiele miesięcy, lat, w błogiej nieświadomości, dziękować tylko Wojciechowi wypada za poświęcony czas i uwagę!

Secesjonista, napisał tyle wybornych replik, własnych wynurzeń jak ostatnio świetny post tyczący sytuacji prawosławia w państwie carów. Dzięki niemu sięgam po książki o które bym siebie nie posądzał.

Piszecie ciągle od kilku stron kto za co dostał ostrzeżenie. Ja też dostałem i co z tego? Widocznie zawiniłem, moderator ma rację, kropka.

Nie podobają się wam historycy.org? To nie dyskutujcie tam.

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A Ty bavarsky, nie zrezgnowałeś z historyków.org, z powodu pewnego doktora, lubującego się w powstaniu listopadowym? Gość nazwał jedną naszą koleżankę głupawą panienką, obraził kolegę Gronostaja, kara go nie spotkała, a teraz spamuje w dziale o RON, twierdząc, że armia I RP rozpadła się po roku 1683. Facet, ma tytuł doktora, to go nie ruszają, ale brednie wypisuje niestworzone. :thumbup:

Edytowane przez Jaś Puchatek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.