Jump to content

Florek

Użytkownicy
 • Content count

  5
 • Joined

 • Last visited

About Florek

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Starożytność

Kontakt

 • Strona WWW
  http://tobylzamach.blogujacy.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zwierzaki

  Ja właśnie zastanawiam sie na zakupem fretki, ale nie wiem czy ten "zwierz" nie jest dla mnie za duzym wyzwaniem. Posiadał ktoś kiedyś fretkę? Ciężko ją hodować?
 2. Ulubiony polityk

  No temat mnie trochę zmiażdżył. Aby napisać o swoim ulubionym polityku to naprawdę trzeba mieć niezły zgryz. Obawiam się, że obecnie nie ma takiego, przynajmniej w Polsce, każdy próbuje tylko dal siebie coś zdziałać. Myślałem, że Palikot coś podziała jak wszedł do Sejmu, ale widzę oprócz parodiowania to nie ma nic do zaoferowania . A szkoda, bo jak widać Polacy potrzebuję czegoś nowego a nie tylko "stare ryje" w postaci Millera, Kalisza i innych wyjadaczy, którzy siedzą po 20 albo więcej lat i nic mądrego już dawno nie mają do powiedzenia.
 3. Na wybory prezydenckie jeszcze można ludzi namówić, ale patrząc co się dzieje na samorządowych to trudno oczekiwać, że ludzie pójdą tłumnie. Sam staram się uczęszczać na samorządowe, ale w wielu wypadkach to nawet nie wiem na kogo głosować bo większość kandydatów jest po prostu anonimowa i nikomu nieznana.
 4. Zależy jak się te pieniądze wydaje. Patrząc jak się Polska rozbudowuje (np. drogo, sporo jeżdżę po Polsce), to nie wyobrażam sobie aby nasz kraj potrafił zrobić taką ekspansję z własnych pieniędzy. W Grecji od dawna było wiadomo, że tam jest takie łapówkarstwo, że widzimy sami do czego to doprowadziło.
 5. Może i jesteśmy w 2013, ale pierwsze miasto już zbankrutowało więc temat jak widać wciąż na fali. Czas na pewno pokaże, ale obserwując co się dzieje w Stanach to nie dzieje się na pewno dobrze.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.