Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tomek91

Rok szkolny 2006/2007

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek91   

Jutro w we wszystkich szkołach podstawywych,gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rozpocznie się nowy rok szkolny. Jedynym wyjątkiem jest jedna szkoła w Wadowicach która rok szkolny ropoczeła już w piątek.

Co od tego nowego roku oczekujecie ?? Czy czekaliście na niego z ustęsknieniem ??? Czy chce wam się uczyć ??? Czy niemożecie się doczekać lekcji historii??? Czy do sprawdzianów przyda się wiedza z naszego forum ???

Poprostu co myślicie o nowym roku szkolnym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Ja tam mam luzik. maturka w tym roku, dzięki giertychowi chyba najprostsza w historii, wiec czego się bać?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Na ropoczęcie roku szkolnego był odczytany list ministra edukacji . Przyznam się szczerze , że nie słuchałem uważnie . W lisicie tym była mowa o mundurkach , angielskim na egzaminie po gimnazjalym itp. Po tym liście to ja cieszę się , że został mi tylko rok w gimnazjum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

albo dzień przed emeryturką wylewik i wieczny odpoczynek

Tomasz / Co to ma wspólnego z tematem ???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tomek91   

Ej bo się coraz bardziej oddalamy od tematu.

Czy podobał wam się list ministra Giertycha na rozpoczęcie roku szkolnego???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ej bo się coraz bardziej oddalamy od tematu.

Czy podobał wam się list ministra Giertycha na rozpoczęcie roku szkolnego???

Z tego co wiem w LO nie był on czytany.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

Nie chcę być od razu na nie przeciw Romkowi Wielkiemu(wzrostem) ale nie spodziewałbym się

po nim niczego ciekawego. Czy może chodzi o ten jego plan 4P planu przedstawionego przez prawicę(o też 4p mi wyszlo) tak to soboe każdy może gadać ja też jestem za tym żeby w Polsce spadło bezrobocie. Życzenia życzeniami a konkretnych rozwiązań nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Marcin   

Pono na końcu listu miało by coś jakby:

PS

Dziękuję za kartki z pozdrowieniami od uczniów z wakacji

Już sobie te kartki wyobrażam "Giertych do wora, a wór do jeziora!"...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Forrest   

Wszyscy krytukują Giertycha jako człowieka, a co ciekawe wiele osób zgadza sie z jego poglądami. Wiadomo, że polska szkoła wymaga uzdrowienia. Niewiadomo czy pomoże temu wychowanie patriotyczne, ale jeśli dalekie ono będzie od ideologizacji skrajnie prawicowej to na pewno nie zaszkodzi.

Giertych proponuje także zmianę przepisów w Karcie Nauczyciela, aby podnieść prestiż tego zawodu. Nauczyciel w dzisiejszej szkole nie jest osobą szanowaną, więc każdy nauczyciel poprze takie rozwiązanie, bowiem w wielu szkołach pedagodzy boją sie chodzić na lekcję.

Ponadto takie propozycje jak monitoring wejść do szkoły, przywrócenie gabinetów lekarskich, przyspieszenie czasu oczekiwania na wyniki z matur czy wprowadzenie nauki języka obcego od pierwszej klasy na pewno znajdzie przychylność nauczycieli, rodziców, a pewnie i uczniów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
w4w   

4 września zobaczyłem w mojej szkole kilka dziwnych obiektów na suficie w mojej szkole. Początkowo nie załapałem co to jest. Jednak gdy tylko zobaczyłem Romka w telewizji, który mówi o monitoringu w szkołach od razu załapałem co to jest. Kamery te wiszą w najruchliwszych miejscach w całej szkole. Jeżeli ktoś pomyślał że handlarz prochami w takim miejscu na oczach dziesiątek ludzi będzie sprzedawał narkotyki to chyba jest ...(autocenzura)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.