Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
WERTTREW

5 lat STROROOM WERTTREW'a

Recommended Posts

WERTTREW   

Witam,

Na początku roku obchodzimy kolejne, za to "okrągłe" 5 urodziny mojego forum o wojennych tajemnicach Warszawy i Mazowsza nazwanego kiedyś STROROOM WERTTREW'a. Nie chcę reklamować tu mojego forum, a jedynie imprezę którą przygotowujemy z tej okazji. Będzie na niej kilku Varsavianistów, będzie jak zawsze grupa Użytkowników i będzie miła atmosfera.

W planach na wieczór jest rozdawnictwo nagród za nasze zeszłoroczne konkursy m. in. "Warsiawski Quiz", "Zdjęcie Roku 2010" i "Wielokropek Warszawski". W części "artystycznej" pokaz "dzieła filmowego" zmontowanego z materiałów nakręconych podczas spotkań i wędrówek naszych po Warszawie. Odbędą się także dwie prezentacje, jak to się ładnie mówi, multimedialne. Pierwsza pt. „Formy degradacji detalu środowiska architektonicznego w krajobrazie warszawskich cmentarzy” (mocna i niezwykła rzecz ze zdjęciami jednego z Kolegów ze Stroroom, Kolegi Mohorta) oraz druga prezentacja, mojego autorstwa pt. "Warszawa na fotografiach 1939-1944" (będzie to wybór raczej mało znanych archiwalnych zdjęć z moich całkiem prywatnych zbiorów).

Spotkanie 29 stycznia 2011 o godzinie 16.30 w Wieżycy mostu Poniatowskiego (tuż obok wejścia do Muzeum Wojska Polskiego) w Al. Jerozolimskich 1 w Warszawie.

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych - wstęp jest wolny. :)

post-5590-0-33173800-1295351961_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
WERTTREW   

Spotkanie sie odbyło w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zaszczyciło nas obecnością kilka osób związanych profesjonalnie zarówno z przeszłością Warszawy, jak i historią generalnie, przyszło sporo "naszych ludzi", a także osoby "nowe". Byli przedstawiciele mediów.

W sumie tego wieczora przez Wieżycę przewinęło się około 40 osób i za to, że byli wielce im dziekuję.

Mam tylko nadzieję, że nie było nudno ;) .

1nowy0.th.jpg

2dsc2001l.th.jpg

3nowy1a.th.jpg

Edited by WERTTREW

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.