Jump to content

JanaPacz

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About JanaPacz

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  XX wiek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. Witam! Jestem studentką z Rosji i proszę o pomoc w moim badaniu naukowym dot. Katynia, dokładniej Katynia jako symbolu dla Polski i Rosji. Zwracam się z prośbą o wypełnieniu krótkiej ankiety. Wyniki badań ankietowych są elementem mojej pracy dyplomowej o Katyniu. Zapewniam ochronę uzyskanych informacji, które zostaną wykorzystane wyłącznie do celów opracowania naukowego. link do ankiety: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFdNbTA2QWVTamU5Um1rVmtQa2xIVkE6MQ Uprzejmie dziękuję wszystkim, którzy wyrażą chęć pomocy i wypełnią ankietkę.
 2. Dziekuje bardzo! to jest kulturoznawcze badanie, moze byc dlatego wydaje sie panu dziwnym, bo prawie wszystkie badania Katynia sa historyczne czy politologiczne. Tematem mojej pracy jest Symboliczne znaczenie Katynia w kontekscie dialogu rosyjsko-polskiego. Oczywiscie potem moge umiescic tu resume, kiedy go przetlumacze z jezyka rosyjskiego na polski
 3. Witam! Jestem studentką z Rosji i proszę o pomoc w moim badaniu naukowym dot. Katynia, dokładniej Katynia jako symbolu dla Polski i Rosji. Zwracam się z prośbą o wypełnieniu krótkiej ankiety. Wyniki badań ankietowych są elementem mojej pracy dyplomowej o Katyniu. Zapewniam ochronę uzyskanych informacji, które zostaną wykorzystane wyłącznie do celów opracowania naukowego. link do ankiety: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFdNbTA2QWVTamU5Um1rVmtQa2xIVkE6MQ Uprzejmie dziękuję wszystkim, którzy wyrażą chęć pomocy i wypełnią ankietkę.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.