Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Który aktor był najlepszym odtwórcą roli Jamesa Bonda?

Najlepiej grał Bonda:  

70 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Sean Connery
      16
    • George Lazenby
      0
    • Roger Moore
      9
    • Timothy Dalton
      1
    • Pierce Brosnan
      10
    • Daniel Craig
      5


Rekomendowane odpowiedzi

piterzx   

Witam,

szczerze powiedziawszy nie mogłem się zdecydować między Connery'm, Brosnanem i Moorem, jednak wybrałem Brosnana. Chyba jedna z najciekawszych kreacji, poza tym, jakoś mi się najlepiej widzi...

Pzdr.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Norton   

Pierce Brosnan gość miał 50 lat, a wyglądał na 30 latka. Uwielbiam filmy z nim mimo, że Connery i Moore to klasyka, ale jednak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Sean Connery, chociaż sprawność Daniela Craiga robi duże wrażenie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Connery. Craig taki za przeproszeniem dla mnie jest przylizany blondynek. Choc Roger Moore niewiele ustępuje Connery'emu. Obaj świetnie grali.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
Choc Roger Moore niewiele ustępuje Connery'emu. Obaj świetnie grali.

Ale Moore wykreował postać Bonda w kierunku bardziej komediowym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A ja największym sentymentem darzę Rogera Moore'a. Jakoś kojarzy mi się z moim słodkim dziciństwem i okresem dojrzewania. Poza tym był największym gentelmanem jak dla mnie i miał taką właśnie charyzmę, z lekką nutką komediową. To znacznie wzbogaciło ten film. Poza tym, "James Bond" to "rózowe słonie" w pełnym tego słowa znaczeniu, a Moore wykreował właśnie postać pasującą idealnie do tej konwencji, taką lekko z przymrużeniem oka.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiscie szkoda, ze Mel Gibson nie zostal Bondem. Mial na to naprawde ogromna szanse. Przymierzano go do roli Bonda w filmie Goldeneye.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Zaglosowalem na Moore`a, ale Connery jest podle mnie rownorzedny.

Craig ma duza szanse stac sie dopelniajacym elementem trojcy, ale to sie zobaczy.

Wizja Gibsona w roli Bonda przeraza mnie chyba bardziej niz wizja Sellecka jako Hana solo. :shock: A to sie prawie stalo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Craig jest napakowany zabardzo, gra całkiem fajnie, ale fizycznie nie pasuje do Bonda. Gibson szkoda, że jest za stary on by się nadał i fizycznie i aktorsko. Grał i w komediach i w filmach akcji, dla mnie byłby świetnym Bondem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Dzczerze, to jeszcze Craiga jako 007 nie widzialem, ale w innych owszem. Jest dostatecznie brytyjski. i jest dostatecznie sprawny. W dodatku jest brzydki, a kobiety mdleja na jego widok. To samo bylo z innymi DOBRYMI Bondami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Craig wg mnie nie ma takiej charyzmy jak poprzedni, nie ma takiej klasy i romantyzmu jak poprzednicy zwlaszcza moj ulubiony Brosnan. Co do mdlenia na widok Craiga kobiety bylbym sceptyczny, co do tego, bo slyszalem wiele krytyki dt. tego odtwórcy Bonda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   
Craig wg mnie nie ma takiej charyzmy jak poprzedni, nie ma takiej klasy i romantyzmu jak poprzednicy zwlaszcza moj ulubiony Brosnan. Co do mdlenia na widok Craiga kobiety bylbym sceptyczny, co do tego, bo slyszalem wiele krytyki dt. tego odtwórcy Bonda.
No to sie teraz rozumiemy, bo ja Bondowych filmow z Brosnanem nie lubie. Przypominaja mi te pomylke z Tim othym Daltonem.

Za duizo akcji, za malo bondowskiego humoro-ironio-brutasalnosci(stonowanej).

:lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Connery, dlaczego? Filmy z nim nakręcone w roli agenta 007 są najstarsze i mają ten swój niepowtarzalny klimat. Jak to moja koleżanka mówi "wszystko jest tam takie naiwne a mimo wszystko jest piękne".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Moor, Connery, Brosnan, trudno mi się zdecydować każdy był inni i równie dobry. Reszta kompletnie słabo, a obecny Bond nie podoba mi się już w ogóle, kompletnie nie pasuje do tej roli, jest całkowicie inny niż jego poprzednicy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.