Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
gregski

[Forum] historycy.org

Rekomendowane odpowiedzi

gregski   

Kiedyś przez swój kłótliwy charakter rozkręciłem malutką awanturkę poddając pod krytykę niektóre praktyki niektórych moderatorów. Założyłem nawet osobny temat z całą premedytacją łamiąc kilka punktów regulaminu i oczekiwałem merytorycznej dyskusji zakończonej Banem.

Z dyskusji oczywiście nic nie wyszło gdyż zleciało się tam od razu stado porąbańców wypisujących piramidalne głupoty zupełnie niezwiązane z moimi spostrzeżeniami, a ja przestałem mieć możliwość logowania się. Nie wiele mnie to obeszło aliści otrzymałem kilka PW od znajomych i nie mogłem ich ani przeczytać ani odpowiedzieć. Zarejestrowałem się, więc pod wiele mówiącym Nickiem „ja tu przelotem” i napisałem PW do administracji z prośbą o przesunięcie mojego profilu do kategorii „Banita” tak, aby wszyscy widzieli, że ich nie olewam nie dopisując na PW.

W odpowiedzi otrzymałem zaskakująca informację, że nie zostałem zbanowany, a tylko za karę udzielono mi miesięcznego urlopu i żebym nie podskakiwał, bo wtedy dopiero mnie zbanują a podobno byłaby to szkoda gdyż jestem starym userem i podobno zdarza mi się napisać czasem coś mądrego.

Po przeczytaniu odpowiedzi moja miłość własna została przyjemnie połechtana ale z drugiej strony poczułem się nieco wqurwiony gdyż podobno debatowano nad moim przypadkiem i podjęto decyzję o zastosowaniu środków dyscyplinujących tylko „zapomniano” (lub uznano za rzecz nie wartą fatygi) poinformować głównego zainteresowanego o podjętych krokach.

I tak nie było źle. Naprawdę zabawnie byłoby gdyby zablokowano mi konto i informację i tym fakcie przesłano na PW. Wtedy byłby to motyw jak z filmów Stanisława Barei

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu odpowiedzi moja miłość własna została przyjemnie połechtana ale z drugiej strony poczułem się nieco wqurwiony gdyż podobno debatowano nad moim przypadkiem i podjęto decyzję o zastosowaniu środków dyscyplinujących tylko „zapomniano” (lub uznano za rzecz nie wartą fatygi) poinformować głównego zainteresowanego o podjętych krokach.

To chyba norma.

Żeby się dowiedzieć o co chodzi z tą blokadą musiałem założyć nowe konto i napisać pytanie do administratora, bo nie wiedziałem o co chodzi, też myślałem że niewinnie mnie zbanowano.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Smardz   

To chyba norma.

Żeby się dowiedzieć o co chodzi z tą blokadą musiałem założyć nowe konto i napisać pytanie do administratora, bo nie wiedziałem o co chodzi, też myślałem że niewinnie mnie zbanowano.

Też są myślę, że to rutynowe postępowanie. W pewnym momencie zwyczajnie ktoś blokuje ci dostęp do strony i na tym się kończy.

Co tym bardzie irytuje, gdy powodów do takiej reakcji nie dajesz, tylko miałeś przyjemność natrafić na moderatora Ramonda.

W mojej opinii jest to forum skrzywionych moderatorów i niech sobie takie będzie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja sie doczekalem na historykach w przeciagu 2 lat 2 ostrzerzen.Obydwa wlepil mi okrutny Net Skater :) Pretensji oczywiscie nie mam absolutnie.Cos w rodzaju upomnienia od surowego profesora starej daty z ktorym moze i sie nie do konca zgadzamy,ale ktoremu nie sposob odmowic sporej dozy szacunku.

Drugie szczerze mowiac bylo wylacznie za moja niewyparzona gebe.A mianowicie za uzycie za przeproszeniem slowa "srali".Chodzilo dokladnie o czynnosc jaka wykonywali oficerowie Armii Czerwonej pod dywanem w "wyzwolonym" domu znajomych w Sopoce.Net Skater uznal je,najzupelniej slusznie,za malo eleganckie. :rolleyes:

Kol.Gregski padl ofiara nadgorliwie pojetej polit-poprawnosci.A mianowicie za uzycie slowa "homosie",ktore uleglo ocenzurowaniu.Problem moim zdaniem godny poruszenia, bo jak z tego przypadku wynika ulegamy czasami pewnej obsesji i przewrazliwieniu wynikajacemu z medialnych przyzwyczajen i zwyklej ignorancji.Samego slowa "homosie" uzywaja powszechnie ,od lat i bez najmniejszego skrepowania w swej publicystyce np.panowie J.K.Mikke,A.Kowalski,Ziemkiewicz czy Michalkiewicz.I nigdy nie slyszalem,aby mialy do nich z tego powodu jakies najmniejsze pretensje zorganizowane srodowiska pederastow czy osoby prywatne.A co do uzywanego w temacie slownictwa to prosze o uwazne przeczytanie np.tego artykulu.Takich bowiem okreslen,ktorymi z racji dobrego wychowania nikt rozsadny z nas sie nie poslugje,uzywaja owe jakoby wysublimowane srodowiska na swych stronach internetowych.Co wiecej okreslen,za ktorych uzycie chca nas ciagac po rozmaitych trybunalach i karac przykladnie .Nieletnich przepraszam,ale nie ja to pisalem.:blink:

http://www.polgej.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=4734&Itemid=4

Edytowane przez Mariusz 70

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Kol.Gregski padl ofiara nadgorliwie pojetej polit-poprawnosci.A mianowicie za uzycie slowa "homosie"

A za to to tutaj na forum dostałem swego czasu aż 2 ostrzeżenia, chociaż użyłem odpowiedniejszego określenia którego nie przytoczę by znów niewinnie nie dostać ostrzeżenia(w skrócie p...ł)

Pierwsze za urzycie publiczne, drugie na privie wobec moderatora "poprawnego" który wlepił to ostrzeżenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Mała propozycja Panowie, skończcie temat tego kto gdzie kiedy i za co otrzymał ostrzeżenie/bana. To wszystko są sprawy wewnętrzne forum historycy.org. Nie chciałbym, aby nasze forum robiło za platformę wytykania poszczególnych osób z historyków (co powoli się zaczyna). A RR sugeruję jeszcze raz zastanowić się, czy jest pewien, że zrozumiał za co dostał ostrzeżenia. Bo mam dziwne wrażenie, że dalej nie rozumie pewnych spraw. Jak zawsze uwagi na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Mała propozycja Panowie, skończcie temat tego kto gdzie kiedy i za co otrzymał ostrzeżenie/bana. To wszystko są sprawy wewnętrzne forum historycy.org. Nie chciałbym, aby nasze forum robiło za platformę wytykania poszczególnych osób z historyków (co powoli się zaczyna). A RR sugeruję jeszcze raz zastanowić się, czy jest pewien, że zrozumiał za co dostał ostrzeżenia. Bo mam dziwne wrażenie, że dalej nie rozumie pewnych spraw. Jak zawsze uwagi na PW.

Fakt, nie draznić Albinosa :)

Sam co do historyków mam pozytywne nastawienie. No ale ja tam raczej bardzo mało piszę, bardziej czytam. Może I dlatego ta moja aktywność mi pomaga? A z Ramondem nie dyskutowałem, bo jak tylko zabierałem się za przeczytanie tematu o husarii, znajdowałem jakieś jego posty z którymi się nie zgadzam, to i tak były one z przed lat. :)

Nigdy tego wątku nie skończyłem czytać.

A, gregski, z twoimi tezami w wątku o homosiach, tfu, pedałach, tfu, homoseksualistach, tfu o facetach kochających inaczej, tfu, gejach (administracja niech wybierze właściwą formę :) ) to chyba się nie za bardzo zgadzam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Sam co do historyków mam pozytywne nastawienie. No ale ja tam raczej bardzo mało piszę, bardziej czytam. Może I dlatego ta moja aktywność mi pomaga? A z Ramondem nie dyskutowałem,

Także mam pozytywne nastawianie, a z Ramondem zdarzało mi się polemizować, bez sankcji z jego strony jednakże w postaci ostrzeżeń, tak że można z nim "bezpiecznie" polemizować.

A RR sugeruję jeszcze raz zastanowić się, czy jest pewien, że zrozumiał za co dostał ostrzeżenia. Bo mam dziwne wrażenie, że dalej nie rozumie pewnych spraw.

Najwyraźnie, ale nie bedę dalej o tym pisał bo jak słusznie zauważył kol.widiowy7:

nie draznić Albinosa
Edytowane przez Roman Różyński

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Gwoli wyjaśnienia.

"Homosie" nie mieli nic do rzeczy. Chodziło mi o sprawy administracyjno-organizacyjne, konkretnie o w miarę jednolite standardy moderacji forum (a raczej ich brak). Obok moderatorów, którzy swoja ingerencję zwyczajowo opatrywali notatką, że takowa miała miejsce, egzystowała spora grupa, która "wpadała" w temat, chlastała, co trzeba (czasem i więcej) i robiła to anonimowo nie zostawiając żadnego śladu swojej bytności.

Żeby było jasne. To jest Święte prawo moderatora i bez niego forum stałoby się maglem. Chodziło mi o to, żeby każdy, kto czyta zmieniony post miał świadomość, że to, co tam jest napisane to nie wszystko, co autor chciał przekazać i być może oryginalny wydźwięk postu był nieco inny. Zagotowałem się jednak dopiero w sytuacji, gdy moderator zmienił tytuł mojego tematu oraz przeredagował pierwsze zdania pierwszego postu nie zostawiając żadnej wzmianki mówiącej o tym fakcie. Przyznaje, że uznałem to za fałszerstwo.

Ostatnio przeglądając forum "Historycy" zauważyłem, że wiele postów zawiera automatycznie dodawaną wzmiankę mówiącą o fakcie ich edycji oraz o tym, kto i kiedy jej dokonał. Może jestem trochę nieskromny, ale mam cichą nadzieję, że miałem mały wpływ na zmianę zwyczajów panujących na największym polskim forum historycznym.

To na prawdę mile łechta moja miłość własną!

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
godfrydl   

No fakt! Szkoda, że już cię na historykach nie zobaczymy! Co do mnie, traktuje tamto forum jako ojczyznę, boć już 6 lat na nim służę dla niektórych za ignoranta albo wroga publicznego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przeglądając forum "Historycy" zauważyłem, że wiele postów zawiera automatycznie dodawaną wzmiankę mówiącą o fakcie ich edycji oraz o tym, kto i kiedy jej dokonał.

Chyba ta wzmianka nie jest automatyczna-stąd właśnie wynikło moje 4-te ostrzeżenie gdy znikła moja odpowiedź i zapytałem co się z nią stało.

To było chyba jeszcze w grudniu 2010 a więc stosunkowo niedawno.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Szkoda, że już cię na historykach nie zobaczymy!

Wiesz, "nigdy nie mów nigdy", ale faktem jest, że gdy raz się zrażę to trudno jest mi później zmienić zdanie.

boć już 6 lat na nim służę dla niektórych za ignoranta albo wroga publicznego.

Cóż, każdy powinien dźwigać swój Krzyż w pokorze...

Edytowane przez gregski

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Z Dnia dzisiejszego , by Robin Hood :

post Dzisiaj, 07:42 Report Post Quote Post

Dalszy brutalny atak trwa:

https://forum.historia.org.pl/topic/13237-f...rg/page__st__15

Albinos z Jarpenem , chyba powinni dać kasę Tow . z Sherwood , wszak darmowa reklama , w dzisiejszych czasach ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A czy to ladnie Lancasterze tak sobie drwic z osoby przez los uposledzonej(brutalnie). :lookaround:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.