Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Czy administratorzy powinni donosić na forumowiczów?

Rekomendowane odpowiedzi

To, że Polska jest od roku 1989 po kolejną okupacją (przez syjonistów, w uproszczeniu "żydów"), to fakt.

Większość for historycznych, politycznych, patriotycznych, zostało założonych przez agentury, dla kontroli tych środowisk.

Warunkiem bycia moderatorem/administratorem jest ślepe posłuszeństwo i dbanie o linię programową utrzymującą naród w ogłupieniu i "anty-racji" stanu.

Wyrazem naiwności jest zakładanie takich tematów (gdy jedną z podstawowych ról moderatorów/adminów jest włąśnie kablowanie na Polaków).

Fakt , IMHO Secesjonista ma zbyt dobry dostęp do źródeł ( i zdecydowanie zbyt szybki ), za dużo wie , co więcej raz się otwarcie przyznał , ze ćwiczy jakieś żydowskie sztuki walki Krav Maga ( w Mossadzie to standard ), IMHO niech udowodni ze nie jest żydem , który nas tu ogłupia i zmusza do ślepego posłuszeństwa <_< Co więcej widziałem zdjęcia niejakiego Ducha ( ps. sebecko-mosadowskie Jarpen Z ) Z GRUBSZA prezentuje się jak nastojaszczy Nordyk , czy to nie najlepszy dowód ze tylko ukrywa swoje syjonistyczne pochodzenie i agenturalna działalność .

O userach nie wspomnę taki niejaki Gregski co jakiś czas znika z kraju ...... podobno pływa po morzach a oceanach , niech udowodni ze w szkoleniach w Israelu nie bierze udziału .

W całości i ogólności wstyd że się sprzedaje ze szekle i ruble transferowe :huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

O userach nie wspomnę ...

No skoro "zostaliśmy zdemaskowani"... to nie pozostało mi nic innego jak zmienić avatar i w miejsce Thompsona wreszcie wstawić "rodzimy" UZI ... :thumbup:

Edytowane przez Razorblade1967

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No skoro "zostaliśmy zdemaskowani"... to nie pozostało mi nic innego jak zmienić avatar i w miejsce Thompsona wreszcie wstawić "rodzimy" UZI. :thumbup:

Od dawna miałem Cie w podejrzeniu , militaryzm to cecha syjonisty :rolleyes:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
amon   

To, że Polska jest od roku 1989 po kolejną okupacją (przez syjonistów, w uproszczeniu "żydów"), to fakt.

Większość for historycznych, politycznych, patriotycznych, zostało założonych przez agentury, dla kontroli tych środowisk.

Warunkiem bycia moderatorem/administratorem jest ślepe posłuszeństwo i dbanie o linię programową utrzymującą naród w ogłupieniu i "anty-racji" stanu.

Wyrazem naiwności jest zakładanie takich tematów (gdy jedną z podstawowych ról moderatorów/adminów jest włąśnie kablowanie na Polaków).

Polska ma to szczeście że w każdym z jej regionów znajduje się przynajmniej jeden zakład psychiatryczny. Na pewno tam ciebie nie wyleczą, ale masz szansę na bicze wodne, zabawy z prądem, dosyć ściśe przylegający kaftan, oraz całe spektrum środków psychotropowych.

Polecam terapię wstrząsową.

Jako bóg egipski żądam abyć naród wybrany przez Boga nazywał z WIELKIEJ litery, Żydzi. Było z nimi sporo problemów kiedy opuścili ziemię egipską, dlatego należy im się szacunek, jako narodowi i wojownikom.

Żądam abyś nie przykładał swojej małej miarki do sposobu moderowania na innch forach, bo nie masz baldego pojęcia o tym jakie bzdety wypisujesz. Dla mnie jesteś biednym człowiekiem, którego istnienie na forach określają histeryczne i płaczliwe w formie oraz treści posty. To co linkujesz, to kłamstwa durnowatych pajaców, którzy mało uważali na lekcjach historii wykładanej w polskiej szkole. Typowe młotki. Wstyd przynosicie Polsce żałosne sieczkobrzęki. Precz z naszego forum.

Edytowane przez amon

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
atrix   

Nowa Slawia napisał

To, że Polska jest od roku 1989 po kolejną okupacją (przez syjonistów, w uproszczeniu "Żydów"), to fakt.

Większość for historycznych, politycznych, patriotycznych, zostało założonych przez agentury, dla kontroli tych środowisk.

Warunkiem bycia moderatorem/administratorem jest ślepe posłuszeństwo i dbanie o linię programową utrzymującą naród w ogłupieniu i "anty-racji" stanu.

Wyrazem naiwności jest zakładanie takich tematów (gdy jedną z podstawowych ról moderatorów/adminów jest właśnie kablowanie na Polaków).

No to kicha. Żona mnie szpieguje, podsłuchuje. Ale żeby Jarpen jeszcze? :lol: :lol: :lol:

W dodatku jestem okupowany. Jak by mnie okupowała ładna Żydówka, to było by całkiem całkiem nieźle. :thumbup:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Jam co prawda Moderator, a więc członek aparatu ucisku.

Wywodzę się z północno-mazowieckiej szlachty. A wiec jestem Żydem.

Bo może nie wszyscy wiedzą, że straż przednia ludu Mojżesza, po przekroczeniu Morza Czerwonego, tak szybko dawała dyla, że zatrzymali się dopiero w okolicach Pułtuska :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Skoro już ustaliliśmy swe etniczne pochodzenie - nieśmiało przypomnę, że temat trochę innej kwestii się tyczy, zatem starajmy się trzymać meritum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   

Skoro już ustaliliśmy swe etniczne pochodzenie - nieśmiało przypomnę, że temat trochę innej kwestii się tyczy, zatem starajmy się trzymać meritum.

ruki pa szwam mości secesjonisto!

Temat jest trochę nieszczęśliwy.

No, bo jeśli któś napisze "wyrżnąć rząd" to czy jest to powód do donosu dla oficjalnych władz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

No mam nadzieję, służby na bieżąco monitorują Internet. A poza tym kluczowym wydaje mi się pytanie o jaki rząd chodzi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
jancet   

Ja dodam trzy słowa z własnych przeżyć na forum "historycy". Zaznaczę, że owe forum, jako przypisane do Wydziału Historii UMCS w Lublinie żyje z naszych podatków, więc jakiś tam norm powinno przestrzegać.

Nie skrywam swej tożsamości. Jak ktoś się zainteresuje tym, kim jestem w realu, to bez trudu mnie zidentyfikuje - Secesjonista świadkiem. Na forum "historycy" przy rejestracji pada wprost pytanie o imię i nazwisko, tytuł/stopień/naukowy/zawodowy, stanowisko i miejsce pracy. Nie widziałem najmniejszego powodu, by pozostawać anonimowym, więc te dane podałem.

Pewien problem pojawił się w momencie, kiedy wdałem się w dyskusje z użytkownikiem o ksywce Bachmat. Teoretycznie Bachmat był takim samym szeregowym użytkownikiem, jak Jancet, ale szybko się zorientowałem, że jednak przysługują mu pewne szczególne prawa. Szczególnie podczas dyskusji na temat ogromnych sukcesów polskiej armii w wojnie tureckiej w latach 1684-1699. Jednak czarę goryczy - goryczy, którą musiał cierpieć Bachmat w związku z moją aktywnością na tamtym forum - przepełniło moje poparcie poglądu pewnego zootechnika, hodowcy koni, że z fakty, iż w XVIII wieku używano określenia "koń polski" nie wynika, że istniała taka rasa koni.

Użytkownik Bachmat na moje enuncjacje odpowiedział szczerze, co myśli:

Niech łeb Janceta spocznie na kupie końskiego nawozu !- cytuję z pamięci. Zażartość dyskusji poniekąd wskazywała, że użytkownik Bachmat sam się uważa za ogiera rasy polskiej.

Już przedtem Bachmat nie szczędził mi nader krytycznych, a raczej wręcz obraźliwych określeń, jednak wyrażenie życzenia dekapitacji mej osoby wydało mi się przesadą. Zważywszy na fakt, że byłem jako osoba fizyczna łatwo identyfikowalny, zwróciłem się do Moderatora z wnioskiem o reakcję w tej sprawie.

W ramach owej reakcji został usunięty post Bachmata, oraz moje dalsze posty w tym wątku, w których odnosiłem się zarówno do kwestii groźby karalnej, jak i do kwestii ras koni. Czyli zostały usunięte dowody przestępstwa.

Powtórnie interweniowałem u Moderatora, zadając mu pytani, dlaczego usunął moje - całkowicie zgodne z regulaminem - posty, oraz jakie zastosował środki dyscyplinujące wobec użytkownika Bachmata, który nie tylko łamie regulamin, ale wręcz dopuszcza się na forum czynów karalnych. Otrzymałem krótką odpowiedź, że to nie moja sprawa. Następnie zablokowano mi dostęp do forum. Bez żadnego uzasadnienia, nie dostałem żadnego upomnienia, ostrzeżenia. Przy okazji zablokowano dostęp do tego forum całej uczelni - ze służbowego komputera też nie mogłem przeglądać dyskusji na "historykach". Zaznaczę wyraźnie - zablokowana została nawet możliwość przeglądania, nie tylko dokonywania wpisów.

O ile chodzi o polityków, wypowiadających się na forach, to muszą oni być dość "gruboskórni" - z decyzji zostania politykiem wynika narażenie na nader intensywną krytykę innych osób, często wyrażaną w postaci gróźb, pod które nikt realnie nie podkłada żadnej treści.

Jednak jeśli chodzi o zwykłych uczestników, to jak najbardziej powinni być oni przez moderatorów i administratorów chronieni przed agresją userów o innych poglądach. Nawet tą werbalną. A już na pewno powinni reagować w sytuacji zastosowania groźby karalnej.

Edytowane przez jancet

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Dowcipny sposób moderowania na naszym bratnim forum i mnie skłonił do odejścia. Z drugiej strony jednak gdyby mnie przytrafiło się takie zdarzenie to rzeczywiście byłbym w rozterce. Oddać pięknym z nadobne i ryzykować sankcje czy zdać się na moderatorską sprawiedliwość.

Subiektywnie rzecz ujmując na tym forum chyba bym się powściągnął. Na innych, nie sądzę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szczególnie podczas dyskusji na temat ogromnych sukcesów polskiej armii w wojnie tureckiej w latach 1684-1699.

Nie ukrywam jednak że expertem od XVII w. to jancecie nie jesteś.

Powiem np. za co dostałem 4-te ostrzeżenie (po tym i założeniu nowego konta był ban):

Za ostrą reakcję na twój wpis w którym negatywnie-oczywiście wbrew źródłom historycznym oczerniałeś Jeremiego Wiśniowieckiego.

Jak widać za sprzeciw wobec szkalowania jednego z polskich bohaterów narodowych można dostać tam bana

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Kiedy piszę: "nieśmiało" (patrz post: nr 24) o grzecznie sugeruję by starać się pisać na temat, a wedle mnie to nie jest wątek, gdzie roztrząsamy kwestie naszych doświadczeń na bratnich forach, kto jest większym ekspertem od XVII w., za co dostaliśmy bana itp.

Kolejne wpisy w tychże materiach - będę musiał usunąć.

Co do kwestii "donosów" to sprawa wcale nie jest tak prosta.

Kilka przypadków osób, które dokonały aktów przemocy, a wcześniej dość dosłownie dawały do zrozumienia (na portalach społecznościowych, YT itd.) co zamierzają uczynić i komu - sprawia, że kwestii nie można bagatelizować.

Tylko jak selekcjonować wpisy: kto nieszkodliwym frustratem, a kto potencjalnym przestępcą?

Wiara w wszechmoc "służb" jest cokolwiek zbyt duża; oczywiście są osoby mające mocne przekonanie, że służby poddają kontroli każdy ich wpis - innymi słowy monitorują na bieżąco każdą aktywność w sieci.

Są osoby, jak Nowa Sławia - wierzący, że fora założoły przez określone "siły/grupy/nacje" by kontrolować społeczeństwo*.

Atoli jest tak, że frustratów, którzy przeszli od wpisów do czynów, trudno jest złapać, zwłaszcza, ze poziom hejterstwa jest wysoki.

Smardz podniósł kwestię prawną: realność groźby - i słusznie.

Skąd jednak wiedzieć mamy, czy wpis "pisiorów trzeba wysadzić w kosmos"/"lemingi trzeba wystrzelać" uczynił małolat, sfrustrowany emeryt... czy osoba gromadząca materiał wybuchowy i zamierzająca go użyć?

* - swoją drogą, jaka grupa trzyma władzę na naszym forum i w jakim kierunku ogłupiamy społeczeństwo nie wiem. Zważywszy, że secesjonista identyfikuje się z zupełnie inną stroną sceny politycznej aniżeli Jarpen, a w kwestii Kościoła - to powiedziałbym, że toczymy zażarte spory.

:(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.