Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Gregorius

"Przegląd Historyczno-Wojskowy"

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy   

A czy numery 1-3 dostępnę są w wersji elektronicznej ? Jeżeli tak - to czy można prosić o linka ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
No ja zgłaszałem się jakoś w sierpniu właśnie i niestety nic nie dostałem. Podejrzewam, że zabrakło dla mnie egzemplarzy. Szczególnie martwi mnie to w kontekście czwartego numeru, bo widzę że oba teksty z przyczynków i listów jak najbardziej zainteresowałyby mnie. A tak, cóż... pozostaje upolować to jakoś inaczej :)

Z tego co się orientuję było około 30 osób, wśród których musiała już decydować kolejność zgłoszeń... Nakład 1000 egzemplarzy nie ma niestety magicznej mocy powiększenia się.

Ciekawy:

A czy numery 1-3 dostępnę są w wersji elektronicznej ? Jeżeli tak - to czy można prosić o linka ?

W przyszłości i owszem. Póki co pismo nie ukazuje się w postaci cyfrowej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
widiowy7   
Ciekawy:

A czy numery 1-3 dostępnę są w wersji elektronicznej ? Jeżeli tak - to czy można prosić o linka ?

W przyszłości i owszem. Póki co pismo nie ukazuje się w postaci cyfrowej

A szkoda. Ale pdf-y z których korzystała drukarnia należą do wydawnictwa czy wykonawcy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

i znów jest problem, bo ja także podobnie jak Albinos zgłaszałem swą chęć na PH-W i jak do tej pory ticho a spakojno, ani widu ani dychu. Mam nadzieję że załapię się na kolejne numery. Jeżeli wersje elektroniczna będzie miała odpłatę - nie ma sprawy.... Jak załapię się na "papierzaną" tym bardziej będę zadowolony.

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

No do mnie dotarł już kilka dni temu. Z rzeczy najbardziej mnie interesujących zdecydowanie wspominane już wcześniej te o nalotach na Warszawę i o walkach o Archikatedrę. Ten pierwszy szczególnie ciekawy, bo o ile walki o Archikatedrę można samemu sobie spróbować odtworzyć - chociażby na podstawie pracy Bieleckiego o baonie "Wigry", wspomnień "Szczerby" czy też zbioru wspomnień żołnierzy "Bończy" - to już naloty z sierpnia '42 nie są tematem szczególnie często omawianym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ciekawy   

Zazdroszczę wam. Ja 3 stycznia br. dostałem e-maila na napisanego prze mnie:

Witam !

>> Jestem zainteresowany prenumeratą kwartalnika "Przegląd

Historyczno-Wojskowy". Interesuja mnie wszystkie dostępne numery (w

miarę możliwości od pierwszego). Moje dane:

>(...)

>> pozdrawiam

W odpowiedzi otrzymałem:

Nie jest to już możliwe.

--

Ukłony,

Zbigniew Palski, sekretarz redakcji

:(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

do mnie też doszedł, dziś wezmę go do domu i pewnie jutro będę się powoli przegryzał. Powoli głównie z racji, że jakiś wirus się przypałętał, a terapia [czosnek, mleko i miód, na dokładkę aspiryna] nie są idealną receptą na bycie strongmenem...

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

ze dwa dni temu P H-W się u mnie zameldował. Dwa artykuły przeczytane, trzeba będzie się wgłębić w nie dalej...

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.