Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

Woj   

Log: 10 dni odpoczynku za uparte ignorowanie zasad polskiej ortografii (mimo ostrzeżeń) - od 13 IX.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Acha, to dziękuje, przynajmniej wiem za co i na jak długo, i że w sumie zasłużenie ;)

Edytowane przez Świętosław

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Natan Ejdelman powołując się na słowa Katarzyny II, w biografii Pawła I wspomina „Cesarstwo rosyjskie jest tak ogromne, iż oprócz władcy absolutnego każda inna forma rządów jest dlań szkodliwa, gdyż każda z nich powolniejszą jest w wykonaniu.”

Podejrzewam, że to jest problem każdego dużego forum. Zwłaszcza takiego molocha jakim są historycy. A że ogarnęli to w taki sposób to ichniejsza sprawa. Z rzadka tam zaglądam.

Nie mieszajmy rozmiarów forum z chamstwem i rażącą stronniczością szeregu osób, które powinny tam stać na straży porządku właśnie, a nie wszelkimi sposobami szkodzić niepasującym im użytkownikom.

Zresztą Ty też tam działałeś, ale na skutek jednego z epizodów dokonałeś "samozatopienia" swoich postów. ;)

Panowie, ja rozumiem, że możecie mieć żal do historyków za takie a nie inne załatwienie sprawy... ale wolałbym jednak, abyście nie robili z tego forum miejsca, gdzie krytykuje się historyków. To, jak sprawy są tam załatwiane, są wewnętrzną sprawą tamtego forum, oraz Was osobiście z konkretnymi modami. Tak więc jeśli można, prosiłbym o zakończenie w tym momencie wątku banów i warnów na historykach. Usuwać nic nie będę, ale byłbym wdzięczny za wysłuchanie mojej prośby.

I taki powinien być moderator!

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
I taki powinien być moderator!

Nic dziwnego, tutaj utrzymuje się najwyższy światowy standard moderowania!

(Oj, żeby się Albinosowi tylko w głowie nie przewróciło od tych pochwał)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, tutaj utrzymuje się najwyższy światowy standard moderowania!

(Oj, żeby się Albinosowi tylko w głowie nie przewróciło od tych pochwał)

Podlizujesz się? :lol: Marynarz?

Nie mieszajmy rozmiarów forum z chamstwem i rażącą stronniczością szeregu osób, które powinny tam stać na straży porządku właśnie, a nie wszelkimi sposobami szkodzić niepasującym im użytkownikom.

Jeśli mam być szczery, to nawet długo wytrzymałeś bez bana <_<

A co do historyków to pewną wadą jest zbyt mała liczba moderatorów. Niektóre działy są dość dobrze kontrolowane, w innych moderatorzy pojawiają się od święta, w jeszcze innych nie pokazali się od tajemniczego zniknięcia. Szkoda, bo forum fajne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Podlizujesz się?

Nie, walczę o przeżycie!

A poważnie to na "Historykach" zawarta jest ogromna ilość informacji. Można tam znaleźć w zasadzie wszystko (no albo prawie wszystko). Czasem tam zaglądam gdy czegoś szukam (fakt,że dosyć rzadko). ponieważ zwykle szukam konkretnej informacji raczej nie trafiam na dyskusje o zabarwieniu ideologiczno - światopogladowym. Może z tego powodu nie zauważyłem jakichś szczególnie dramatycznych konfliktów.

W każdym razie dobrze mieć pod ręką takie źródło informacji (no i jeszcze DWS).

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

A może tak wierszem ? To podobno nie budzi "Administracyjnego zwierza". Może tam się sprawdzi (tylko czy Damian to zniesie ?).

Edytowane przez Tomasz N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Forum jest fajne, ale w interesującym mnie dziale jak nie ma kol. Domena, to nie ma się z kim nawet posprzeczać :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Zresztą Ty też tam działałeś, ale na skutek jednego z epizodów dokonałeś "samozatopienia" swoich postów. ;)

To że miałem kaprys wykasowania swoich postów, nie znaczy że żywię urazę do kogokolwiek. Co więcej nie wiązałbym owego czynu z tzw. "jednym z epizodów", o których wspomniałeś.

Pozdr,

Marcin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam być szczery, to nawet długo wytrzymałeś bez bana <_<

Wiem. Ale to nie zasługa moderatorów, ale wyłącznie mój własny geniusz wojenny i moje własne partyzanckie szczęście. :rolleyes: Tamci tylko czekali, żeby mnie zawiesić. <_< Ostatecznie udało im się, ale wówczas nie mogłem iść na żądne ustępstwa i dlatego rozjątrzyłem tamtejszy salonik, mając już cztery ostrzeżenia. Zresztą i tak zbanowali mnie kompletnie bezpodstawnie i podle, w typowy dla siebie sposób. Pewnie sobie teraz taki Coobeck myśli, że wreszcie się mnie zdołali pozbyć. Nie wie na razie, że napiszę jeszcze na tamtym forum sporo postów.

To że miałem kaprys wykasowania swoich postów, nie znaczy że żywię urazę do kogokolwiek. Co więcej nie wiązałbym owego czynu z tzw. "jednym z epizodów", o których wspomniałeś.

Pozdr,

Marcin

Niemniej Twoja determinacja mi autentycznie zaimponowała. Tylko wartościowych postów szkoda. :rolleyes:

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Forum jest fajne, ale w interesującym mnie dziale jak nie ma kol. Domena, to nie ma się z kim nawet posprzeczać

Za to dział RON(a szczególnie sztuka wojenna)posiada mocną obsadę, użytkownicy powołujący się tylko na opracowania(te słabe) zostają od razu sprowadzeni do parteru a jak się rzucają moderacja działa bez zarzutu, zawsze jest z kim podyskutować o interesujących bitwach(trochę gorzej jak ktoś woli dyskusję o czymś mniej intersującym ale i tu nie brakuje chętnych).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Pewnie sobie teraz taki Coobeck myśli, że wreszcie się mnie zdołali pozbyć. Nie wie na razie, że napiszę jeszcze na tamtym forum sporo postów.

Yeah! That's spirit! Never give up!

Tylko wartościowych postów szkoda.

No właśnie! Uszczupliłeś dziedzictwo naszej cywilizacji! Piękna emocjonalna akcja, ale nie pomyślałeś o ludzkości!

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Moje posty normalnymi były, nic szczególnego, ot parę słów mniej lub bardziej składnie złożonych, zakończonych pozdrowieniem.

Wiele ich tam też nie było :)

Pozdr.

M.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Yeah! That's spirit! Never give up!

Dziękuję! Jak już zaznaczyłem, nie zamierzam się poddawać barbarzyństwu, ale czas na powtórną rejestrację chyba jeszcze nie nadszedł.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.