Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Elear

[Forum] histpol.dog.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Elear   

Histpol to forum historyczno-polityczne. A więc dwu-tematyczne. Możesz tu zarówno rozmawiać z ciekawymi ludźmi o polityce jak i historii. Pod względem historycznym oferujemy rozmowę o dowolnym okresie, który Cię interesuje. Możesz gawędzić zarówno jak i o historii Polski, jak i historii powszechnej. Podobnie jest pod względem polityki.

A więc zarejestruj się i udzielaj a Histpol Ci nigdy tego nie zapomni.

Oto link:

www.histpol.dog.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   

Ja również gorąco zapraszam i zachęcam do zainteresowania się Naszym forum. Cały czas się rozwijamy, choć nadal cierpimy na "deficyt" stałych użytkowników. Uważam, że histpol jest godny uwagi, choćby i ze względu na poziom dyskusji- czy to poświęconych II wojnie światowej, czy temacie RON-u.

Gorąco zachęcam do zajrzenia w nasze progi i podzielenia się swoją wiedzą. Chętnych do dyskusji znajdziecie, bo wiedza naszych forumowiczów jest naprawdę duża.

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Zajrzałam z ciekawości, zobaczyłam parę znanych nicków i zostałam :mrgreen: Nic tak nie działa jak siła sugestii :wink: Trzeba dział o starożytności i średniowieczu rozruszać :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   
Zajrzałam z ciekawości, zobaczyłam parę znanych nicków i zostałam :mrgreen: Nic tak nie działa jak siła sugestii :wink: Trzeba dział o starożytności i średniowieczu rozruszać :wink:

Mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużej :( Masz rację- wspomniane przez Ciebie działy stoją zaniedbane, co wynika z problemu użytkowników- ta tematyka jak na razie nie trafiła w zainteresowania tych dotychczasowych i sądzę, że Twoja obecność pomoże ruszyć działy "średniowiecze" i "starożytność".

Dodam, że byłabyś pierwszą osobą płci pięknej, która u nas zagościła;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Panowie, oczywiście, że zostanę na dłużej :wink:

Jutro z samego rana zacznę działać, a tymczasem dobranoc wszystkim :wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   
Jutro z samego rana zacznę działać, a tymczasem dobranoc wszystkim :wink:

I ja również życzę dobranoc :wink:

Zajrzałam na forum- od kiedy ono działa?

Forum, o ile dobrze pamiętam, funkcjonuje od października ubiegłego roku, lecz rozwija się w wielkich trudach i powoli. Niemniej jednak- sukcesywnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Elear   
Zajrzałam na forum- od kiedy ono działa?

Forum działa od 8 pażdziernika 2006 roku.

Ja także zapraszam wszystkich historyków na nasze forum.

Dla ciekawosci podam kilka informacji:

Przecietny użytkownik napisał:27 postów

Na temat przypada:8 postów

Przeciętny użytkownik napisał:4 tematy

Mamy: 119 użytkowników

Mamy:3231 postów(ciagle idzie w góre)

Mamy 435 tematy

Poziom inteligencji na jednego użytkownika:Zobaczcie państwo sami czytając posty i podnosząc poziom średni inteligencji na naszym forum!

Zajrzałem tam, ale nie ma (jak dla mnie) zbyt wielu tematów...

To czas je załozyć!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Nie ma sensu (i tak wiadomo kto wyjdzie w nich lepiej):D Ja osobiście jestem w rozdarciu, jako że i tu i na histpolu czuję się świetnie. Oba fora mają swoje zalety, trochę wad, ale cóż nie ma rzeczy doskonałych. To forum ma o tyle przewagę, że w każdym dziale ma po kilka naprawdę dobrych znawców tematu (tylko dlaczego nie II WŚ na świecie :evil: ). Histpol ma z tym spore problemy. Jednak mam nadzieję, że wkrótce znikną.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
mch90   

Muszę się tym pochwalić ( i przy okazji po raz kolejny zaprosić na nasze forum:) ),ale w minionym miesiącu forum bardzo poszło do przodu- przybyło nam ponad 1000 rzeczowych i trzymających poziom postów!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Liberal   
Muszę się tym pochwalić ( i przy okazji po raz kolejny zaprosić na nasze forum:) ),ale w minionym miesiącu forum bardzo poszło do przodu- przybyło nam ponad 1000 rzeczowych i trzymających poziom postów!

Przeciez chyba nikt tutaj nie konkuruje. Niech kazdy robi swoje i dba o swoje wlasne forum. Ja jesli bede pisal to na tym forum. Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Forum chyba padło, bo nigdzie go nie odnalazłem, link nieaktualny. Temat więc zamykam.

Jeśli istnieje aktualny link to proszę o wiadomość na PW.

Vissegerd

Minister ds. PR

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.