Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
Jarpen Zigrin

Złote Lwy Forum 2009 - nominacje

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy użytkownicy!

W tym temacie proszę o podawanie przez Was swoich typów-nominacji w Plebiscycie Złote Lwy Forum.

Szczegóły i zasady znajdują się tutaj: https://forum.historia.org.pl/index.php?showtopic=10036

Wzór karty do głosowania w Plebiscycie Złote Lwy Forum:

1. Użytkownik roku -

2. Temat roku -

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik -

4. Mistrz Mowy -

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku -

6. Moderator roku -

7. Wejście roku -

8. Specjalista roku-

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik -

10. Profil roku -

11. Dział roku -

12. Poddział roku -

Administrator Forum

(-) Jarpen Zigrin

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Albinos   

1. Użytkownik roku-

Vissegerd, zawsze pomocny, potrafi rozmawiać w sposób kulturalny, imponująca wiedza, i zgadza się ze mną, czegóż chcieć więcej;) A obok niego Tomasz N. Za wiersze, za kulturę, za sporo ciekawych dyskusji, nie tylko o Ciepielowie.

2. Temat roku-

Bezapelacyjnie Mord pod Ciepielowem. Niesamowicie rozbudowany, stojący na wysokim poziomie temat. W zasadzie cały projekt zasługuje tutaj na wyróżnienie, ale że ten temat zapoczątkował wszystko, to i jemu należy się nagroda. I jeszcze Plan Schlieffena. Kilka ciekawych wątków, jeden z uważniej śledzonych przeze mnie tematów.

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik-

Tutaj nie mam większych problemów. Tofik i FSO. Obaj, od kiedy pamiętam, rozbijają się po sporej części forum.

4. Mistrz Mowy-

Niezmiennie ciekawy. Trzeci rok z rzędu. A za styl wypowiedzi bavarsky. Zawsze ubarwi opowieść jakimś ciekawym cytatem, ładnie też miejscami stylizuje język...

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku-

Gnome i dzionga. Ciężko nawet jakoś uzasadnić, zwyczajnie robią na mnie najlepsze wrażenie.

6. Moderator roku-

Tutaj nasze nabytki z tego roku, czyli redbaron i FSO. Obaj rozruszali swoje działy, obaj robią to z pasją. Są nadzwyczaj wyrozumiali, zawsze można się z nimi dogadać.

7. Wejście roku-

Jak wyżej, czyli redbaron i FSO:( Wejścia może ciut mniej spektakularne od tych Vissa i Tofika, ale wrażenie zrobiło. Szybko się zadomowili, szybko zostali moderatorami. Nic więcej nie trzeba.

8. Specjalista roku-

Tutaj zdecydowanie Kadrinazi i bavarsky. Pierwszy za Szwedów, drugi za opisy działań w epoce napoleońskiej i Powstaniu Listopadowym. Pasja, zaangażowanie, wiedza. Tylko pozazdrościć.

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik-

Pierwsze primo, to Lu Tzy. Ciężko zmusić go do zmiany zdania. Ale ma to swoje dobre strony, przynajmniej dyskusja dłużej trwa;) Poza tym mimo drobnych złośliwości robi to z szacunkiem do współdyskutanta. I ponownie FSO. Tyle razy ile ja się nasiłowałem z nim, ile razy obserwowałem wysiłki innych, to głowa mała. Ale robi to o tyle miło, że na spokojnie, za co należą się podwójne brawa. Ja np. dawno wyszedłbym z siebie na jego miejscu;)

10. Profil roku-

Widiowy. Podpis ten sam, avek ten sam. To się ceni. I puella;) Jak widzę ten avek, od razu mordka mi się cieszy i raduje, choć czasem odwraca uwagę od tekstu...

11. Dział roku-

Tutaj miałem spory zgryz... Ale w końcu zdecydowałem się na PWS, za skok jaki ten dział wykonał w ostatnim roku, i na RON, bo uwielbiam czytać dyskusje w nim:) Dodatkowo oba prezentuję wysoki poziom.

12. Poddział roku-

Chyba jeszcze większy problem niż w poprzedniej kategorii... Niech będzie. DWS- front zachodni. Tak na oko największa chyba ilość dyskusji ze wszystkich poddziałów, do tego niektóre wyjątkowo ciekawe. I drugie, II RP- Polityka, ustrój i dyplomacja. Interesujące i gorące dyskusje, sporo dyskutantów. Szkoda tylko że ostatnio osłabło to.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Tofik   

1. Użytkownik roku - co by tu nie mówić, najlepiej nadają się forumowi przyjaciele ;) : Gnome i Kadrinazi. Pierwszy za niezmienne, chłodne podejście do tematów II RP, gdzie przez cały czas trzeba szukać konsensusu między PPS a ND, sanacją a Centrolewem, Piłsudskim a Dmowskim... Drugi za bycie przeogromną bibliografią nt. wojsk szwedzkich i polskich w XVII w., stałą aktywność, od czasu do czasu podrzucenie świetnego tekstu.

2. Temat roku - ciężko nie wyróżnić mordu pod Ciepielowem, chyba najsłynniejszy temat forum w pozaforumowym Internecie. Nie wspominając o tym, że mimo niebycia jednym z młodszych wątków na forum, nadal krążą w nim spory... Co do drugiego miałem spory dylemat, ostatecznie wybrałem Husarię - niby nienowy, niby oklepany, a i tak będący wizytówką działu RON, a jak widać, dyskusje o tym, czy pocztowi mieli kopie (i jakiej długości), czy koncerze były używane, jakich koni używali husarze, jakiej były rasy, jaki był ich najszybszy chód, jeszcze się nie znudziły...

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik - podobnie jak Albinos nie mam większych wątpliwości: FSO i Tomasz N. Pierwszy, bo po prostu jest wszechstronny, może dyskutować zarówno o II WŚ jak i RON. Drugi za to, że wyraża swoje zdanie w tak odległych tematach jak: Cejrowski - Ciepielów - kaliber i donośność polskich dział w 1410 r. ;)

4. Mistrz mowy - pod względem językowym bardzo lubię posty bavarsky'ego i Vissegerda, jakoś nie jestem w stanie podać dokładniejszych przyczyn, lubię i tyle.

5. Najsympatyczniejszy użytkownik - koledzy RONowcy: Kadrinazi i Szarak. Argumentacja jak w przypadku nr 4. Ale w dawnych czasach miło było posiedzieć we trójkę na chacie i pogadać o pierdołach ;) No i dobrze, że są jeszcze tak spokojni ludzie.

6. Moderator roku - tutaj się zrobiło nieco ciężkawo, trudno (znowu... :P ) nie wyróżnić Albinosa, mimo, że to już admin ;) No i redbaron mający spory udział w znacznym rozruszaniu I WŚ.

7. Wejście roku - FSO i redbaron. Oby takowych więcej.

8. Specjalista roku - Albinos i Kadrinazi, a dlaczego, to już wynika z moich poprzednich punktów.

9. Najbardziej nieustępliwy - niezmiennie Capricornus, choć zbyt często już z nim nie dyskutuję i juzef, w kwestii średniowiecznych imion i zapisek Wippona niezbyt miętki koleś ;)

10. Profil roku - Pancerny i Łyzio.

11. Dział roku - tradycyjnie II WOJNA ŚWIATOWA - POLSKA , a obok tego I WOJNA ŚWIATOWA . O ile to pierwsze to przykład (z dość zamierzchłej przyszłości, teraz wszyscy widzą jeden z lepszych działów na forum) zrobienia czegoś z niczego, o tyle to drugie to przykład postawienia na nogi kaleki ;) dlatego ukłon w stronę I-wojennych panów modów.

12. Poddział roku - tradycyjnie Powstanie warszawskie i Bitwy, wojny i kampanie z RON - masa informacji o przeróżnych bitwach, zwłaszcza tych mniej znanych (Wilno, Selbork, Wenden, Treiden itd.).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

1. Użytkownik roku -FSO

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik - FSO, Vissegerd

4. Mistrz Mowy -Vissegerd

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku -Kadrinazi

6. Moderator roku - redbaron, FSO

8. Specjalista roku- Tofik

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik -Lu Tzy

11. Dział roku -PWS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
FSO   

Witam;

1. Użytkownik roku - Viss [po prostu i już....] oraz Kadrinazi - też już zostalo powiedziane dlaczego

2. Temat roku - Mord pod Ciepielowem i z bliższej mi dzialki : "Zdobycie Gibraltaru..." wydawalo się że kilka postów będzie a tutaj doszlo nawet do tego że oceniano jakie straty spadochroniarzy będą w czasie lądowania na Skale...

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik - Tomasz N , oraz Tofik

4. Mistrz mowy - bavarsky i Viss

5. Najsympatyczniejszy użytkownik : dzionga [po prostu i już... mimo zupelnie odmiennych poglądów...] oraz Kadrinazi

6. Moderator roku: Albinos oraz redbaron

7. Wejście roku: redbaron oraz Bruno Wątpliwy

8. Specjalista roku: wybór duży, ale... Albinos i Bruno Wątpliwy [z racji tego jak porusza się w skomplikowanym świecie prawa różnorakiego...]

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik: Forteca [aż milo dyskutować ;) ] i w4w

10. Profil roku: Łyzio [po prostu mam z tym avatarem bardzo mile skojarzenia...] oraz Inga [zdjęcia niczego sobie...]

11. Dzial roku : IWS ; II WS-Polska

12. Poddzial roku: Powstanie Warszawskie [i już...] Bitwy, Wojny i Kampanie [RON]

pozdr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

1. Użytkownik roku - Vissegerd i Bavarsky

2. Temat roku - drugi rok z rzędu Mord pod Ciepielowem

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik - Tofik

4. Mistrz Mowy - za kwieciste wypowiedzi Bavarsky

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku - Dzionga i Tofik

6. Moderator roku - Albinos i Redbaron

7. Wejście roku - Redbaron i Łyzio

8. Największy specjalista - Albinos i Tofik

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik - W4W i Forteca

10. Profil roku - forumowe panie czyli Inga i Puella

11. Dział roku - raczej nie będę oryginalny czyli II Wojna Światowa - Polska i I Wojna Światowa

12. Poddział roku - zdecydowanie Powstanie Warszawskie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

1. Użytkownik roku- Vissegerd (Tofik na PW uświadomił mnie, że jest senatorem ;) )

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik- FSO

4. Mistrz Mowy- bavarsky

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku- Gregski

6. Moderator roku- redbaron

7. Wejście roku- Forteca

8. Największy specjalista- Albinos

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik- Lu Tzy

11. Dział roku- I Wojna Światowa

12. Poddział roku- Powstanie Warszawskie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Andreas   

1. Użytkownik roku-Po głębokich przemyśleniach, stawiam na Vissegerda, zaraz obok niego Tomasza i widiowego.

2.Temat roku-Mord pod Ciepielowem oraz obok niego Zdobycie Gibraltaru[podobnie sądzę jak FSO]

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik-Jarpen Zigrin, obok niego FSO i Tofik.

4. Mistrz Mowy-bavarsky oraz ciekawy,

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku-tu było ciężko, więc proszę o wybaczenie: gregski, bavarsky oraz dzionga. ;)

6. Moderator roku-nie będę łoryginalny, jak powiem, że ten tytuł ma u mnie redbaron

7. Wejście roku-redbaron i Łyzio

8. Największy specjalista-jasne że Albinos. A obok niego ciekawy i Kadrinazi.

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik-FSO, obok niego w4w i Lu Tzy

10. Dział roku- II WŚ-Polska oraz zasługami redbarona- I WŚ

11. Poddział roku-Powstanie Warszawskie[też mało oryginalnie ;)]

12. Profil roku-widiowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
bavarsky   

1. Użytkownik roku - Albinos i Kadrinazi, czyli Powstanie Warszawskie i rzecz o Szwedach od Szkotoszwedza :-D

2. Temat roku - Mord pod Ciepielowem

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik - Tofik i FSO

4. Mistrz Mowy - Tomasz N.

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku - Dzionguś i Andreas

6. Moderator roku - trudny wybór ale daję dwójkę Albinos i Redbaron

7. Wejście roku - Redbaron

8. Największy specjalista - Krzysztof M., Kadrinazi

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik - Tofik

10. Profil roku - Puella :-D...

11. Dział roku - postuluję identycznie jak Kadrinazi: II Wojna Światowa - Polska i I Wojna Światowa

12. Poddział roku - Powstanie Warszawskie

Pozdr.

B.

Edytowane przez bavarsky

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Inga   

1. Użytkownik roku - Viss, Albi.

2. Temat roku - Mord pod Ciepielowem

3. Najbardziej wszechstronny użytkownik - FSO

4. Mistrz Mowy - Tomaszek i greg

5. Najsympatyczniejszy użytkownik roku - ciekawy, Tomaszek i greg.

6. Moderator roku - hmmm... może być Redzio? :)

7. Wejście roku - no niech będzie, że Redzio :P

8. Specjalista roku- Viss i Redzio

9. Najbardziej nieustępliwy użytkownik - nie wiem, nie znam. ;)

10. Profil roku - moi ;) ;)

11. Dział roku - I wojna

12. Poddział roku - Powstanie Warszawskie

13. Najlepszy Admin - Jarpenik. :D

14. Najlepszy i najbardziej rozmowny Admin - Albi :D

Uff... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

W związku z awarią przedłużyliśmy możliwość typowania swoich faworytów.

Jutro do północy będzie można jeszcze to zrobić.

W sobotę podam wyniki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.