Jump to content

patryk05011

Użytkownicy
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by patryk05011


 1. Witam mam kilka pytań odnośnie feudalizmu w Polsce i nie tylko, proszę o pomoc :)

  Do kiedy funkcjonuje feudalizm w Polsce i innych krajach ?

  Co to jest i kiedy sie rozpoczął kapitalizm?

  Kiedy było uwłaszczenie chłopów i co to jest?

  Z góry dziekuję za pomoc !


 2. Witam :)

  Jestem w Liceum i na lekcji informatyki sor kazał nam zrobić stronę www na temat, który przyda się także na innych lekcjach w niedalekiej przyszłości, więc poszedłem do sorki od historii i poprosiłem o jakiś ciekawy temacik, ta dała mi temat " FEUDALIZM", i kazała ten temat zrobić szczegółowo i wyczerpująco...

  Bez zastanowienia po powrocie do domu zacząłem szukać różnych informacji, ale nie mam jako takiego punktu zaczepienia... wszędzie wszystko opisane jest tzw. "po łebkach", natknąłem sie na to forum i zwracam sie do was "eksperci" z prośbą o udzielenie mi jakiś informacji szczegółowych na temat "FEUDALIZMU" co na takiej stronie mogę umieścić jakie info, jakie obrazki. Do tego jeszcze zamierzam cały loyout (wygląd strony) zrobić samemu tylko, że tutaj kolejne pytanie jakie obrazki umieścić w topie strony (top strony - baner głowny który widzimy najczesciej na górze danej strony gdzie są jakieś obrazki i podane np nazwa strony lub firmy), żeby miało to ręce i nogi :)

  Za pomoc gorąco dziękuję !

×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.