Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Avaritia

2012

Rekomendowane odpowiedzi

Avaritia   

Po zobaczeniu zwiastuna naszła mnie ogromna ochota na obejrzenie tego filmu. Bardzo podobają mi się efekty specjalne i muzyka. Ktoś wybiera się do kina? Ja na pewno ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

Jak dla mnie dotąd, każdy film katastroficzny, to patologiczna zabawa reżyserów nad istnieniem ludzkim. Żaden mi się nie podobał, ten także nie.

Sam fakt już wystarczy, że się boję tego 2012 roku...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie dotąd, każdy film katastroficzny, to patologiczna zabawa reżyserów nad istnieniem ludzkim. Żaden mi się nie podobał, ten także nie.

Podpisuje się pod tym co napisałeś Andreasie, filmy katastroficzne to dla mnie zupełna pomyłka. A co do 2012 - Majowie dementują że będzie koniec świata, jak zwykle była pomyłka w tłumaczeniu i fama poszła w świat że będzie finito ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

Mnie pewnie kaput trafi w 2012. Z kolegami planujemy picie z okazji 200-lecia inwazji Cesarza na Ruskich. Na razie zbieram ekipie ;) Nikodem zapewne będzie przewodniczył we wnoszeniu toastów, za wszystkich dowódców korpusów (oczywiście wydzielimy zdrajców, tzn. Prusaków czy Austriaków), kolejno wszystkich dowódców dywizji z tychże korpusów, jak i kolejno dowódców brygad.. z owych dywizji.

Do tego szykuję listę zasłużonych regimentów francuskich.. aa i oczywiście obowiązkowe toasty za Smoleńsk i Moskwę! aa i bym zapomniał, Napoleon ma modyfikator do picia *10 :)

Pozdr.

B.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Co by tu... Film widziałem, tych ca dwóch godzin nie żałuję. Z prostego powodu. Ubawić się na tym filmie można wybornie. Sceny skakania samochodem, wyjeżdżanie samochodem z lecącego samolotu, rosyjski biznesmen-były bokser-na pewno mafioso i masa innych absurdalnych scen/dialogów (pomijam to, że z ziemią dzieje się coś akurat wtedy, kiedy pojawiają się w okolicy główni bohaterowie), to atut którego nie powstydziłaby się dobra komedia. Bez dwóch zdań, polecam. Dobry humor gwarantowany:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Co by tu... Film widziałem, tych ca dwóch godzin nie żałuję. Z prostego powodu. Ubawić się na tym filmie można wybornie. Sceny skakania samochodem, wyjeżdżanie samochodem z lecącego samolotu, rosyjski biznesmen-były bokser-na pewno mafioso i masa innych absurdalnych scen/dialogów (pomijam to, że z ziemią dzieje się coś akurat wtedy, kiedy pojawiają się w okolicy główni bohaterowie), to atut którego nie powstydziłaby się dobra komedia. Bez dwóch zdań, polecam. Dobry humor gwarantowany:)

Mimo tego i tak wybrałbym się drugi raz na ten film ze względu na efekty specjalne :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gwaldrik   

A ja lubie kino katastroficzne i w ogole science-fiction, ale musze przyznac, ze "2012" to wiecej niz katastrofa. Ten film jest tak glupi, ze az zęby bola. Roland Emmerich po raz kolejny udowodnil, ze jest rezyserem miernym, ktorego jedyna ambicja jest robienie widowiskowych, ale beznadziejnie debilnych filmow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

To ciekaw jestem, jak ja bym to "dzieło" odebrał, jeśli ja w ogóle nie lubię filmów katastroficzno/s-f;) A raczej jestem ciekaw, jak długo bym wytrzymał:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Ten film ogląda się dla efektów, bo fabuła, jeśli takowa jest, to kuleje. Twórcy filmu tworząc go nastawili się jedynie na efekty specjalne, czyli na to na co jest aktualnie duży popyt. No i odnieśli sukces, bo film zarobił sporo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.