Jump to content

Krzysztof Zawadzki

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Krzysztof Zawadzki

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  II wojna światowa - Polska

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Literatura - Powstanie Warszawskie

  Ja dziś zamówiłem sobie ksiązkę, a właściwie to czyjeś wspomnienia, ale na razie póki jej nie przeczytam, to nie będę polecać, bo nie wiem ile tam jest o Powstaniu Warszawskim.
 2. Fatum wojny Beaty Muszyńskiej - problem

  Wielkie dzieki, rzeczywiście jest :-)
 3. Literatura której nie ma- czyli Wasze życzenia

  Szukam pewnej ksiązki. Niby jest, a jakby jej nie było. W Muzeum Powstania Warszawskiego rzuciła mi się w oczy ulotka z książką Beaty Muszyńskiej Fatum wojny. Są to wspomnienia dziecka, które brało udział w Powstaniu Warszawskim i nie tylko. Pisałem do kilku internetowych księgarń i żadna tych wspomnień w sprzedaży nie ma. Czy ktoś wie gdzie tę książkę można kupić albo może sam ma?
 4. W MPW rzuciła mi się w oczy ulotka z książką Beaty Muszyńskiej Fatum wojny. Są to wspomnienia dziecka, które brało udział w Powstaniu Warszawskim i nie tylko. Pisałem do kilku internetowych księgarń i żadna tych wspomnień w sprzedaży nie ma. Czy ktoś wie gdzie tę książkę można kupić?
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.