Jump to content

Dreyn

Użytkownicy
  • Content count

    3
  • Joined

  • Last visited

About Dreyn

Poprzednie pola

  • Specjalizacja
    Inna
  1. Witam Jestem w trakcie pisania ksiażki, dokładniej powieści. Moja powieść zaczyna jakoś zaczyna się jakoś w roku 1891, chociaż myślę, że w treści nigdy nie będę podawał dokładnej daty, w której dzieje się akcja powieści. Moja książka nie będzie książką ścile historyczną. Raczej będzie to ciekawa opowieść. Ale mimo to, potrzebuję wiedzy na temat tego jak żyli wówczas przeciętni ludzie. Na przykład teraz stanąłem na takim punkciem, jakie zadawania mieli właściwie służący na dworach, co robili. I jak ogólnie na żyło się na takim dworze np. w jakimś opactwie w Anglii. Wiecie może jak mogę zdobywać historyczne informacje na ten temat, gdy będą mi potrzebne do powieści? Pozdrawiam serdecznie
  2. Witam Poszukuję książki dzięki, której będę mógł w miarę dokładnie wystudiować, albo chociaż dowiedzieć się sporo o życiu w tym okresie w Anglii. Interesuje mnie życie w tym okresie zwyczajnych ludzi i nie tylko. Jak to ogólnie wyglądało. Lata mogą być tak od początku dziewięćdziesiątych XVIIIw. do tak 1810r. Interesuje mnie głównie życie ludzi w tamtym czasie i żeby książka pokazała mi obraz jak wyglądał świat w tamtych czasach, ale głównie chodzi mi Anglię. Książka może być powieścią.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.