Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Kadrinazi

[Blog] http://kadrinazi.blogspot.com/

Jak oceniasz blog?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz blog pod względem metrytorycznym?

    • Celująco
      11
    • Bardzo dobrze
      2
    • Dobrze
      0
    • Dostatecznie
      1
    • Dopuszczająco
      0
    • Niedostatecznie
      0
  2. 2. Jak oceniasz blog pod względem wizualnym i funkcjonalnym?

    • Celująco
      5
    • Bardzo dobrze
      7
    • Dobrze
      1
    • Dostatecznie
      0
    • Dopuszczająco
      1
    • Niedostatecznie
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniale Waszmość Kadrinazi, przejrzę z uwagą ów numer... jak mniema wiele będzie o obcych nacyjach.

A czemu nie pokusił się pan o wstawienie litografii z epoki?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Wymogiem magazynu są zdjęcia rekonstruktorów :)/> Ikonografia dotycząca naszej rajtarii jest praktycznie nieistniejąca, mimo to wysłałem kilka ilustracji z epoki, które miały uzupełnić tekst. Problem jest taki, że nie wiem które się 'załapały' do druku (ba, nie wiem nawet czy redakcja zrobiła jakieś zmiany w moim tekście - mam w poniedziałek dostać pdfa z finalną wersją która poszła do druku). O obcych nacjach będzie tylko mimochodem - artykuł jest wszak o naszej rajtarii i miałem limit długości tekstu... Najwyżej będę się tłumaczył potem na blogu :)/>

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Jak tylko dopadnę gdzieś na pewno kupię i poczytam ;) A tak skoro o twórczości pozablogowej... kiedy książka wychodzi? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Sebastianie - oficjalnie w pierwszym kwartale przyszłego roku. Wciąż jednak zdobywam materiały i temat się rozrasta, zobaczymy więc jak to wszystko się ułoży. 2013 na pewno :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

To tak na wszelki wypadek odłożę sobie jakąś wolną kwotę, żeby potem nie narzekać na brak funduszy - bo choć książka nie z moich klimatów, to obiecywałem, że jak wydasz książkę, to z miejsca kupuję. I obietnicy należy dotrzymać :) Tak czy inaczej czekam z niecierpliwością.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maxgall   

Wciąż jednak zdobywam materiały i temat się rozrasta, zobaczymy więc jak to wszystko się ułoży. 2013 na pewno :)/>

Ja stanowczo protestuję!

Proszę mi tam już niczego nie dopisywać, tylko szybciutko składać tekst do druku, tak żebym na początku stycznia mógł się wybrać na zakupy.

A nowe materiały proszę zachować na II tom.

:)

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to szansy Maxgallu - prędzej niż w marcu się nie ukaże, bo za dużo mam ciekawych rzeczy żeby je pominąć, a drugiego tomu nie planuję ;) Prawdopodobnie i tak będę musiał zrobić selekcję i coś się do książki nie załapie. Na pewno będę chciał zamieścić tam jak najwięcej materiałów źródłowych (z moimi komentarzami), do tego kilka moich dłuższych artykułów (min. pisany już od lat artykuł o piechocie cudzoziemskiej i dragonii koronnej w okresie 1625-1629). Rękopis miał mieć minimalnie 200 stron, ale już widzę że to przekroczę, zapewne znacznie (np. jedno źródło które wrzucam - o mojej ukochanej rajtarii - ma z komentarzami 23 strony). Mam tylko nadzieję, że warto będzie na ową książkę czekać i nie zawiodę oczekiwań Czytelników.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Ogromna szkoda Michale. Lubiłem zajrzeć sobie co jakiś czas i poczytać co nieco przy kawce tudzież herbatce. No ale rozumiem, że czasu brak na kontynuowanie tego. Mam tylko jedno pytanie, jak nie chcesz, nie musisz odpowiadać :) Czy te "kilka innych projektów na głowie" oznacza koniec tylko i wyłącznie bloga, czy jednak ogólnie masz zamiar powoli wycofywać się z sieci na rzecz tego co drukowane?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Sebastianie. Z sieci raczej nie zniknę, wciąż jestem zaangażowany w figurkowe 'Ogniem i Mieczem', tam udzielam się forumowo. Chodzi mi po głowie pewien projekt internetowy, być może zajmę się nim w 2013 lub w 2014 roku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A miał być ciąg dalszy o polowaniach... o niecny Kadrinazi.

:no:

No to przyjdzie czekać aż się pojawi w Empiku coś à la Kadrinazi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
maxgall   
Blog Kadrinazi oficjalnie zakończył swoją działalność.

No i masz, jak powiedział tak zrobił (z dwoma maleńkimi wyjątkami). Żeby wszyscy tacy słowni byli…

Przyznać musze że jestem trochę zawiedziony, gdyż miałem nadzieję że po zakończeniu działalności na Blogu, Mości Kadrinazi będzie nas raczył ciekawostkami z epoki na Forum, co znakomicie by się uzupełniało z wiadomościami serwowanymi przez Secesjonistę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.