Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Moja ulubiona gra to...

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin   
Heart of Iron słyszałem że niezłe ale nie wiem skąd wziąc.

Gdybyśmy łamali prawo, tobyśmy polecili eMule, BitTorrent, albo inny sposób na darmowe pobranie plikówz internetu, ale nie łamiemy, więc nie polecamy... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

Gry z serii Grand Theft Auto (zwłaszcza Vice City i San Andreas) są niezłe. Świetna jest EU2, od biedy EU1. Niezły jest MoH Alied Assault. No i oczywiście Call of Duty - tyle, że tylko w pierwszą część grałe:/ Poza tym - Sea dogs, niezły rpg. Wcielamy się w pirata i... wiadomo co.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Pancerny   

Kozacy -Powrót na wojnę-.Mam trzy mody do tej gry.Każdy jest inny,robiony przez różne osoby.To tak jak bym miał cztery różne gry.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Avaritia   

The Sims 2. Wprost uwielbiam topić moich Simów.

(w nic innego grać NIE UMIEM, więc nie gram. Kiedyś pykałam w Age of Empires, ale teraz nie mam cierpliwości i czasu. Wolę torturować Simów :wink:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

podoba mi sie Hearts of Iron 2 , CoD2, SimCity4( najnowsza wyglada na przeznaczona dla przedszkolakow) i Civilization IV

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tankfan   

Moje to:

Operation Flashpoint, stara ale jara a do tego z takimi modami jak FFUR/SLX 2007 ver.2.5 czy FFUR85 (Edycja 2008) gra ma ładną grafikę, nowe efekty specjalne, dużo większą dawkę realizmu no i jak ktoś chce może sobie pozmieniać to i owo w przejrzystym i łatwym w obsłudze configu.

Armed Assault, Następca Flashpointa, ma trochę bugów ale z każdym patchem gra jest coraz lepsza, do tego są mody w tym godny polecenia XAM 1.4

Call Of Duty 4, Co tu dużo mówić gra cudo, bóg FPS, nie do pobicia tyle :wink:

Seria Gothic... choć nie grałem jeszcze w cześć trzecią.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
lukass   

Medieval II: Total War, Rome: Total War, GTA (2,3,Vice City, San Andreas), Europa Universalis ( II i III ), Call of Duty, Gothic ( I, II, Noc Kruka ) - "trójka" na moim "wypasionym" sprzęcie nie chodzi - Hearts of Iron ( I, II, Doomsday ), Civilization IV ( +Warlords), Fifa 98 :mrgreen: , Operation Flashpoint, Star Wars: Jedi Knight II, Star Wars Jedi Academy, Star Wars Empire at War, i to chyba koniec ;D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Granat   
Rome: Total War, GTA (2,3,Vice City, San Andreas), Europa Universalis ( II i III ), Call of Duty, Gothic ( I, II, Noc Kruka ) - "trójka" na moim "wypasionym"
Civilization IV ( +Warlords), Fifa 98 :mrgreen: , Operation Flashpoint,

Jak ja :wink: Dodam jeszcze do tego gry po sieci takie jak Wolfenstein ET :] jakieś skradanki jak Splinter Cell :) A Fifkę 98 masz tą "Road to France " ? Bo ja mam taką xD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Przez bardzo długi czas moją ulubioną grą był Fallout 2... no cóż, do czasu w którym zaczęłam grać w World of Warcraft :mrgreen: Tak więc Fallout jest na drugim ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.