Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to ladnie Lancasterze tak sobie drwic z osoby przez los uposledzonej(brutalnie). :lookaround:

Mariuszu ,

opatrznie zrozumiałeś moje intencje , ja się upominam o gratyfikacje dla Robina , chłopię to płaczliwe , kawal dobrej roboty jako PR-owiec odwala :thumbup:

Edytowane przez lancaster

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować za zainteresowanie moją sprawą i zarazem zapewnić, że zbanowany nie zostałem. :rolleyes: Dopiero teraz ustaliłem, że na mój spadek aktywności na Historykach w ostatnim czasie, miały wpływ dwa czynniki:

- kłopoty techniczne;

- ostrzeżenie, o którym miast mnie poinformować w stosownym komunikacie i dopiero wówczas ewentualnie uniemożliwić przeglądanie strony z mojego konta, to wyświetlało się jakieś białe tło;

wiadomo, że nie robi się we własne gniazdo, niemniej powyższym przykładem może pomogę komuś, kto znajdzie się kiedyś w podobnej sytuacji. Pochwalę się przy tym, że swoje dziesiąte ostrzeżenie w karierze oberwałem za

Wszczynanie offtopowej dyskusji na temat domniemanego zamachu w Smoleńsku od Necrotrupa.

Moderatorzy wiadomo, że są różni. Jedni normalniejsi, drudzy to żandarmi i zwyczajni niemilcy. Pochwalić tu należy np. Stonewalla, Rycymera albo urzędującego jeszcze Primo!. Natomiast są też tacy, którzy skutecznie zniechęcają wielu pożądanych użytkowników do tego forum i często pomimo bardzo dużej wiedzy merytorycznej są nieprzyjemni w kontaktach. Ten ich zamordyzm jest frustrujący bardzo, ale to bardzo (nicków z racji tego, że jestem tam aktywny, pozwolę sobie nie wymienić).

A Bavarskiego, Gregskiego czy Smardza szkoda. Zwłaszcza, że ten pierwszy przed swoim ostentacyjnym odejściem "zatopił" wszystkie swoje posty (przyznam, że determinacja mi zaimponowała). Szkoda też, że Mariusz już na Historykach nie postuje- stanowił dobry odpór dla tamtejszego lewactwa i zawsze można było pogadać o psach na privie. ;)

Tyle moich zażaleń.

Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

lewactwa? Zastanawiam się czy mam się czuć zdegustowany czy jeszcze nie. Wiele razy pisałem, że poglądy komunistyczne czy socjalistyczne czy lewicowe są takimi samymi jak prawicowe. Problemem jest przekraczanie pewnych granic, bez względu czy chodzi o lewactwo czy prawactwo [żeby użyć czegoś w rodzaju analogii]...

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak Gronostaj , bardzo pozytywnie oceniam Stonwalla i Rycymera , oraz Net Skatera , wszyscy trzej Moderatorzy charakteryzują się wybitna wiedza i kultura w kontaktach z userami , podobnie Celt ,Rothar , Necrotrup , i Krakowiak , o złych kontaktach z Modami pisać nie chce , powiem jedynie ze moja noga nie stanie w dziale historia Alternatywna :angry: a mównice omijam szerokim lukiem ( siedlisko trrolllizmu ) :blink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja już raczej rzadko bywam na historykach, czasem zerknę do działu pomocowego (który w odróżnieniu od naszego nie ma problemów technicznych :P ) czy tematów tyczących się identyfikacji.

Z dumą jednak przyznaję, Ze zostałem tam wyróżniony wzmianką tyczącą się mej osoby przez drogiego TRH za mój jakoby "merkantylny" i "kapitalistyczny" charakter, który zaprezentowałem na naszym forum. :lol:

Historycy.org trochę nadto molochowate są jak dla mnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
STK   

Myślę, że nie ma sensu bardziej rozwodzić się nad tamtym forum. To, co tam pisze TRH mija się z prawdą, moderatorom tam widocznie takie wpisy takiego użytkownika nie przeszkadzają, ale to wewnętrzna sprawa tamtego forum. Jasne, że zbanowani od nich tutaj będą krytykować tamto forum i odwrotnie. Co do zasady jednak i tu i tam jest to robione w sposób kulturalny. Jednak tutaj przyczyny niezadowolenia może były szczegółowiej i bardziej dowcipnie wyłożone, ale to tylko szczegół.

Gronostaju dobrze, że nie masz bana, bo strata dla historyków byłaby duża. Zapraszam także tutaj, miło się czytało Twoje wypowiedzi.

Edytowane przez STK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony pochwale kol.moderatora Krakowiaka.Bardzo uprzejmie i fachowo mi pomogl w sprawie konserwacji pewnej repliki antycznego uzbrojenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Stonewall już nie jest modem, Rycymer się wycofał, Ironside pisze z częstotliwością komety Halleya... Juz nie mówię o przezacnych Gregskim i Mariuszu, ktorzy całkiem odjechali w stronę zachodzącego słońca. My z Lancastrem sie jeszcze trzymamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Stonewall już nie jest modem, Rycymer się wycofał, Ironside pisze z częstotliwością komety Halleya... Juz nie mówię o przezacnych Gregskim i Mariuszu, ktorzy całkiem odjechali w stronę zachodzącego słońca. My z Lancastrem sie jeszcze trzymamy.

Herr Gott :o:(

Stonewall i Rycymer nie sa Modami !!!!

Stonewall , to wybitny znawca XIX wieku , jego posty czytało się jak Stary Testament ( a jest to dla mnie najciekawsza lektura ) , wybitnie uprzejmy i sympatyczny człowiek , taki Moderator to skarb , wielka strata dla Historyków :huh:

Rycymer , był świetnym userem , jako Moderator również się sprawdzał , młody , zdolny , z dużą wiedza , szkoda ....

Dlaczego zrezygnowali ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Silent Huntera bym dodal do listy osob ciekawie i dowcipnie moderujacych.Na dodatek jest wraz z Net Skaterem zrodlem interesujacych informacji o realiach w USA panujacych.

Podkreslic nalezy tez wazna prace jaka cierpliwie wykonuje kol.Damian,niestrudzenie informujac niemal codzien o nowosciach wydawniczych.

Edytowane przez Mariusz 70

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

Czemu zrezygnowal Stonewall, nie wiem, wiem ze ostatnio mocno krytycznie wypowiadal sie o pewnych obyczajach na forum. Rycymer formalnie modem jest nadal, ale ostatnio na facebooku chlapnal, ze wlasciwie to schodzi ze sceny. Tez mi go szkoda, choc kiedys mocno sie naklociismy, ostatecznie sie zaprzyjaznilismy.

Emigrant ostatnio wyrazil zainteresowanie i byc moze dolaczy do nas tutaj. Mam tylko nadzieje, ze obejdziemy sie bez baluma, Beukota czy innego Dartha Stalina.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jako,ze dzisiaj zamiescilem pewne oswiadczenie w analogicznym temacie na forum historycy.org ,wiec i tutaj jestem winien kilka wyjasnien.

Tematy na jednym i drugim forum zostaly jak rozumiem zalozone w celu konstruktywnej wymiany informacji i zachety do pisania w obu miejscach.Tak przynajmniej ja je rozumiem.Stalo sie niestety inaczej,a sprawa zakonczyla sie na trudnych do akceptacji wulgaryzmach co moze budzic wylacznie niesmak i zgorszenie.Tym wieksze,ze na obu forach dziala spora liczba tych samych osob,co wiecej osob ktore sie od lat znaja i jak mam nadzieje wzajemnie szanuja.

Doprowadzilo to wreszcie do slusznej moim zdaniem interwencji kol.Makrona,ktora powinna przywrocic wlasciwa atmosfere pomiedzy uzytkownikami obu forow.Pisze uzytkownikami,bo tylko od nas a nie od regulaminow zalezy jakie te fora beda i czy bedziemy mieli ochote do nich zagladac.

Ze swej strony kol.Makrona zawsze uwazalem za dzentelmena,wiec jego zapewnienia w mojej osobistej sprawie najzupelniej mi wystarczaja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smardz   

Czemu zrezygnowal Stonewall, nie wiem, wiem ze ostatnio mocno krytycznie wypowiadal sie o pewnych obyczajach na forum. Rycymer formalnie modem jest nadal, ale ostatnio na facebooku chlapnal, ze wlasciwie to schodzi ze sceny. Tez mi go szkoda, choc kiedys mocno sie naklociismy, ostatecznie sie zaprzyjaznilismy.

Emigrant ostatnio wyrazil zainteresowanie i byc moze dolaczy do nas tutaj. Mam tylko nadzieje, ze obejdziemy sie bez baluma, Beukota czy innego Dartha Stalina.

Mam nadzieję, że wszyscy tu nie przejdziecie. Podoba mi się tu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
STK   

Forum jest otwarte, historycy są więksi i starsi, ale można pisać tu i tu. Przy takiej dysproporcji trudno mówić o konkurencji, chociaż niektóre działy u nas nie odstają, a nawet przewyższają na historykach poziomem, ale niestety nie wszystkie. Chcę uniknąć napinki. Generalnie kultura jest i tu i tam, po za jednym z userów, który nie wiedzieć, czemu strasznie się zawziął i obrażał innych, ale to przypadek jednostkowy.

Reakcja tamtej administracji właściwa i za nią mogę tylko dziękować.

Edytowane przez STK

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.