Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro pierwszy odcinek...i po nim ten temat będzie bardziej aktualny :) jednak jestem bardzo ciekaw tego serialu. Ktoś coś już o nim wie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Sam tytuł mnie odrzuca. Już widzę: para kochanków, a tle strzały i wybuchy...

Co ja takiego zrobiłem, że ktoś mnie musi karać takimi serialami?

Chyba, że mi się spodoba, to zmieniam zdanie. I jeszcze przeproszę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

A ja się skuszę. Ciekawie prezentuje się obsada. Baka, Lubos, Stenka, Globisz, Łukaszewicz... Mam cichą nadzieję, że tym razem nie zawiodę się.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Nie zaprzeczam, sam obejrzę, serial mnie niezmiernie ciekawi, czekam na niego od jakiegoś czasu. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja spodziewam się kiepskiego scenariusza i dobrej gry aktorskiej (zwłaszcza Globisza).

Andreasie dobrze, że nie musisz czytać wszystkich tomów "Wojny i pokoju"... to by Ciebie rozstroiło nerwowo. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Sam tytuł faktycznie brzmi tandetnie. Teraz wszystko muszą tytułować podniośle, patetycznie-Miłość i wojna, Czas honoru itp. A kiedyś nazywali inteligentniej, ciekawiej i bardziej oddając rzeczywistość np. Polskie drogi, Blisko, coraz bliżej, Pogranicze w ogniu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Narya   

Podobał mi się. Tak, jak mnie odrzuciło po pierwszych odcinkach "Czasu Honoru" (i do dzisiaj nie obejrzałem więcej), tak ten serial ["1920. Wojna i miłość"] zainteresował mnie.

[oczywiście.. to się stało jak jakaś wszędobylska maniera... bolszewików trzeba było pokazać jako zgraję upijaczonych bestii które gwałcą, biją, mordują... ech jakie czasy, takie filmy...]

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej irytuje to, że wszędzie trzeba wkleić jakiś romans jak z Harlequina...

Za chwilę pierwszy odcinek. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Cóż wszystkim, którzy sądzą iż film historyczny to tylko bitwy, kampanie, konspira zacytuję fragment z H.H. Kirsta:

"Lata znaczone przez kampanie wojskowe i kobiety; trupy i miłość; mord i seks"....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   
Cóż wszystkim, którzy sądzą iż film historyczny to tylko bitwy, kampanie, konspira zacytuję fragment z H.H. Kirsta:

"Lata znaczone przez kampanie wojskowe i kobiety; trupy i miłość; mord i seks"....

A kto tak uważa?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.