Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jarpen Zigrin

Zmiany w portalu: system komentarzy, kalendarz wydarzeń historycznych i inne

Recommended Posts

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych czytelników w portalu pojawiły się nowe moduły. System komentarzy i kalendarz wydarzeń historycznych to tylko niektóre z nich. Wszystko to po to, aby użytkownicy mieli możliwość współtworzenia portalu "historia.org.pl".

https://historia.org.pl/index.php?option=co...&Itemid=663

Zapraszam wszystkich Was do rejestracji i komentowania, nie zapomnijcie także o wydarzeniach do kalendarza,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj w portalu będą przeprowadzane ostatnie szlify związane z jego nowymi możliwościami. Jeśli dostrzegacie jakiś błąd, coś nie działa lub Waszym zdaniem coś powinno wyglądać inaczej, to bardzo proszę o komentarz w tym temacie.

Na pewno zostanie dodane catche przy rejestracji, a także zostanie usunięty błąd przy przeglądaniu stron artykułów (chodzi o niepotrzebny napis obok numerów stron artykułów). Sprawa przypisów także będzie wyjaśniana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.