Jump to content

tromac

Użytkownicy
 • Content count

  2
 • Joined

 • Last visited

About tromac

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dzięki za odpowiedź i sorrki za złe umiejscowienie mojego tematu. Właśnie promotor powiedział, że temat wymaga doszlifowania aczkolwiek dobrze zauważyłeś ze I rozdział o procesie Norymberskim ma być w stylu wstępu i wprowadzenia do reszty. Sam już nie wiem sam wcześniej myślałem bardziej o czymś w stylu; w rozdziale I opisania problemu zbrodniarzy wojennych po zakończeniu wojny ich migrację oraz organizacje i sposoby ucieczki natomiast rozdział II miał zawierać poszukiwania i organizacje tym się zajmujące. Z kolei kolejne dwa rozdziały o nazistach którzy uniknęli sprawiedliwości m.in. Josef Mengele i o tych którzy zostali złapani jak; Adolf Eichmann, Klaus Barbie czy Erich Priebke, ale postanowiłem trzymać się wskazówek od promotora i stąd moja prośba o pomoc: w spisie treści i jak słusznie zauważyłeś w doszlifowaniu tematu.
 2. Tak jak w opisie tematu piszę prace pt. ,,Ścigani zbrodniarze nazistowscy w ostatnich dekadach". Mam ogromny problem z napisaniem spisu treści który owa praca ma zawierać. Pierwszy raz piszę takie coś więc nie wiem jak się do tego zabrać i jak profesjonalnym językiem nazwać dane rozdziały. Z wytycznych promotora wiem, że praca ma się składać z trzech rozdziałów; I ma dotyczyć procesu norymberskiego i rozprawieniem się z wierchuszką nazistowskiego reżimu, II ma rozpoczynać się od sprawy Adolfa Eichmanna, domyślam się, że można będzie umieścić tutaj także Klausa Barbiego którego proces rozpoczął się w 1987, III Czasy najnowsze domyślam się, że będą to lata 1990-2013. Takie porady uzyskałem na uczelni a teraz zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w napisaniu spisu treści a mianowicie zatytułowaniu tych trzech rozdziałów i podrozdziałów do każdego rozdziału tak aby były związane z tematem. Z góry wielkie dzięki.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.