Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Dreyn

Książka o życiu w Anglii w czasach Rewolucji Francuskiej i Epoki Napoleońskiej

Recommended Posts

Dreyn   

Witam

Poszukuję książki dzięki, której będę mógł w miarę dokładnie wystudiować, albo chociaż dowiedzieć się sporo o życiu w tym okresie w Anglii. Interesuje mnie życie w tym okresie zwyczajnych ludzi i nie tylko. Jak to ogólnie wyglądało. Lata mogą być tak od początku dziewięćdziesiątych XVIIIw. do tak 1810r.

Interesuje mnie głównie życie ludzi w tamtym czasie i żeby książka pokazała mi obraz jak wyglądał świat w tamtych czasach, ale głównie chodzi mi Anglię. Książka może być powieścią.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak ad hoc - M. Perrot (red.), Historia życia prywatnego, Tom 4 (Od rewolucji francuskiej do I wojny światowej), Ossolineum, wyd. drugie 2006. Głównie o Francji, ale o Anglii też coś tam jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.