Jump to content

Yvalee

Użytkownicy
  • Content count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yvalee

  1. Witam, Mam nadzieje, ze to dobry dział na takie pytanie. Mianowicie zastanawiam się nad zakupem książki ,,Kiedy Rzym rządził światem. Imperium rzymskie 100 p.n.e. - 200 n.e.'' Niestety jest to księgarnia internetowa a nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś recenzji owej książki. Czy ktoś może czytał i wie czy jest ciekawa i sensowna pod względem zawartej w niej treści, warta kupna, czy może lepiej poszukać czegoś innego?
  2. Ups, faktycznie ''średniowiecze', przepraszam. Co do polecanych pozycji chciałam zakupić właśnie Krawczuka, niestety występuje problem w postaci, że ciężkie jest nabycie tej książki w moim mieście, a nie mam możliwości kupna przez internet. Dlatego sprawdzam każdą dostępną pozycje, która wydała mi się w miarę tematycznie ok. No nic, w takim razie poszukam jeszcze czegoś innego niż książka o którą pytałam w tym temacie. Dziękuję za odpowiedzi )
  3. Witam. Poszukuje jakiejś ciekawej książki na temat historii cesarstwa rzymskiego. Zależy mi, aby dość szczegółowo i fajnie było tam opisane o panujących w cesarstwie cesarzach, o podbijaniu innych krajów, o tym co podbili itp. Tak, żeby książka zawierała historie cesarstwa od początku do upadku, i miała w sobie wszystko co działo się wtedy w cesarstwie. Ta książka ma być prezentem dla kogoś i bardzo mi zależy, żeby zwłaszcza dwa pierwsze wyszczególnione tematy były tam szerzej opisane, bo interesują dość mocno obdarowywanego. Z góry dziękuję za każdą propozycję
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.