Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Kamil Janicki

[Strona] Ciekawostkihistoryczne.pl - jak Wam się podoba?

Jak oceniasz stronę?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz stronę pod względem merytorycznym?

    • Celująco
      2
    • Bardzo dobrze
      1
    • Dobrze
      2
    • Dostatecznie
      0
    • Dopuszczająco
      0
    • Niedostatecznie
      0
  2. 2. Jak oceniasz stronę pod względem wizualnym i funkcjonalnym?

    • Celująco
      1
    • Bardzo dobrze
      3
    • Dobrze
      1
    • Dostatecznie
      0
    • Dopuszczająco
      0
    • Niedostatecznie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niektórzy z Was być może kojarzą mnie jako redaktora naczelnego konkurencyjnego portalu (Histmag.org). Histmag zszedł ostatnio na psy, a ja od paru miesięcy już tam nie pracuję... ale przecież nie można nic nie robić.

Chciałbym zapytać Was - czyli czytelników historia.org.pl - o opinię na temat nowego, hobbystycznego serwisu, który współtworzę:

http://ciekawostkihistoryczne.pl/

Tym razem to nie żaden portal, ale raczej duży blog, mający zapewniać czytelnikom luźną, niezobowiązującą rozrywkę przy porannej kawie lub w przerwie w pracy.

Z chęcią wysłuchamy (ja i moja narzeczona, która razem ze mną prowadzi "Ciekawostki") wszelkich uwag :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Histmag zszedł ostatnio na psy

Chyba nie jest tak źle skoro reklamuje tę stronę w swoim newsletterze, a na ciekawostkach są polecane histmagowe książki ; )

Ze stroną jeszcze nie miałem czasu się zapoznać, ale pierwsze wrażenie jest takie, że może być, czyli i trudno się do czegoś przyczepić, ale trudno też się zachwycać.

Powodzenia

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Od kiedy działacie? Tak mniej więcej. Pierwsze wrażenie ogólnie pozytywne. Artykuły są dość krótkie, więc da się je przeczytać nawet nie mając specjalnie dużo wolnego czasu. U mnie macie dodatkowego plusa za tekst o aborcjach w dawnej Warszawie. Już teraz liczę na więcej traktujących o moim ukochanym mieście:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

@Kamil przepraszam, aż tak Cię kojarzę z Histmagiem, że jak tylko zobaczyłem na poczcie Twoje nazwisko pomyślałem, że to newsletter z Histmaga, jednak coś mnie tknęło i sprawdziłem jeszcze raz. To e-mail z cieawkostkihistoryczne.

głupio wyszło, wybacz : )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam, ciekawa stronka, łącząca przyjemne z pożytecznym. Dobre na wolną chwilę...Myślę, że różnorakie ciekawostki będą dodawane stale i znajdą się tam informacje rodem z Dalekiego Wschodu. Pozdrawiam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Albinos: Strona działa oficjalnie od tygodnia, więc jest jeszcze z fazie "niemowlęcej": wcześniej przez jakiś czas prowadziliśmy zamknięte testy.

Jarpen Zigrin: Większość osób kojarzy mnie nadal z Histmagiem, więc nie mam żadnych pretensji. Natomiast z pracy w tym portalu odszedłem kilka miesięcy temu. Nie uważam by zmierzał w dobrym kierunku, ale każdy ma prawo do swojej opinii :). Na pewno też nie będę nikomu odradzac czytania Histmaga, bo przecież wciąż 1/10 tekstów tam jest mojego autorstwa i szkodziłbym sam sobie ;-).

W każdym razie "Ciekawostki historyczne" nie są w żaden, nawet luźny sposób związane z Histmagiem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Witam, ciekawa stronka, łącząca przyjemne z pożytecznym. Dobre na wolną chwilę...Myślę, że różnorakie ciekawostki będą dodawane stale i znajdą się tam informacje rodem z Dalekiego Wschodu. Pozdrawiam!

Oczywiście będziemy się starać, by tematyka była możliwie zróżnicowana :). Poszukamy także czegoś z Dalekiego Wschodu.

Pierwszy "historyczny pudelek" na rynku w pozytywnym tego słowa znaczeniu : )

Jak już pisałem w prywatnej wiadomości - niekoniecznie tak bym to nazwał, ale na dobrą sprawę dokładnie takie było zamierzenie :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jak na tydzień działalności to wypada naprawdę dobrze. Trzeba będzie sobie wygospodarować trochę czasu na czytanie kolejnego bloga...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
STK   

Dla mnie rewelacja, zwłaszcza, że po zastoju pojawiło się sporo nowych wpisów. Nie wiem, czy dział recenzje jest tam potrzebny, ale strona bardzo mi się podoba. Artykuły o pszczołach, czy o wyprawie na biegun bardzo udane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie rewelacja, zwłaszcza, że po zastoju pojawiło się sporo nowych wpisów. Nie wiem, czy dział recenzje jest tam potrzebny, ale strona bardzo mi się podoba. Artykuły o pszczołach, czy o wyprawie na biegun bardzo udane.

Owszem jednak notka o diable z porodówki to prawdziwa perełka. Nie dziwi sukces na wykopie i blisko 20,000 odsłon.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie wszystkich :). Minęło pół roku od powstania serwisu, "Ciekawostki" (z drobnymi przerwami) prężnie się rozwijają i nawiązaliśmy bliską współpracę z "Historią.org.pl". Jak oceniacie serwis w obecnej formie? Co jeszcze warto zmienić? Jakich tematów brakuje? :)

Przypominam adres: http://ciekawostkihistoryczne.pl

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Co warto zmienić... Żałuję, że tak stosunkowo niedużo jest ciekawostek z czasów po 1945 r. Zawsze odnosiłem wrażenie, że to jednak były lata, z których można by wyciągnąć masę takich różnych spraw. No i może częstotliwość kolejnych wpisów. Choć tutaj zdaję sobie sprawę, ze to też jednak nie jest takie proste znaleźć coś, co będzie nadawało się do opisania. A poza tym - te dwie sprawy i tak uważam za drobnostki - na stronę wchodzę z dużą przyjemnością. Zdecydowanie najbardziej cenię sobie wpisy dotyczące XIX wieku i tego co wcześniej. Ale może dlatego, że tam najczęściej natykam się na coś, o czym wcześniej nie słyszałem ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Co warto zmienić... Żałuję, że tak stosunkowo niedużo jest ciekawostek z czasów po 1945 r. Zawsze odnosiłem wrażenie, że to jednak były lata, z których można by wyciągnąć masę takich różnych spraw. No i może częstotliwość kolejnych wpisów. Choć tutaj zdaję sobie sprawę, ze to też jednak nie jest takie proste znaleźć coś, co będzie nadawało się do opisania. A poza tym - te dwie sprawy i tak uważam za drobnostki - na stronę wchodzę z dużą przyjemnością. Zdecydowanie najbardziej cenię sobie wpisy dotyczące XIX wieku i tego co wcześniej. Ale może dlatego, że tam najczęściej natykam się na coś, o czym wcześniej nie słyszałem ;)

Dziękujemy za konstruktywną uwagę :). Braki w ciekawostkach "po 1945" roku postaramy się nadrobić. Rzeczywiście o dziwo nie ma jeszcze żadnej ciekawostki z demoludów...

Co do częstotliwości - prawdę mówiąc pomysłów mamy dużo, ale niestety brakuje czasu, a to przecież raczej hobby niż praca :). Ale raczej poniżej dwóch tekstów na tydzień nie będziemy schodzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.