Skocz do zawartości
  • Ogłoszenia

    • Jarpen Zigrin

      Zostań naszym fanem. Obserwuj nas w social mediach : )   12/11/2016

      Daj się poznać jako nasz fan oraz miej łatwy i szybki dostęp do najnowszych informacji poprzez swój ulubiony portal społecznościowy.    Obecnie można nas znaleźć m.in tutaj:   Facebook: http://www.facebook.com/pages/Historiaorgp...19230928?ref=ts Twitter: http://twitter.com/historia_org_pl Instagram: https://www.instagram.com/historia.org.pl/
    • Jarpen Zigrin

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum   12/12/2016

      Przewodnik użytkownika - jak pisać na forum. Krótki przewodnik o tym, jak poprawnie pisać i cytować posty: http://forum.historia.org.pl/topic/14455-przewodnik-uzytkownika-jak-pisac-na-forum/
abramowicz

Czy polskie społeczeństwo jest tolerancyjne?

Rekomendowane odpowiedzi

"Pluralizm nie wymusza a umożliwia".

A wedle jakiej normy językowej?

Możemy poznać szczegóły?

Wedle normy ideowo-światopoglądowej.

"Widzę tu manipulacje. Gdzie ja pisałem o posłach wprowadzających szariat?".

A ja widzę tu znaczące braki w wiedzy o stanowieniu prawa w naszym kraju. Jak wprowadzić można szariat jako obowiązujące prawo w Polsce bez udziału Parlamentu?

W 1939 to posłowie przegłosowali niemiecką okupację?

*****

Tak dokładnie jest: idea pluralizmu potraktowana serio uniemożliwia wszelaką naukę, a egzaminy w szczególności.

Jeden powie że Bitwa pod Grunwaldem była w 1410 roku a drugi że w 1525 i co?

Edytowane przez Smok Eustachy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
gregski   

Okazuje się, ze polskie społeczeństwo jest bardzo tolerancyjne i mam na to dowód.

Otóż kolega z klubu jest strażnikiem leśnym. Parę dni temu na obchodzie głęboko w lesie zobaczył zaparkowany samochód-furgonetkę. Zapukał w zaparowaną szybę i zobaczył że wychodzi z niej nagi jegomość. Poprosił aby się nieco odział oraz by okazał dokumenty, po czym wygłosił mowę na temat zakazu wjazdu do lasu. Chciał już zaproponować minimalny mandat (50 PLN). Minimalny bo pomyślał, że młodzi mają problemy mieszkaniowe więc szykanować ich nie zamierzał. W tym momencie z furgonetki wyszedł drugi nagi jegomość. Koleś najpierw zdębiał, potem oddał dokumenty i krzyknął "Wy... wyjeżdżajcie (eufemizm) z mojego lasu". Panowie skwapliwie skorzystali z jego sugestii.

Konkluzja.

Heteropara zabuliłaby pięćdziesiąt zeta.

Homopara bzyknęła za darmochę.

Moim zdaniem ewidentny przykład tolerancji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Jak wprowadzić można szariat jako obowiązujące prawo w Polsce bez udziału Parlamentu?

Tak jak w Szwecji, Niemczech, Anglii w niektórych rejonach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

A zważywszy na preferencje jakie deklarują mężczyźni, gdyby to były dwie kobiety, to jeszcze dałby im wskazówki gdzie w okolicy można zebrać winniczki (jeszcze trwa sezon) czy brusznicę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.07.2015 o 6:28 PM, euklides napisał:

Co do Chocimia to nie wiem ale pod Wiednem jedynym mulatem o jakim tam słyszałem był dowodzący husarią hetman Jabłonowski

 

A gdzież to takie androny słyszał euklides?

Mulatem był Jabłonowski, tylko że nie hetman Stanisław Jan Jabłonowski, a generał Władysław Franciszek Jabłonowski , który urodził się w 86 lat po odsieczy wiedeńskiej, ten sam który trafił na karty "Pana Tadeusza". Był synem Marii Franciszki Dealire i został przybranym synem Konstantego Jabłonowskiego, który był mężem tejże Angielki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przed wyrażeniem zgody na Warunki użytkowania forum koniecznie zapoznaj się z naszą Polityka prywatności. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.