Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Miss World 2006

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są wasze faworytki tego konkursu?

Powiem wam, że widziałem je wszystkie na żywo w Krakowie i są 5 x ładniejsze niż na zdjęciach i 3x ładniejsze niż w TV. Miss Polonia, która mi się strasznie na wyborach nie podobała, dla mnie była jedną wielką pomyłką to wczoraj szok... cudowna kobieta i te nogi... chyba najładniejsze. Moje faworytki to Miss:

Polski

Turcji

Libanu

Bułgarii

Japonii

Tajlandii

jak porównałem je z fotkami to moje typy byłyby zupełnie inne... i rozumiem dlaczego można nie zgadzać się z jurorami, bo oni jednak widzą je znacznie lepiej niż my np. w TV.

Wśród tej całej grupy, która była w Krakowie naprawdę trudno byłoby znaleźć kobietę, która jest brzydka... powracając do moich faworytek to te są najładniejsze z najładniejszych według mnie, bo wybór jest naprawdę trudny.

Jakie są wasze typy : >

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Oglądam większość konkurs różnych Missek i zauważyłem że najczęściej wygrywają albo Latynoski(ogólnie południowy typ urody) lub skandynawski. Zdziwiłbym się szczerze gdyby wygrała jakaś spoza tych krajów. Osobiście stawiam chyba na Wenezuele(szczerze to już zapomniałem jak która wyglądała :wink: )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nawet już na tych fotkach umieszczonych tutaj: http://www.wiadomosci24.pl/artykul/galeria...4b5f337d7d19372 wyglądają znacznie korzystniej niż na oficjalnych lub w TV, zwróćcie uwage na Misss Polski przepiękna Libanka też jest. Zapraszam do dyskusji nie tylko mężczyzn, ale i kobiety ; )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Mógłby kolega wskazać zdjecie Libanki bo nie chce mi się wszystkich oglądać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Jak dla mnie to strasznie sztuczna ta Czeszka, rumunka wydawała mi się bardziej naturalna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to strasznie sztuczna ta Czeszka, Rumunka wydawała mi się bardziej naturalna.

Na żywo Czeszka nie zrobiła na mnie wrażenia, a Rumunka wyglądała zdecydowanie ładniej i liczyłem, że to ona wygra wśród tych pań z finału.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Nie miałem przyjemności oglądać missek na żywo, ale po tej fotce którą zamieściłem można poznać że ma na twarzy tonę makijażu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem przyjemności oglądać missek na żywo, ale po tej fotce którą zamieściłem można poznać że ma na twarzy tonę makijażu.

Każda z nich miała dużo makijażu, ale widać, że były to porządne produkty, bo nawet ładnie z nim coniektóre wyglądały. W TV nie widać tego, a na żywo jak najbardziej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Patrząc na policzki Czeszki wyraźnie widać makijaż a Rumunka nie miała aż tak ostrego makijażu. BTW Czeszka została też Miss Europy Północnej, od kiedy Czechy leżą w Europie Północnej?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na policzki Czeszki wyraźnie widać makijaż a Rumunka nie miała aż tak ostrego makijażu. BTW Czeszka została też Miss Europy Północnej, od kiedy Czechy leżą w Europie Północnej?

To jest umówny podział na Płn. i Płd. Skoro tak uznali w tym Miss to tak mają i myśle, że nawet ten podział jest sensowny. Tak jak połączone są Ameryki w 1, a osobno są Karaiby etc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

To już bardziej sensownie by podzielili wschód-zachód. Złączenie Ameryki w 1 to też głupi pomysł. Już lepiej by zrobili dzieląc na ameryką północną i łacińską.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.