Jump to content

fb81

Użytkownicy
 • Content count

  7
 • Joined

 • Last visited

About fb81

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ale nie przyjąłbyś też odpowiedzi Z.P. jako zwycięzkiej. Nadmieniam, że jako pierwszy, również użyłem całej nazwy Z.P. - O.W. Quiz odbywa się na chat'cie i liczy się kto poda pierwszy poprawną odpowiedź. Podałem O.W., ktoś po mnie Z.W. i wygrał wtedy napisałem, że pełna nazwa to Z.P. - O.W. I cały czas starałem się im uświadomić, że zwycięzca też nie podał pełnej nazwy, a wygrał. Ale dziękuje za zainteresowanie i pomoc.
 2. Czyli pytanie było źle sformułowane, gdyż nie ma na nie jednoznacznej odpowiedzi. A napewno poprawną nie jest samo "Ziemi pomorskiej"
 3. To jesli sie mylę, po prostu poprawcie mnie, pytanie było źle sformułowane. Pozatym nigdy dywizjon 301 nie był tytułowany im. Ziemi Pomorskiej. Tylko 301 dyw. Ziemi Pomorskiej.
 4. Sam to sprawdziłem, ale skoro nadano eskadrze takie miano jak piszesz, to odbieram to jako ostatnią obowiązującą nazwę, a jesli w pytaniu nie było to sprecyzowane to myśle, że mam rację. Pytanie brzmiało dokładnie: Czyjego imienia był dywizjon 301?". Może źle rozumuje ale skoro pytanie było zadane w 2013 roku to nie ważne czy dywizjon czy eskadra, oficjalna nazwa brzmiała: "301. Dywizjonu Ziemi Pomorskiej im. Obrońców Warszawy"
 5. jeśli nie poszukałem dokładnie, przepraszam.
 6. Używam wójka gogle, dzięki mod. Lecz precyzując moje pytanie, gram w internetową grę War2 i są tam organizowane quizy historyczne, moja odpowiedź brzmiała własnie Obrońców Warszawy, a jestem besztany gdyż zanegowałem według modów poprawną odpowiedz: "Ziemi Pomorskiej". Wasza pomoc, pozwoli mi uzyskać sprawiedliwość. A mod powołuje się na wikipedie, której źródło przyznaje mi rację. Jeśli mogłbym prośic, najlepiej o źródła książkowe. A cały szanowny mod gry, na moje argumenty daje odpowiedz: " Bo ja tak zadecydowałem". Wasza pomoc pomogłaby potwierdzić moją rację lub wyprowadzić z błędu.
 7. Witam forumowiczów. Mam naprawdę wielką prośbę do znawców tematu lotnictwa II wojny światowej, mianowicie chodzi o to czyjego imienia był dywizjon 301 ? Bardzo zalezy mi na pomocy z Waszej strony.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.