Jump to content

ig21

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About ig21

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Historia XIX wieku

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. "Proszę ukazać zmianę obszarów zainteresowania USA, a wic ograniczenie zainteresowania Europą, na rzecz Dalekiego Wschodu" CZY MÓGŁBY KTOŚ ZORIENTOWANY NAKREŚLIĆ MNIEJ-WIĘCEJ O CO KONKRETNIE TU CHODZI?
 2. Dzięki za link, niestety nie znam angielskiego na tyle dobrze żeby sobie to przetłumaczyć. Pytanie zadałam na wielu forach i jedynymi odpowiedziami jakie otrzymałam były to wymieniane książki do których nie mam dostępu oraz linki do wikipedii. Chciasłabym dostać odpowiedź w 2 - 3 zdaniach NAPROWADZAJĄCYCH.
 3. Witam Pisze licencjat na temat Doktryny Cartera i promotor napisał mi że należy ukazać nowy stosunek USA do krajów nieprzestrzegających praw człowieka, w tym byłych sojuszników, np. Filipin. O co tu chodzi??? Nie chciał powiedzieć dokłądnie o co mu chodzi, powiedział że mam poczytać. Jeżeli ktoś mniej więcej wie o co konkretnie chodzi to prosze o pomoc.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.