Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tofik

Agnieszka Chylińska

Rekomendowane odpowiedzi

Tofik   

Kontrowersyjna postać, wokalistka nieistniejącego już zespołu O.N.A. Co o niej sądzicie? Drze ryja czy ma jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek? Lubi robić wokół siebie szum czy mówi co myśli? Przyznam, że lubiłem sobie ją posłuchać (czy to w O.N.A. czy z płyty 2004), ale gdy słyszę tą jej dance'ową twórczość, to aż się samo nuci "Dlatego, sorry, ale teraz bardzo proszę cię..." :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nikt   

Hmm.. Kiedyś Chylińska to był ktoś. Ma na prawde niesamowity głos, mocny jak dzwon. Lubię jej posłuchać. Ale to co jest teraz.. Znajomi się śmieją, że teraz Chylińska to 'Dziecko Dody i Nergala'. Ta nowa płytka, ten dance, co prawde wchodzi w ucho, no ale proszę Was! To Chylińska! Jeszcze niech daje koncerty pod pseudonimem CHYSIA i będzie super..

Podsumowując - Chyliśnka kiedyś - prawdziwa gwiazda, perła polskiej muzyki. Teraz? Jakaś istna masakra wykreowana by zarobić jeszcze trochę pieniędzy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kalki   

Według mojego kolokwialnego podejścia "stoczyła się na dno". Dla mnie dno to "gwiazdy" typu Doda, Candy Girl, Gosia Andrzejewicz itd. itp. Przyznam lubiłem czasem słuchać O.N.A to miało "pazur", jakiś głębszy sens. Teraz zostało jedynie "Chcęę Ci tyle dać, Chcęę byś mnie miałł"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nikt   
"stoczyła się na dno"
"Chcęę Ci tyle dać, Chcęę byś mnie miałł"

Dokładnie. Było tak dobrze, no ale czego się nie robi dla pieniędzy, prawda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
kalki   
Dokładnie. Było tak dobrze, no ale czego się nie robi dla pieniędzy, prawda?

Szczerze powiedziawszy, nie wnikam co skłoniło Agnieszkę Chylińską do takiej metamorfozy- może nie do końca pieniądzę. Ale czynnik finansowy miał z pewnością ogromny wpływ, nie oszukujmy się, że twórczość zespołu O.N.A była skierowana tylko do wybranego i już obytego muzycznie odbiorcy. Natomiast muzyka "Pop" jest skierowana do szerokiego grona słuchaczy.

Może chciała spróbować czegoś nowego? Często, muzycy szukają dla siebie nowych stylów. Ja słyszałem, że Chylińska odnalazła siebie w tej płycie.

Sumując i tak uważam, że spadła na dno- jako przedstawiciel tego małego i zamkniętego grona słuchaczy- zapewne Ty też do niego należysz :)

Edytowane przez kalki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nikt   
"Chcęę Ci tyle dać, Chcęę byś mnie miałł"

Ok, piosenka wpadła w ucho milionom słuchaczy, ale do cholery.. Co ona robi na tym teledysku!? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
Co ona robi na tym teledysku!?

1256303528_by_smerfnie_500.jpg

:)

Ja słyszałem, że Chylińska odnalazła siebie w tej płycie.

Typowe 'artystyczne pitolenie'. Przecież nie powie, że nowa płyta to jakaś komercyjna szmira :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Lu Tzy   

Przyznam, ze mna nieco wstrzasnelo, gdy calkiem niedawno zobaczylem teledysk do piosnki mnie dreczacej od tygodni i gdy rozpoznalem kto sie tam produkuje.

Wstrzas to byl jednak krotkotrwaly.

Chylinska zadna wielka muzyczna persona nigdy nie byla. Panowie ze Skylwakera wybrali ja w castingu, pisali jej i teksty i muzyke. Interesujacy glos i nic wiecej. To bylo oczywiste juz po jej pierwszej solowej plycie, utrzymanej w konwencji rocka. Tak wiec jej obecne pitu-pitu jest efektem konsekwentnego, ekhm, rozwoju artystycznego.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.