Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
maturzysta 23

New world order

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zastanawiam się nad teorią New world order. Chodzi o to że grupa ludzi działająca w ramach grupy Bildenberg czy Komisji trójstronnej tworzy na naszych oczach fundamenty rządu światowego. Trzeba zauważyć że wszystko łaczy sie w jedną całość . POLSKA jest już województwem unii europejskiem, istnieją pomysły utworzenia unii północno-amerykańskiej. Grupa ludzi trzymających prawdziwą władzę dąży do depopulacji i ochipowania Nas. Obejrzyjcie dokumenty Alexa Jones'a czy Arona Russo. Czy zamierzacie pójść na wybory i w dalszym ciągu wybierać marionetki w rękach bankowców.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Od pewnego czasu zastanawiam się nad teorią New world order. Chodzi o to że grupa ludzi działająca w ramach grupy Bildenberg czy Komisji trójstronnej tworzy na naszych oczach fundamenty rządu światowego. Trzeba zauważyć że wszystko łaczy sie w jedną całość . POLSKA jest już województwem unii europejskiem, istnieją pomysły utworzenia unii północno-amerykańskiej. Grupa ludzi trzymających prawdziwą władzę dąży do depopulacji i ochipowania Nas. Obejrzyjcie dokumenty Alexa Jones'a czy Arona Russo. Czy zamierzacie pójść na wybory i w dalszym ciągu wybierać marionetki w rękach bankowców.

Od pewnego czasu zastanawiam się nad teorią New world order.

To często objawia się, czy sporadycznie?

Chodzi o to że grupa ludzi działająca w ramach ... czy Komisji trójstronnej tworzy na naszych oczach fundamenty rządu światowego.

Komisja ds. Społeczno-Gospodarczych?

Czy raczej ta bardziej znana - dziecko Rockefellera?

Czy zamierzacie pójść na wybory i w dalszym ciągu wybierać marionetki w rękach bankowców.

Dlaczego akurat bankowców?

W Trilateral Commission niewielu jest bankowców, toteż domagam się uargumentowania, że to właśnie bankowcy chcą przejąć światowe rządy.

Czy ma w tym spisku swój udział również SKOK "Stefczyka"?

Obejrzyjcie dokumenty Alexa Jones'a czy Arona Russo

To nie jest dokument.

POLSKA jest już województwem unii europejskiem,

Francja też, czy tylko my jesteśmy tak upośledzeni?

Chodzi o to że grupa ludzi działająca w ramach grupy Bildenberg czy Komisji trójstronnej tworzy na naszych oczach fundamenty rządu światowego.

To jakoś tak niezbornie tworzą te fundamenty, od jakichś 37 lat - i nic.

Jakoś tacy niesprawni, czy cuś?

istnieją pomysły utworzenia unii północno-amerykańskiej.

Pomysłów jest wiele, a jakie w tym akurat zagrożenie?

Grupa ludzi trzymających prawdziwą władzę dąży do depopulacji

W jaki sposób na rękę jest bankowcom depopulacja, skoro to ogranicza ich wpływy w sposób oczywisty.

Może kolega maturzysta 23 tę dychotomię myśli wyjaśnić?

Aż nie mogę zrozumieć w tej grupie nowej władzy niereprezentowania siły Chin, Indii i Pakistanu.

Aż dziw, że brakuje tu cyklistów...

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Maturzysto!

Matury się skończyły, (Mam nadzieje, że zdałeś z dobrym rezultatem) Idź z kumplami na piwo, pograj w nogę albo jedź na żagle. Albo jeszcze lepiej, zbałamuć jakąś dziewuchę i obróć w niwecz ich plany dotyczące depopulacji świata.

To znacznie lepsze niż zawracanie sobie głowy takimi głupotami.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pamiętaj by ta białogłowa była pełnoletnia i nie była okryta burką, arabska rodzina potrafi być mocno konsekwentna w swym rozumieniu zobowiązań... ;)

Mnie na ten przykład wystarczą dyskusje ze szwagrem Senegalczykiem... i nie toczą się o New Wolrd Order

Piwo wskazane - gasi płomień żarliwych dyskusji i uspokaja.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

Spokojnie koledzy, pójdzie na studia, zobaczy ile pięknych niewiast się kręci, zapomni o NWO... o nauce zresztą też, własne doświadczenia. :-)

A z tym piwem niech uważa, można od niego zbankrutować. ;)

Edytowane przez Tankfan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ArekII   

Maturzysto. Olej to ;) ja też się tym zajmowałem znaczy interesowałem i o tym czytałem, myślałem, wnioskowałem itp. Myślałem że zwariuję. Po prostu to olałem i niech się dzieje wola boża :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

NWO to po prostu mit, mit wymyślony przez lewaków i inne tego typu pokraki intelektualne... co ciekawe, to właśnie lewicujący mają tendencje do tworzenia czegoś na wzór NWO i "wykuwania ludzi na nowo".

Zatem polecam olewać mity i zająć się czymś pożytecznym. :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Szanuje wasze zdanie ale uważam,że jest w tym troche prawdy. Sprawy związane z terrorem, efektem cieplarnianym czy przeludnieniem globu to mity. Ale wszystko jest robione w jakimś celu. Spójrzcie na USA. Gdzie tam wolność o którą tak walczyli ojcowie założyciele. Te państwo staje sie państwem faszystowskim. Prawo staje bardziej ostre, Władza myśli o wprowadzeniu zakazu na posiadanie broni, istnieją pomysły związane z stworzeniem armii cywilnej. No niby walka z terrorem. Atak naprawde zbliża się wojna z Iranem. Ostatnim prawdziwym prezydentem był Kennedy. Zginął bo walczył o przejrzystość życia publicznego To fakty .Obama to marionetka . Rzadzi przecież Brzeziński. Unia europejska to był błąd. Herman Van Rompuy to uczestnik grupy Bildenberg. Też fakt. Ludzie się nie zastanawiają bo chcą prestiżu, spokoju. Dlatego zwalaja winę na lewaków. Ameryka to kolos na glinianych nogach...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Szanuje wasze zdanie ale uważam,że jest w tym troche prawdy. Sprawy związane z terrorem, efektem cieplarnianym czy przeludnieniem globu to mity. Ale wszystko jest robione w jakimś celu. Spójrzcie na USA. Gdzie tam wolność o którą tak walczyli ojcowie założyciele. Te państwo staje sie państwem faszystowskim. Prawo staje bardziej ostre, Władza myśli o wprowadzeniu zakazu na posiadanie broni, istnieją pomysły związane z stworzeniem armii cywilnej. No niby walka z terrorem. Atak naprawde zbliża się wojna z Iranem. Ostatnim prawdziwym prezydentem był Kennedy.Zginął bo walczył o przejrzystość życia publicznego To fakty .Obama to marionetka . Rzadzi przecież Brzeziński. Unia europejska to był błąd. Herman Van Rompuy to uczestnik grupy Bildenberg. Też fakt. Ludzie się nie zastanawiają bo chcą prestiżu, spokoju. Dlatego zwalaja winę na lewaków. Ameryka to kolos na glinianych nogach...

Herman Van Rompuy to uczestnik grupy Bildenberg. Też fakt.

A jakie wnioski z tegoż faktu wypływają, może kolega podzieli się?

Ameryka to kolos na glinianych nogach...

I jeśli nawet to prawda, to jak z tego ma wynikać istnienie New world order?

Ostatnim prawdziwym prezydentem był Kennedy

Prawdziwym, a to czemu?

Z powodu linii politycznej, czy nadużywania leków powodujących lekkie zmiany stanów świadomości?

Zginął bo walczył o przejrzystość życia publicznego

A w zakresie walki z tą przejrzystością czemu nie wydawał prawdziwych raportów o swym zdrowiu, co jest obowiązkiem prezydenta USA?

Władza myśli o wprowadzeniu zakazu na posiadanie broni, istnieją pomysły związane z stworzeniem armii cywilnej.

Co to jest armia cywilna?!?

Chodzi Ci o coś takiego ;) :

http://owc.pl.tl/

Te państwo staje sie państwem faszystowskim.

możesz w punktach wskazać podstawowe funkcje systemu faszystowskiego, i wykazać je w USA?

Sprawy związane z terrorem, efektem cieplarnianym czy przeludnieniem globu to mity.

Ale co jest mitem?

Londyńskie metro?

A co niby ma efekt cieplarniany do Komisji trójstronnej?

Możesz wskazać związki i implikacje stąd wzięte?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   
Szanuje wasze zdanie ale uważam,że jest w tym troche prawdy.

I się nie dziwię że tak uważasz, jesteś jeszcze bardzo młody (w każdym razie młodszy ode mnie, mimo że ja też wiekiem nie grzeszę) i jeszcze wierzysz w takie rzeczy, dorośniesz, zrozumiesz więcej i nagle wszystko to okaże się bzdurą.

Sprawy związane z terrorem,

Terroryzm to problem bardzo realny i istotny, i nie ma tylko terroryzmu islamskiego, jest wiele innych organizacji, to że ten typ terroryzmu najbardziej się rozprzestrzenił jest wynikiem kilku czynników.

efektem cieplarnianym

To już jest kwestia lobbingu pewnych kręgów przemysłowych chcących na tym zbić fortunę.

czy przeludnieniem globu

E tam, dużo nas i mogą być z tym problemy, głównie w Afryce.

Spójrzcie na USA. Gdzie tam wolność o którą tak walczyli ojcowie założyciele. Te państwo staje sie państwem faszystowskim. Prawo staje bardziej ostre, Władza myśli o wprowadzeniu zakazu na posiadanie broni, istnieją pomysły związane z stworzeniem armii cywilnej.

Nie wiem gdzie takie brednie wyczytałeś o USA ale mogę Cię zapewnić że nic z tego nie jest prawdą.

Primo zakaz posiadania broni nie przejdzie bo Demokraci bardzo szybko pożegnają się z elektoratem, a uwierz mi, jankesi nie lubią takich polityków, Obama i tak zresztą wygrał grając na kompleksach białej części społeczeństwa (menda jedna) a nie za jakieś szczególne zasługi, zaś wiele jego pomysłów wygląda na mszczenie się, szczególnie na wojsku i społeczeństwa z nim związanego a uwierz mi, żołnierze Obamy bardzo nie lubią. Tertio a po jaką cholerę im coś co nazwałeś armią cywilną? ;)

Nie ośmieszaj się brakiem wiedzy na temat struktury resortów siłowych w USA. Regularne siły zbrojne zajmują się walką poza granicami kraju i bezpieczeństwem kraju, zaś główny ciężar zabezpieczenia kraju spada na różne resorty siłowe i gwardię narodową która to ma jednostki odpowiedzialne za zabezpieczenie kraju przed atakami terrorystycznymi. Nie ma potrzeby powoływać jakiegoś tworu który sobie wesoło wymyśliłeś lub wyczytałeś to w jakimś tworze napisanym przez kolejnego kretyna. :P

No niby walka z terrorem.

Nie niby tylko takie są fakty, dorośnij i przestań czytywać czy oglądać różne bzdurne twory bandy jełopów którzy myślą na poziomie 15 latka.

Atak naprawde zbliża się wojna z Iranem.

Żadnej wojny nie będzie, co najwyżej zrobią nalot i ataki rakietowe z okrętów, nic więcej.

Ostatnim prawdziwym prezydentem był Kennedy.

Proszę, Cię, nie ośmieszaj się kolejnym brakiem w twej wiedzy. Kennedy był prezydentem co najwyżej miernym. Nie odpowiedzialnym. To że wygrał rozgrywkę z Chruszczowem to efekt ślepego trafu a nie jego umiejętności.

Jeżeli można mówić o znakomitych prezydentach to Reagan chłopcze, tylko Reagan. :-)

Zginął bo walczył o przejrzystość życia publicznego To fakty .

Jeżeli już za tym stały struktury rządowe to należy im się za to tylko medal, zlikwidowali tumana który nigdy nie powinien wygrać wyborów, ale ot taka słabość demokracji, daj ciemnemu ludowi cukierki a zagłosuje, nie ważne że przeciwnik ma lepsze poglądy.

Obama to marionetka . Rzadzi przecież Brzeziński. Unia europejska to był błąd. Herman Van Rompuy to uczestnik grupy Bildenberg. Też fakt. Ludzie się nie zastanawiają bo chcą prestiżu, spokoju. Dlatego zwalaja winę na lewaków. Ameryka to kolos na glinianych nogach...

Skwituje to krótko i nie obraźliwie, młody jesteś to jeszcze "głupi" i wierzysz w takie głupoty.

USA tak gwoli ścisłości to jeden z najsilniejszych krajów na świecie i siła ta rośnie dalej, ot choćby pod względem militarnym. Jeżeli dla Ciebie USA to kolos na glinianych nogach to jak nazwać ChRL, albo wiele państw Europejskich, chyba umrzykami. :)

Proszę Cię, skończ waść i wstydu sobie oszczędź. :-)

Taka moja dobra rada.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
ArekII   

A co ma wprowadzenie zakazu na posiadanie broni do NWO? Wiesz co to jest faszyzm? A może naoglądałeś się tego typu filmików

I co z tego że są pomysły związane z utworzeniem armii cywilnej? Co to ma do NWO? Nie oglądaj filmików tego typu co wyżej podałem bo na prawdę będziesz potem gadał głupoty że szkoda gadać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
harry   
zbałamuć jakąś dziewuchę i obróć w niwecz ich plany dotyczące depopulacji świata.

Czy z okazji 25 lecia walki z depopulacją mogę liczyć na jakiś Order?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Panowie, Maturzysta 23 ma przekonania. Tych przekonan nie naruszy mizerna argumentacja oparta na rzeczowych faktach.

Szkoda czasu.

Chyba, ze dla rozrywki, bywa niezla. Ale poddaje pod uwage casus Robin hooda, innego z przekonaniami. Tutaj chyba zamilkl; dla przypomnienia: kolega z Guevara w avatarze...

Po co takich zachecac? Maja swoja wlasna nisze ekologiczna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

Lu Tzy, to ja proponuję rozpocząć sezon myśliwski... z pożytkiem dla ludzkości. :-)

Ps. Ewentualnie niech administracja przymknie oko na moje gnojenie, kolega Maturzysta po takim zabiegu bardzo szybko by dojrzał i przestał sobie zaprzątać głowę bzdurami. ;)

Edytowane przez Tankfan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.