Jump to content
 • Announcements

  • Jarpen Zigrin

   Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

   Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
  • Jarpen Zigrin

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

   Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Sign in to follow this  
Jacek_007

Jeńcy wojenni w Rosji w 1914 r. -skan pamiętnika

Recommended Posts

Dla osób interesujących się materiałami źródłowymi na temat Pierwszej Wojny Światowej: W albumie http://www.flickr.com/photos/jack_1962/set...57622981643790/ zamieściłem przeskanowane ponad 40 stron (niepełnego) pamiętnika, napisanego przez Jerzego Kismanowskiego w Sierpniu i Wrześniu 1914 r., gdy był wzięty do niewoli rosyjskiej jako poddany pruski. Strony można powiększyć, klikając na znajdującą się nad zdjęciem ikonę "ALL SIZES".

Życzę wszystkim Powodzenia w Nowym Roku 2010!

Pozdrawiam,

Jacek

Edited by Jacek_007

Share this post


Link to post
Share on other sites
redbaron   

Wygląda bardzo interesująco! Ściągnę w wolnej chwili - choćby po to, żeby się nauczyć czytać pisanego ręcznie rosyjskiego alfabetu - zwłaszcza na tekście z mojej działki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.