Jump to content

chrobry1000

Użytkownicy
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

About chrobry1000

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  PRL

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Chodzi o ten bliższy: Mezopotamia i Elam, Egipt, Anatolia, Syria i Palestyna itd
 2. Witam! Czy moglibyście zaproponować mi książki podobne do "Historia Starożytna" Maria Jaczynowska - dział Wschód. Przede mną egzamin z tego działu i nie za bardzo wiem co można jeszcze przeczytać na ten temat. Pozdrawiam
 3. Pomoc przy Kwerendzie

  Wypisać dzieła w których są informacje dotyczące historii biblioteki im. Piłsudskiego. Nic więcej nie jest podane. "Przygotować kwerendę dotyczące wybranej placówki bibliotecznej."
 4. Pomoc przy Kwerendzie

  Historia Centralnej Biblioteki im Piłsudskiego. Nie chodzi mi o dzieła, tylko o sposób robienia tej kwerendy.
 5. Witam, W tym roku zacząłem studia historyczne i mam za zadanie zrobić kwerendę na temat historii wybranej przez wykładowcę biblioteki. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to ma w ogóle wyglądać fizycznie (strona a4, wypisane w punktach książki?). Jak wygląda tworzenie takiej kwerendy w bibliotece (umawiam się z biblioteką, wpisuję w komputer, potem proszę o wybrane dzieła i zapisuję je na kartce?) Bardzo bym prosił o pomoc bo w internecie nie ma na ten temat informacji.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.