Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Cortez

Co by było gdyby Hernán Cortés nie podbił imperium Azteków?

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli już ktoś wzywa władzę:

"Władzę proszę o nie usuwanie tego postu i szybszą reakcję w przyszłości by autorzy postów nic, zupełnie nic nie wnoszących do dyskusji byli szybko upominani"

To powinien wiedzieć, że władza ustaliła, iż piętrowe posty wykraczają z ram regulaminu.

Jeśli ktoś proponuje komuś korepetycje z języka polskiego... powinien wcześniej spojrzeć na samego siebie, znacznie krytyczniej:

" znajdę tam zdanie o nie możności sojuszu,"

Mniej wycieczek osobistych, więcej argumentów... życzę

Edytowane przez secesjonista

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na Twój post secesjonisto i nie widzę w nim ani jednego zdania na temat tu dyskutowany.

A wyłapywanie jakiś mało znaczących potknięć, które zupełnie nie wiążą się z tematem, jest bezcelowe,

szczególnie, że bodajże wcześniej pisałem o "nie możności wystąpienia sojuszu".

Może uczciwiej by było gdybyś zaczął bronić twierdzenia Capricornusa,?

Tylko wcześniej musisz zorientować się, w którym miejscu nie zrozumiał on wypowiedzi Colomana.

I nie wiem czy będzie mi się chciało to wszystko powtarzać.

Co do tych piętrowych wypowiedzi to nie rozumiem, wiem natomiast, że gabarytowo Capricornusowi nie dorównuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na Twój post secesjonisto i nie widzę w nim ani jednego zdania na temat tu dyskutowany.

A wyłapywanie jakiś mało znaczących potknięć, które zupełnie nie wiążą się z tematem, jest bezcelowe,

szczególnie, że bodajże wcześniej pisałem o "nie możności wystąpienia sojuszu".

Może uczciwiej by było gdybyś zaczął bronić twierdzenia Capricornusa,?

Tylko wcześniej musisz zorientować się, w którym miejscu nie zrozumiał on wypowiedzi Colomana.

I nie wiem czy będzie mi się chciało to wszystko powtarzać.

Co do tych piętrowych wypowiedzi to nie rozumiem, wiem natomiast, że gabarytowo Capricornusowi nie dorównuje.

Nie pisze się postów jeden po drugim... czy to zrozumiałe, czy masz problem z czytaniem?

Ktoś kto wysyła kogoś na korepetycje z języka polskiego, a sam używa: "nie możności "... to sam się dyskwalifikuje.

Sam zacząłeś wątek o poprawności językowej, to teraz nie nazywaj tego potknięciem. Tak patrząc na różne twe posty, za wszelką ceną musisz mieć ostatnie zdanie.

Wyłapywanie potknięć jest bezcelowe, więc sam tego nie rób.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

Panowie, ponieważ temat zdecydowanie zboczył z odpowiednich torów, wkraczając na mało przyjazne obszary, chwilowo zamykam go. Ufam, że kilka dni przerwy dobrze zrobi uczestnikom powyższej dyskusji, czego życzyłbym sobie w ten deszczowy wieczór równie gorąco, co kilku centymetrów białego puchu w najbliższym czasie. Dziękuję za uwagę.

PS. W razie uwag zapraszam na PW.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.