Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
suomeksi

Rasa

Rekomendowane odpowiedzi

gregski   
Wyglądał podobno jak Banderas więc mało która mu się oparła.

Ale to już wtedy nie był gwałt. Dla takiego wojownika-łupieżcy połowa frajdy poszła w diabły! (chociaż efekt genetyczny ten sam)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
suomeksi   

Banderas to jeszcze ok.. Najgorzej jakby wyglądał jak Adrien Brody:)... Ale dobra, dość tych żartów.

Edytowane przez suomeksi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Coś znalazłem:

troe051.jpg

Cóż kolego suomeksi, będę szczery - nie wygląda to dobrze.

A może jednak to było Eastern European Borreby?

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
suomeksi   

To jest Duńczyk z ksiązki Coona (którą mam w paluszku)... Races of Europe. Widać, że się nie znasz na tym. Po pierwsze móiwłem DOMIESZKĘ Borreby! Po drugie borreby wcale nie jest eastern, ale western. Widąć, że nie wiesz biedaku na co zwrócić uwagę. Zresztą kierowałem się szczegółowymi elementami.

Edytowane przez suomeksi

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
GP_mars   

Gregski - wg. mojej wiedzy o tej całej nauce to suwmiarka może się przydać. Jak jest długi i gruby - to jesteś Murzyn. Jak krótki i cienki - to Nordyk, a jak nie możesz znaleźć - to Azjata.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
suomeksi   

Nieprawda rasa nordycka ma także gdube i długie, tak stwierdzono w badaniach co nawet na wp.pl były prezentowane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomasz N   

A największe mają Żydzi i Indianie, jak mawiał Mosiek Winetou. Howgh.

A swoją drogą rasa nordycka jak rozumiem wywodzi się od Jafeta ?

Edytowane przez Tomasz N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Gregski - wg. mojej wiedzy o tej całej nauce to suwmiarka może się przydać. Jak jest długi i gruby - to jesteś Murzyn. Jak krótki i cienki - to Nordyk, a jak nie możesz znaleźć - to Azjata.

Cechy negroidalne rzeczywiście u siebie znajduję. Czasem dopada mnie tak zwana "murzyńska choroba". Znaczy to, że pieprznąłbym całą ta robotę, walnął sie gdzieś w cieniu na trawie i podrzemał cały dzień (z przerwami na posiłki).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To jest Duńczyk z ksiązki Coona (którą mam w paluszku)... Races of Europe. Widać, że się nie znasz na tym. Po pierwsze móiwłem DOMIESZKĘ Borreby! Po drugie borreby wcale nie jest eastern, ale western. Widąć, że nie wiesz biedaku na co zwrócić uwagę. Zresztą kierowałem się szczegółowymi elementami.

Nie istotnym czy jest to Duńczyk, istotnym jest, że to czysty typ - kolega może wskazać jakie cechy przejął z tego typu, w ramach swej domieszki?

I nie jest to w tym przypadku bezpośrednio z książki, a z twego postu na innym forum, gdzie zostałeś zbanowany (zresztą nie po raz pierwszy i nie tylko na tamtym forum, nieprawdaż - kolego nordic).

Dopytuję się bo tak mi szkoda tych zaginionych pomiarów kolegi.

Tak rzadko na forum pojawiają się tak czyste typy nordyckie, przekonane o wyższości kultury germańskiej, że człek jest ciekawy.

Może chociaż kilka własnych fotek kolega wrzuci z pobieżnymi pomiarami?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Może chociaż kilka własnych fotek kolega wrzuci z pobieżnymi pomiarami?

Suwmiarką?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda rasa nordycka ma także gdube i długie, tak stwierdzono w badaniach co nawet na wp.pl były prezentowane.

Prezentowane, że tak powiem soute?

Dziwna ta rasa nordycka cokolwiek, ciekawi mnie niezmiernie co wy macie takiego, co jest gdube i długie?

ad gregski:

Suwmiarką?

No przecież sadystą nie jestem i mikromierza nie każę mu użyć.

PS Ciekaw jestem kiedy nadciągnie tu Pan Admin i rozrzuci całą tę paplaninę?

// Pan Admin nadciągnął i ma kilka próśb. Temat może być ciekawy, tym bardziej, że zahacza gdzieś o teorie m.in nazistów, ale:

1. Bardzo proszę bez wycieczek osobistych i krótkich postów

2. Bardzo proszę wypowiadać się w miarę możliwości w temacie nie zaś o tym co ma wspólnego "pewne podejście do roboty" z tym czy innym dowcipem

3. Admin na razie jest wyrozumiały

Stąd miłej dyskusji .

F.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
GP_mars   

@Secesjonisto - chyba gdube (grube?) i długie ... nosy :rolleyes: . Przecież Gregski do ich pomiaru chciał używać suwmiarki - więc zaproponowałem sposób oceny wyników :rolleyes: .

Choć przyznam się szczerze, że w kwestii stosowania suwmiarek jestem laikiem. Nie wiedziałem, że Nordycy mają tak wielkie i długie kulfony.

@Gregski - musisz naprawdę przejść do administracji - tam Murzyńskie cechy kwitną, a mentalne spanie pod palmą trwa całe 8h na dobę.

EDIT:Sorry administracjo - ostatni post z mojej strony w tym tonie, uwagi zauważyłem po czasie.

Edytowane przez GP_mars

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Suwmiarką?

Mikrometrem, będzie dokładniej.

co wy macie takiego, co jest gdube i długie?

Może tak jak w tym dowcipie.

"Co Polak daje swojej żonie po ślubie, jest to długie, twarde i trudno przechodzi przez usta?"

Edytowane przez Capricornus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zahaczono tutaj o "naukę" zwaną eugeniką, która jako taka została przez naukę uznana za równie wartą co astrologia.

Nie wiem dlaczego autor tego tematu tak bardzo pomniejsza wartość badań DNA. Przecież na podstawie na przykład DNA Mitochondrialnego, możemy się sporo dowiedzieć o własnym pochodzeniu i to lepiej, niż oglądając własny nos i rozstaw uszu.

Jako ciekawostkę podam, że właśnie na podstawie badań DNA stwierdzono, iż Polacy, Łużyczanie i Węgrzy to niemal jedna rodzina - pochodzimy od jednego ojca. Nie dziwi już zatem powiedzonko, że Polak, Węgier dwa bratanki ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.