Jump to content

Muzeum Wojska Polskiego

Użytkownicy
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

About Muzeum Wojska Polskiego

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna
 1. Roman Matuszewski nadal się nią zajmuje. Na stronie internetowej jest dział Kontakt, gdzie istnieje odpowiedni moduł do kontaktu z MWP. Jeżeli nie wie Pan do kogo skierować swoją sprawę, wtedy proszę pisać do Dyrekcji, a sekretariat sam zdecyduje, kto w MWP tymi sprawami się zajmuje i przekaże tego samego dnia pismo odpowiedniej osobie.
 2. Przypominam, że konkurs potrwa do 6 października. Ogłoszenie wyników 7 października.
 3. Witam, Zgodnie z obietnicą zorganizowaliśmy kolejny konkurs historyczny na nowej stronie internetowej Muzeum Wojska Polskiego. Poprzedni cieszył się sporą popularnością i mam nadzieję, że brali w nim udział także użytkownicy forum historia.org.pl. Teraz mam przyjemność zaprosić Was do kolejnej edycji konkursu, przy której współpracujemy z blogami historycznymi - http://www.alehistoria.blox.pl oraz http://www.nieznanahistoria.pl. Co należy zrobić? Wystarczy przesłać na adres konkurs@muzeumwp.pl odpowiedź na jedno proste pytanie: Kto 28 października 1939 roku zastąpił Stefana Starzyńskiego na stanowisku prezydenta miasta stołecznego Warszawa? W temacie wiadomości umieśćcie dopisek "Konkurs", a w treści nie zapomnijcie o adresie korespondencyjnym w celu wysłania ewentualnej nagrody. A jest nią książka "I będzie wolna Polska... - Legiony polskie w sztuce" Wszystkie szczegółowe informacje wraz z dokładnym regulaminem znajdziecie na stronie Muzeum Wojska Polskiego - /www.muzeumwp.pl Dziękuję za uwagę i powodzenia
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.