Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
abm

Egzamin poprawkowy sierpień ?

Recommended Posts

abm   

Witam ,

Potrzebuje informacji czy maturę z historii mogę poprawiać w sierpniu?

Bo niestety ale zabrakło mi wręcz garstki procentów aby zaliczyć rozszerzenie...

Osobiście uważam ,że takie założenie jest absurdem i poprawą będzie matura 2011 ...

No ale cóż , chce sprawdzonych informacji ,sam nie jestem w dn. dzisiejszym znaleźć odpowiedniej strony z informacją dlatego proszę o pomoc was.

Pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Egzamin ponowny

* Jeśli nie zdałeś egzaminu z danego przedmiotu w części ustnej lub pisemnej możesz ponownie przystąpić do egzaminu w kolejnych sesjach egzaminacyjnych przez okres 5 lat. Po upływie 5 lat od pierwszego egzaminu przystępuje się do matury w pełnym zakresie.

* Można przystąpić także do ponownego egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w celu podwyższenia wyniku egzaminu lub zdania dodatkowych przedmiotów.

* Przystępując ponownie do egzaminu w części pisemnej możesz wybrać inny przedmiot obowiązkowy lub zmienić poziom, jeśli nie zdawałeś go wcześniej jako dodatkowego.

* Zdający, który podwyższył wynik egzaminu bądź zdał egzamin z przedmiotów dodatkowych otrzymuje aneks do świadectwa dojrzałości wydany przez okręgową komisję egzaminacyjną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.