Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Misiaczek1412

Pomoc w zadaniach domowych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym polecić Wam stronę, na której inni pomagają Wam rozwiązać Wasze zadania domowe.

Niektóre osoby mają problemy z niektórymi tematami lub nie potrafią rozwiązywać zadań.

Zależy to wszystko od ćwiczenia. Jak to mówią: "Ćwiczenie czyni mistrza"

W internecie wpisujemy dany temat. Nic nie ma. Wpisujemy pod innym hasłem np.X jest ... też nie ma.

I właśnie po to powstała strona www.trudne.pl na której pomagamy sobie rozwiązywać zadania.

Dodatkowym atutem jest to, że jeśli Ty będziesz pomagał i zbierzesz punkty to wymieniasz je na nagrody.

Polecam :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   
na której inni pomagają Wam rozwiązać Wasze zadania domowe.

Zerknąłem z ciekawości i tak jak myślałem : ci ''inni'' nie pomagają robić zadań domowych , a robią je za nas.

Dobra , można czegoś tam nie potrafić i nie umieć zrozumieć , ale te strony w praktyce są po to że gdy nie chce ci się zrobić zadania to wpisujesz je i ktoś komu akurat się nudzi albo lubi pomagać zrobi je za ciebie.

Jak to mówią: "Ćwiczenie czyni mistrza"

''Zrzynanie'' nie.

pzdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko szacunek dla ludzi, którzy poświęcają swój czas na rozwiązywanie tych zadań. Odpowiedź na ich większość część można znaleźć za pośrednictwem wyszukiwarki google.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

Jarpen: jedni lubią szlachectwo , inni szczęście [Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia....]

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   

To chyba raczej ludzie którzy akurat nie dawno te zadania robili w szkole , czy coś , bo czy naprawdę są ludzie o tak małym stopniu lenistwa o a takim dużym stopniu szlachetności , żeby w jakiś ... no dajmy wtorkowy wieczór zrobić swoje zadanie , a potem jeszcze czyjeś?

Powiem szczerze że w swoim najbliższym otoczeniu [klasa,część szkoły] takowych nie spotkałem :)

pozdr

Edytowane przez DiTo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Eee... tam, ja czasem udzielam takich odpowiedzi, jak temat interesujący, albo mnie obleka rzadki altruizm.

A poziom dawanych na tym forum odpowiedzi (jeśli nie liczyć przedmiotów ścisłych), jest... porażający.

W negatywnym znaczeniu.

bo czy naprawdę są ludzie o tak małym stopniu lenistwa o a takim dużym stopniu szlachectwa

To ja... to ja, tylko kolega winien napisać szlachetności, a nie szlachectwa - bo to zupełnie inne desygnaty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
DiTo   
tylko kolega winien napisać szlachetności

Hah.. ;D faktycznie . 8:40 to chyba trochę za wczesna pora na pisanie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.