Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

gregski   

Tematy na jednym i drugim forum zostaly jak rozumiem zalozone w celu konstruktywnej wymiany informacji i zachety do pisania w obu miejscach.Tak przynajmniej ja je rozumiem.Stalo sie niestety inaczej,a sprawa zakonczyla sie na trudnych do akceptacji wulgaryzmach co moze budzic wylacznie niesmak i zgorszenie.

Napisałem kilka zdań o forum Historycy.org i starałem się być szczery. Wszystko to podtrzymuję. Forum jest dobre. Pisze tam całe mnóstwo ciekawych i kompetentnych ludzi. Nie waham się stwierdzić, że erudytów. Materiał zawarty w postach jest olbrzymi i wartościowy (wymaga to jednak "odcedzenia" od spamu). Napisałem też o pewnych niedociągnięciach, czy niedomaganiach które mogą być irytujące. Moją intencją nie była chęć "dokopania" komuś a raczej przedstawienia moich spostrzeżeń. Jeśli ktoś z tamtego forum, kto jest władny wprowadzić pewne zmiany przeczyta moje wypociny i uzna przynajmniej część moich argumentów za słuszne, będę zaszczycony. Jeśli nie, płakać nie będę. W każdym razie nie był to z mojej strony żaden atak (w takim przypadku potrafiłbym być znacznie mniej miły), ot po prostu mój prywatny subiektywny osąd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No wiesz,nie Ciebie oczywiscie mialem na mysli :rolleyes:

W tematach o starozytnym Egipcie bardzo sympatyczne grono osob tam pisuje,ktore z anielska cierpliwoscia znosi obecnosc wszelkiej masci takich jak ja sam ignorantow.Wymienie chocby Keftiu,Vapnataka,Marthinusa czy Vergiliusa.

I WS tez ma bardzo solidna obsade i tematy opracowane na wysokim poziomie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dział RON także jest mocny.

Mocniejszy od tutejszego.

Oprócz mocnych urzytkowników tego forum tam piszących jak Radosław Sikora, Kadrinazi itd są jeszcze RA.PA.AN, Bachmat,wreszcie autorzy znakomitych książek historycznych jak Albert Borowiak czy okazyjnie Witold Biernacki.

W niektórych tematach udalo się ustalić sporo nowych rzeczy jak np. odnośnie przebiegu szarży husaarii pod Warszawą 2-go dnia bitwy czy w kwesti Cecory gdzie przebieg bitwy ustalony w znakomitej pracy Ryszarda Majewskiego w świetle przytoczonych przez niego źródeł okazał się częściowo błędny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Martinus   

W tematach o starozytnym Egipcie bardzo sympatyczne grono osob tam pisuje,ktore z anielska cierpliwoscia znosi obecnosc wszelkiej masci takich jak ja sam ignorantow.Wymienie chocby Keftiu,Vapnataka,Marthinusa czy Vergiliusa.

I WS tez ma bardzo solidna obsade i tematy opracowane na wysokim poziomie.

Uhhh, nie pamiętam kto ostatnio tak połechtał moją próżność :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

widiowy7 to pytanie do administracji historycy.org, nie mogę Ci niestety pomóc. Spróbuj jeszcze raz. Ja znowu nie mogę tam zagłosować oprócz opcji strata czasu : ). Zapytaj tamtejszą administrację.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

widiowy7 to pytanie do administracji historycy.org, nie mogę Ci niestety pomóc. Spróbuj jeszcze raz. Ja znowu nie mogę tam zagłosować oprócz opcji strata czasu : )

To tak jak u mnie, chyba sonda została źle zrobiona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Emigrant ostatnio wyrazil zainteresowanie i byc moze dolaczy do nas tutaj. Mam tylko nadzieje, ze obejdziemy sie bez baluma, Beukota czy innego Dartha Stalina.

To co cenię w forum historia.org to fakt, że mniej tu nachalnej polityki wciskanej wszędzie, gdzie się da. Widzę jednak, że niektórzy "spadochroniarze" z historyków starają się to zmienić. Szkoda

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Historycy.org - to było pierwsze forum, na którym zacząłem na poważnie pisać i wystawiam mu wysoką notę. Jednak ostatnio się do niego zniechęcam. Tam wszędzie wciska się politykę i ideologię. Posiadanie innego zdania niż obecnie "obowiązujące" kończy się niewybrednymi epitetami :( .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ale za to zyskałeś tam Samuelu informacje, które zweryfikowały twą wiedzę opartą na nierzetelnej literaturze rodem z PRL-u... nieprawdaż?

Vide: Wierzchowiny, czy Terniki.

To ciebie zniechęciło?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Historycy.org - to było pierwsze forum, na którym zacząłem na poważnie pisać i wystawiam mu wysoką notę. Jednak ostatnio się do niego zniechęcam. Tam wszędzie wciska się politykę i ideologię. Posiadanie innego zdania niż obecnie "obowiązujące" kończy się niewybrednymi epitetami :( .

A ja mam zgoła odmienne wrażenie: że historycy.org się lewicują mocno i coraz słabszy jest odpór zdrowych sił prawicowych.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
A ja mam zgoła odmienne wrażenie: że historycy.org się lewicują mocno i coraz słabszy jest odpór zdrowych sił prawicowych.

...a ja mam wrażenie, że gdyby zamknięto dział mównica (poza subforum o kulturze), to w ogóle wszyscy poczuliby się zdrowiej - czerwoni, zieloni, różowi, czarni i tęczowi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
salvusek   

To co cenię w forum historia.org to fakt, że mniej tu nachalnej polityki wciskanej wszędzie, gdzie się da. Widzę jednak, że niektórzy "spadochroniarze" z historyków starają się to zmienić. Szkoda

Jako spadochroniarz z historyków.org nie zgadzam się z powyższym twierdzeniem. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
salvusek   

A z którą dokładnie jego częścią? z tą , że na historii.org nie ma nachalnej polityki wciskanej gdzie się da?, czy z tą, że ktoś próbuje ten stan zmienić?

Z obydwoma. Nie zauważyłem aby na historykach była nachalna polityka wciskania co się da ? Na czym to niby polega ?

A to drugie również bez sensu. Bo kto ten stan niby próbuje zmienić i jaki by miał w tym interes. Nie twórzmy STD.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.