Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Tomek91

Jak wam idzie (szło) na sprawdzianach z Historii?

Rekomendowane odpowiedzi

w4w   

Dzięki Andersie ulżyło mi, nieprzekroczenie takiego pułapu przeze mnie mogłoby być możliwe chyba tylko po 10 piwach :wink: Koniec off-topa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
nazaa   

Bardzo dobrze :mrgreen: Ostatnio zrobiła się sensacja na całą szkołę, bo ze sprawdzianu dostałam pierwszą w życiu trójkę (no cóż, zawsze musi być ten pierwszy raz :lol:)... No co, uczyć mi się nie chciało... :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bląsz   

Nie przejmuję się specjalnie historią w szkole. Po prostu brak mi sił na mojego historyka. Mam wrażenie, że kiedyś postawił mi ocenę zupełnie bez czytania pracy :roll: Leci na łeb na szyję, już skończyliśmy powstanie styczniowe :roll: Jesteśmy dopiero w drugiej klasie gimnazjum, a musimy pisać prace przekrojowe, po prostu koszmar. Na sprawdzianach ściąga 97%, nikomu się nie dostaje. Wykłady w dużej mierze składają się z idiotycznych tekścików "wysyła smsa", blablabla, w rezultacie niewiele rozumiemy, wszyscy jadą na ściągach i mają 3 bez nauki, więc tylko ja narzekam :roll:

//Tomek91 Znowu to samo . Zdanie zaczynamy zawsze dużą literą .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wspanialego nauczyciela, ktory ma niesamowitą widzę. Sprawdziany robi trudne, ale na sprawdzianie nie czuje stresu, raczej luzik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam swietnego nauczyciela , jestem na rozszerzonej historii wiec latwo nie jest ale lubie sie troche wiecej uczyc zwlaszcza z tego przedmiotu . W podstawie 5 zawsze , w gimnazjum 5 , czasem 4+ i raz 6 a w LO teraz to 4+ i 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Porąbało was z tymi 75 % z podstawowej i 55 z rozszerzonej ja miałem 80/68 i byłem ostatni na liście :lol: Chodzi mi o UJ Historię i studia dzienne no chyba że se gadacie o zaocznych. W Warszawie to napewno ciężej było cos nie chce mi sie wierzyć :lol::lol::lol: . A w liceum to nigdy ze sprawdzinu wyżej jak 3 nie udało mi sie dostać :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Anders   

Drogi von Sławku, niestety, większość z tych osób przed tobą wybrała inne kierunki. Historia na UJ to poza nielicznymi dość wyjątkami banda odrzutów z np. Prawa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale np ja nigdy prawa nie miałbym zamiaru studiować :lol: więc odrzutem nie jestem :lol::lol::lol: bo na nic więcej nie składałem w tym UJ. A i co mi z tego jak i tak mnie pewnie wywalą :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   
nigdy nie uczyłem sie na sprawdziany z historii :roll:

Podobnie jak ja. Podręcznik jest nudny, lepsza jest jakaś bardziej fachowa książka historyczna i fora:D

bo zazwyczaj trafiam na takie pytania, które całkowicie mnie nie interesują - religia, sztuka i inne,

Ja nie wiem co pisać przy życiu codziennym, ale jakoś te moje wiadomości zbieram do kupy i coś tam piszę.

na 5 trzeba mieć max punktow, a mnie zawsze na czymś zagnie, taka dziwna babka)

A poza tym wspominałeś, że twierdzi, że pierwszym królem Polski był Kazimierz III Wielki :lol:

Ja mam wspanialego nauczyciela, ktory ma niesamowitą widzę.

Zazdroszczę... Ja mam historyczkę, która twierdzi, że "Hubal" dowodził GO "Polesie", a Chrobrego koronował Jakub Świnka :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Ramirro   

Jestem dopiero w gimnazjum rozszerzoną histroią...w pierwsze klasie ze sprawdzianów miałem same piątki <głównie wieksze kartkówki> oraz pare szóstek m.in ze starożytnej Gracji i kochannnnnego Napoleona xD ';] a w drugiej zdażyła się +4 ';] mówi się trudno 0,5 pkt do piatki ';] ehs co do nauczyciela to wymagający, ale jednocześnie sympatyczny zawsze można na niego liczyć... xD

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.