Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

Działa , działa jak znam życie masz warna ;)

Na pewno. Ale nie przejmuj się Świętosławie! Takie metody to tam ostatnimi czasy standardzik. Zresztą sami się tym chełpią, że panuje u nich "oświecony absolutyzm". No jak taki Coobeck, który banuje chyba najwięcej i z najgłupszych nawet powodów (oczywiście, tych, którzy ośmielą się mieć zdanie inne niż jedynie słuszna linia) ma być "oświecony", no to ja już miliard razy wolę forum Onetu.

Ale oczywiście szkoda, że tak źle się tam dzieje, bo jest na Historykach masa osób bardzo interesujących i wybitnych. Niestety postawa przynajmniej części modów zwyczajnie uniemożliwia sensowne postowanie na większą skalę w części działów. Tak np. zbanowano bezprawnie, podstępnie i chamsko mnie, 20 Sądecki Pułk Piechoty, użytkownika Litwin Mały i wielu wielu innych. Prym wiodą tu Silent Hunter, wspomniany Coobeck czy też Celt. Inni z kolei są normalniejsi, ale swym udawaniem faraonów potrafią jedynie zniechęcać do historii (Ramond, Net Skater etc.)

Proszę Albinosa, aby nie cenzurował tego posta. O chamstwie trzeba mówić otwarcie, a skoro na Historykach zabraniają...

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Hmm i wyskakuje taki ekranik jak jakiś błąd ?

Bo moge jeszcze zrozumieć że mnie wyłączyli, chociaż nie wiem za co, ale mogli by mi dać o tym znać, bo niby dostałem jaką wiadomość od net skatera, ale co mi z tego skoro nie mogę jej przeczytać skoro mi nie działa forum ;)

I czy dają tak znienacka ?, bez ostrzeżenia ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Zresztą sami się tym chełpią, że panuje u nich "oświecony absolutyzm".

A tutaj wiecznie i niezmiennie panuje nam ustrój cesarstwa Oktawiana Augusta. ;-P

Mimo wszystko Starożytni mieli większy pomyślunek ds. politycznych i społecznych niż nowożytnicy, nie? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

że panuje u nich "oświecony absolutyzm".

Natan Ejdelman powołując się na słowa Katarzyny II, w biografii Pawła I wspomina „Cesarstwo rosyjskie jest tak ogromne, iż oprócz władcy absolutnego każda inna forma rządów jest dlań szkodliwa, gdyż każda z nich powolniejszą jest w wykonaniu.”

Podejrzewam, że to jest problem każdego dużego forum. Zwłaszcza takiego molocha jakim są historycy. A że ogarnęli to w taki sposób to ichniejsza sprawa. Z rzadka tam zaglądam.

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych kolegów, jak się mogę skontaktować z modem na historyków, jeśli mi nie włączą się stron ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Woj   

Mam pytanie do szanownych kolegów, jak się mogę skontaktować z modem na historyków, jeśli mi nie włączą się stron ?

Ale o co chodzi? I o co niby chcesz wnioskować?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do szanownych kolegów, jak się mogę skontaktować z modem na historyków, jeśli mi nie włączą się stron ?

Najprościej via mail:

historycy@historycy.org

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ale o co chodzi? I o co niby chcesz wnioskować?

Choćby o to na jak długo mam zawieszone konto, bo miło by było to wiedzieć.

Najprościej via mail:

historycy@historycy.org

I dziękuje bardzo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Choćby o to na jak długo mam zawieszone konto, bo miło by było to wiedzieć.

A kto powiedział, że jak przyjdzie czas to będziesz mógł coś pisać? Spójrz na martyrologię Apacza!

Moja rada:

A Ty chłopie nie narzekaj

Siądź na dupie i przeczekaj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Woj   
Choćby o to na jak długo mam zawieszone konto, bo miło by było to wiedzieć.

A na historykach nick ten sam?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A na historykach nick ten sam?

Tak.

A kto powiedział, że jak przyjdzie czas to będziesz mógł coś pisać? Spójrz na martyrologię Apacza!

Moja rada:

A Ty chłopie nie narzekaj

Siądź na dupie i przeczekaj!

To może na jak długo teoretycznie ;)

Bo pewnie mam to napisane w wiadomości na forum, ale nie mogę na nie wejść ;)

Zresztą trudno tak czekać, bo cóż tu robić bez historyków i 6 stron tematów dziennie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Woj   

W profilu masz "ostatnio aktywny 13/09/2011, 7:56". I nic o żadnym banie. Provider? Przeglądarka?

Edytowane przez Woj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.