Jump to content

Yvalee

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Yvalee

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Starożytność
 1. Ups, faktycznie ''średniowiecze', przepraszam. Co do polecanych pozycji chciałam zakupić właśnie Krawczuka, niestety występuje problem w postaci, że ciężkie jest nabycie tej książki w moim mieście, a nie mam możliwości kupna przez internet. Dlatego sprawdzam każdą dostępną pozycje, która wydała mi się w miarę tematycznie ok. No nic, w takim razie poszukam jeszcze czegoś innego niż książka o którą pytałam w tym temacie. Dziękuję za odpowiedzi )
 2. Witam, Mam nadzieje, ze to dobry dział na takie pytanie. Mianowicie zastanawiam się nad zakupem książki ,,Kiedy Rzym rządził światem. Imperium rzymskie 100 p.n.e. - 200 n.e.'' Niestety jest to księgarnia internetowa a nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś recenzji owej książki. Czy ktoś może czytał i wie czy jest ciekawa i sensowna pod względem zawartej w niej treści, warta kupna, czy może lepiej poszukać czegoś innego?
 3. Witam. Poszukuje jakiejś ciekawej książki na temat historii cesarstwa rzymskiego. Zależy mi, aby dość szczegółowo i fajnie było tam opisane o panujących w cesarstwie cesarzach, o podbijaniu innych krajów, o tym co podbili itp. Tak, żeby książka zawierała historie cesarstwa od początku do upadku, i miała w sobie wszystko co działo się wtedy w cesarstwie. Ta książka ma być prezentem dla kogoś i bardzo mi zależy, żeby zwłaszcza dwa pierwsze wyszczególnione tematy były tam szerzej opisane, bo interesują dość mocno obdarowywanego. Z góry dziękuję za każdą propozycję
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.