Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Rekomendowane odpowiedzi

I ja składam Najlepsze Życzenia obsadzie portalu, a zwłaszcza Administracji i Moderatorom na forum.

Wszystkim Tym, którzy wlepili mi ostrzeżenia w duchu świąt wybaczam, co przychodzi mi tym łatwiej, że na ogół było to zasłużone.

Szczególne życzenia dla gregskiego, który potrafi jednym, lapidarnym zdaniem wyrazić treść, do której ja szukam z mozołem potwierdzeń w literaturze i różnych zapiskach, a potem okazuje się, że i tak nie ma to takiej trafności i celności.

Tak trzymać.

Szczególne życzenia również dla kolegi FSO - za trud inicjowania kolejnych tematów, w których możemy polemizować...

Kolejne życzenia dla Albinosa - który na forum prowadzi swą mrówczą dłubaninę o PW, ignorując zupełnie nasze zapalczywe spory w innych tematach, a ewentualną polemikę podejmuje w obszarze sportu.

Konsekwencja i praca godna podziwu.

Życzenia dla wszystkich tych, którzy na PW przesyłali mi bądź to materiały użyteczne w mych polemikach, bądź to wyrazy wsparcia.

Życzenia dla Bruno i jego ekscentryczności; bo nie wiem czemu akurat ten nick wybrał; za rzeczowość wielu postów, choć nie jesteśmy w jednej linii ideologicznej, warto to docenić.

Życzenia dla Tomasz N - już on wie za co.

Życzenia dla wszystkich, których zmęczyła ma upierdliwość i uszczypliwość w zakresie błędów językowych, to nic osobistego, raczej mankament charakteru.

Kolejne życzenia dla Kadrinaziego i ponaglenie by wreszcie wydał jakąś książkę, bo ten materiał zebrany kiedyś zostanie zapomniany.

I dla wszystkich innych życzenia by nie musieli spędzać tyle czasu w kuchni co ja...

*I niby gdzie te priorytety i równouprawnienie?

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Nie napiszę nic co mogłoby się równać temu co napisał Secesjonista.

krótko

Wesołych Świąt Wszystkim!

Przeżyjcie ten czas dobrze

PS.

Moja lapidarność wynika z lenistwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Życzę wszystkiego najlepszego wszystkim Administratorom, Moderatorom i Użytkownikom! Radosnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku!

Jako moderator działu Rzeczpospolita Obojga Narodów, mam nadzieję, że będzie on rozwijał się pomyślnie dalej, a dyskusje w nim będą coraz bardziej rzetelne i merytoryczne, a także opiniotwórcze.

Specjalne życzenia chciałbym złożyć:

secesjoniście, żeby dalej był tak wspaniałym dyskutantem na forum i żeby nie musiał na siebie zwracać uwagi moderatorstwa (oczywiście w sensie negatywnym);

lancasterowi, żeby nadal był tak dobrym użytkownikiem, ale i żeby zwracał większą uwagę na ortografię.

Albinosowi i Jarpenowi, żeby nadal byli tak wyrozumiali względem mnie.

Gnome'owi i Łyziowi, żeby i w przyszłym roku pisali tak wspaniałe recenzje.

Kadrinazi'emu, żeby w końcu wydał coś drukiem i nadal rozwijał bloga i forum, rzecz jasna.

Tofikowi, żeby nadal bronił czci Zygmunta III.

Vapnatakowi, żeby znalazł sobie kompetentnego rozmówcę w realu i nadal pisał wspaniałe posty.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

A ja krótko: życzę pogodnych, ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim, i każdemu z osobna. Przy tym także spełnienia marzeń i powodzenia w życiu. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

dla wielu pewnie będą to spóźnione życzenia z racji trwającej już Wigilii ale...

Troszkę spokoju, nieco uśmiechu, czasem zamyślenia, zrozumienia innych, bycia dobrym człowiekiem. Bo czasem uśmiech i zrozumienie to jest to czego brakuje nam wszystkich. Poza tym zdrowia i radości.

Dla wszystkich dyskutantów, tu na forum - tego by szukali dziur w całym w rozumowaniu innych, wyszukiwali błędy i poprawiali to co błędne. Czyli po prostu zwykłej cierpliwości.

pozdr

PS. Podziękowania za życzenia dla secesjonisty - nie tylko za dyskusję i szukanie argumentów "przeciw", ale także za cierpliwość względem takiej upartej istoty jak ja.

PS 2. Dla Albonosa, Jarpena, Bruna, Łyzia, Samuela Łaszcza, Tofika, Naryi i wszystkich innych tego, by nadal choć część swojego czasu poświęcali na dzielenie się tą wiedzą którą maja z innymi, by nadal potrafili zdobyć się na wyrozumiałość i przychylność dla innych...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
JolaSz   

Niech nam spadnie biały puch,

niech ożywi nowy duch,

który dostrzega piękno tam,

gdzie rozum przeczy

i dobiega do swych bram.

Wesołych Świąt

i szczęścia w zbliżającym się roku ;)

JolaSz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
wars   

Glosu nie zabieram ala wasze posty czytam i duzo sie ucze na starosc,Panowie wszystkiego naj naj,KOCHAJ MY SIE WZAJEM POLSKA BEDZIE RAJEM,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   
Panowie wszystkiego naj naj...

Nie, żebym się czepiał, ale są wśród nas i Panie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Vapnatak   

O tak, zaraz pewnie wysonduje nas puella i pojedzie po nas, tj. po Was! :)

Samuelu, dziękuję za życzenia.

Co prawda kończą się niestety Święta, ale korzystając z tego, że potrwają jeszcze te godzinę i 40 minut, chciałbym Wam wszystkim życzyć wszystkiego dobrego. ;)

vapnatak

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.