Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Qrosava

Mam Talent (edycje I i II)

Rekomendowane odpowiedzi

Qrosava   

Witam!

Aż zdziwiłem się, że ten program nie ma swojego tematu, wszak jest bardzo popularny. ;)

Od kwietnia trwają castingi (nie wiem, czy już się zakończyły) do kolejnej edycji programu, która ruszy we wrześniu br. Jednak w tym miejscu zapraszam do dyskusji o uczestnikach, którzy Waszym zdaniem wzbudzili największe emocje, byli najciekawsi, najlepsi, a także do rozważań nt. decyzji jury. Może ja zacznę:

1.Marcin "Madox" Majewski - zdecydowanie chyba największa sensacja II edycji. Oczarował jury na castingu (zaśpiewał m.in. Paparazzi z repertuaru Lady Gagi), zawiódł w półfinale. Wśród widzów i internautów wzbudza(ł) zdecydowanie największe emocje. Szczerze mówiąc mnie nie zachwycał choć rzeczywiście był wyjątkowo oryginalny, odklejony. Śpiewał nawet nieźle, jednak nie uchronił się przed "niedociągnięciami".

2.Anna Teliczan - kopia Amy Winehouse, dla mnie jedna z największych porażek jury.

3.Agata Wietrzycka - dziewczynka nazwana "charczącym pulpetem" baardzo przeciętna, ale podlizywanie się Chylińskiej zapewniło jej miejsce w półfinale. Dzięki Bogu nie przeszła dalej.

4.Kasia Sawczuk - wyeliminowana (niesłusznie) przez w/w Agatkę; zachwyciła widownię bardzo dobrym wykonaniem piosenki "Tańczące Eurydyki" (ale przyznam szczerze, że troszkę jej głosu zabrakło, jednak była zdecydowanie lepsza od Agaty)

5.Marcin Wyrostek - niekwestionowany zwycięzca, naprawdę dobre wykonanie I części l'Inverno na castingu, jednak z odcinka na odcinek występy były coraz słabsze.

6.Bracia Legun - totalne beztalencia, ordynarne dzieci (tu powstrzymałem się od użycia innego słowa) - największy błąd jury.

Zapraszam Was do wyrażenia własnej opinii nt. uczestników. Kto Was zachwycił, kto rozczarował? Komu "kibicowaliście"? :)

Q

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Aż zdziwiłem się, że ten program nie ma swojego tematu, wszak jest bardzo popularny. :)

Od kwietnia trwają castingi (nie wiem, czy już się zakończyły) do kolejnej edycji programu, która ruszy we wrześniu br. Jednak w tym miejscu zapraszam do dyskusji o uczestnikach, którzy Waszym zdaniem wzbudzili największe emocje, byli najciekawsi, najlepsi, a także do rozważań nt. decyzji jury. Może ja zacznę:

1.Marcin "Madox" Majewski - zdecydowanie chyba największa sensacja II edycji. Oczarował jury na castingu (zaśpiewał m.in. Paparazzi z repertuaru Lady Gagi), zawiódł w półfinale. Wśród widzów i internautów wzbudza(ł) zdecydowanie największe emocje. Szczerze mówiąc mnie nie zachwycał choć rzeczywiście był wyjątkowo oryginalny, odklejony. Śpiewał nawet nieźle, jednak nie uchronił się przed "niedociągnięciami".

2.Anna Teliczan - kopia Amy Winehouse, dla mnie jedna z największych porażek jury.

3.Agata Wietrzycka - dziewczynka nazwana "charczącym pulpetem" baardzo przeciętna, ale podlizywanie się Chylińskiej zapewniło jej miejsce w półfinale. Dzięki Bogu nie przeszła dalej.

4.Kasia Sawczuk - wyeliminowana (niesłusznie) przez w/w Agatkę; zachwyciła widownię bardzo dobrym wykonaniem piosenki "Tańczące Eurydyki" (ale przyznam szczerze, że troszkę jej głosu zabrakło, jednak była zdecydowanie lepsza od Agaty)

5.Marcin Wyrostek - niekwestionowany zwycięzca, naprawdę dobre wykonanie I części l'Inverno na castingu, jednak z odcinka na odcinek występy były coraz słabsze.

6.Bracia Legun - totalne beztalencia, ordynarne dzieci (tu powstrzymałem się od użycia innego słowa) - największy błąd jury.

Zapraszam Was do wyrażenia własnej opinii nt. uczestników. Kto Was zachwycił, kto rozczarował? Komu "kibicowaliście"? :)

Q

Aż zdziwiłem się, że ten program znalazł się na naszym forum... Qrosavo bliski jestem popełnienia kappuku na wieść, iż mamy omawiać takie programy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Qrosava   

Aż zdziwiłem się, że ten program znalazł się na naszym forum... Qrosavo bliski jestem popełnienia kappuku na wieść, iż mamy omawiać takie programy (Secesjonista)

Wiele różnych programów ma tu swój wątek, to czemu ten by miał nie mieć?

Q

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że idea programu jest obciachowa i pokazuje degradację tego co rozumiemy jako 'rozrywka'? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.