Jump to content

Ceska

Użytkownicy
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

About Ceska

 • Rank
  Ranga: Uczeń
 1. Bitwa, którą chciałbyś zobaczyć

  hmh... chciałabym zobaczyć jak Cezar podbił Gallów... albo bitwy drużyny Mieszka. to było coś!
 2. Gdyby prezydentem Polski był...

  jak to co?? byłby raj! -pieniądze by się dodrukowało ( potem nastąpilaby hiperinflacja ,ale co tam!) 8) - kobiety zamiast do pracy , to do garów! i problem bezrobocia z głowy ( a nawet by rąk do pracy brakowało więc otwieramy rynek pracy dla irlandczyków :twisted: ) -każdy musiałby posiadać legitymację członka samoobrony ( jako jedynej słusznej ^^ ) - a jak by się coś komuś nie podobało to lepperek pożyczyłby młodziez wszechpolską od giertycha i porządek by był! o!
 3. wolna elekcja pod warunkiem że wybierać będą ludzie mądrzy, którzy nie będą kierować się swoim interesem... w przeciwnym wypadku dziedziczenie
 4. babilonia! za co? za Isztar- boginię wojny, radości, miłości , za Anu, za Ea i Sina i za fajne horoskopy :twisted:
 5. Quiz historyczny

  czy chodzi o szybowiec MXY8 Akigusa ??
 6. Quiz historyczny

  potwierdzam . pytaj! / sorki :oops: /
 7. Quiz historyczny

  ale fajnie^^ ok moje pytanie: jak się nazywała autorka "Scivias" i "Causae et curae" ?? / oczywiście chodzi mi o kobietę^^/
 8. witam! mam pewne wątpliwości na temat winnego rozpętania I Wojny Światowj- Niemiec. jak myślicie czy to była wina tylko niemiec? czy świat miał prawo zrzucać całą odpowiedzialnośc na nich?? chętnie poznam wasze zdanie na ten temat :wink:
 9. Quiz historyczny

  czy chodzi o Marcus Aurelius Antoninus Bassianus czyli Karakalle?? ...hmm.. więc moze Carakalla?? :wink:
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.