Jump to content

maturzysta 23

Użytkownicy
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

About maturzysta 23

 • Rank
  Ranga: Uczeń

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Historia XIX wieku
 1. New world order

  Szanuje wasze zdanie ale uważam,że jest w tym troche prawdy. Sprawy związane z terrorem, efektem cieplarnianym czy przeludnieniem globu to mity. Ale wszystko jest robione w jakimś celu. Spójrzcie na USA. Gdzie tam wolność o którą tak walczyli ojcowie założyciele. Te państwo staje sie państwem faszystowskim. Prawo staje bardziej ostre, Władza myśli o wprowadzeniu zakazu na posiadanie broni, istnieją pomysły związane z stworzeniem armii cywilnej. No niby walka z terrorem. Atak naprawde zbliża się wojna z Iranem. Ostatnim prawdziwym prezydentem był Kennedy. Zginął bo walczył o przejrzystość życia publicznego To fakty .Obama to marionetka . Rzadzi przecież Brzeziński. Unia europejska to był błąd. Herman Van Rompuy to uczestnik grupy Bildenberg. Też fakt. Ludzie się nie zastanawiają bo chcą prestiżu, spokoju. Dlatego zwalaja winę na lewaków. Ameryka to kolos na glinianych nogach...
 2. New world order

  Od pewnego czasu zastanawiam się nad teorią New world order. Chodzi o to że grupa ludzi działająca w ramach grupy Bildenberg czy Komisji trójstronnej tworzy na naszych oczach fundamenty rządu światowego. Trzeba zauważyć że wszystko łaczy sie w jedną całość . POLSKA jest już województwem unii europejskiem, istnieją pomysły utworzenia unii północno-amerykańskiej. Grupa ludzi trzymających prawdziwą władzę dąży do depopulacji i ochipowania Nas. Obejrzyjcie dokumenty Alexa Jones'a czy Arona Russo. Czy zamierzacie pójść na wybory i w dalszym ciągu wybierać marionetki w rękach bankowców.
 3. Wielki Kryzys

  Mój błąd. chodziło mi że trwał 1928-1932(właczając w to rok 1932). Chodzi mi bardziej o rok 1928, ponieważ wtedy pojawiły się pierwsze oznaki kryzysu.
 4. Wielki Kryzys

  Zgodnie z opiniami historyków Wielki kryzys miał miejsce w latach 1929-1933. Czy można przyjac jednak, że rozpoczął się w roku 1928 i trwał do 1932 gdyz w 1933 roku pojawiły sie oznaki wyjścia z tego właśnie krysysu?
 5. Matura z historii 2010

  Może tu mi pomożecie. Nie wiem czy popełniłem błąd rzeczowy. Napisałem coś w stylu : Polska i Francja zawarły w 1921 umowę wojskową więc utworzyła się Mała ententa. Chodzi tu głownie o mała ententa. Czy mogę za to dostac 0 punktów. Czytałem na forach że można dostać 0 punktów za błąd rzeczowy . powstaje pytanie : Czy był to błąd rzeczowy
 6. matura

  Dziękuje za odpowiedź. W dalszym ciągu nie jestem jednak spokojny. Ta '' Mała ententa" może narobić mi problemu. A co sądzą inni. Czy był to błąd rzeczowy? Może nauczyciele używający tego forum są w stanie mi pomóc. Byłbym wdzięczny:)
 7. matura

  Niech mi ktoś pomoże. Denerwuje się trochę. Podałem ramy chronologiczne, terytorialne, teze. Wyczerpałem temat. I teraz nurtuje mnie to czy moge dostac 0 punktów. Czy mogą to uznac za błąd.
 8. matura

  Pisałem teraz to wszystko na szybko:)
 9. matura

  Raczej ta pierwsza . Oczywiście nie popełniałem takich błędów. Myślisz że 0 punktów?
 10. matura

  mam pytanie do specjalisty. Na tegorocznej maturze chyba popołniłem błąd rzeczowy. Nie jestem pewny jak dokładnie brzmiał i czy był to bład. Ale wygladało to mniej wiecej tak(podam 3 opcje): Polska i francja podpisały umowe wojskową w 1921. Tworzy się Mała entententa. Polska i Francja podpisała umowe wojskowa w 1921 i tworzy się mała ententa Polska i Francja podpisały umowe wojskową w 1921 wiec utworzyła się mała ententa Chodzi tu głownie o ta mała entente. Bedzie to bład i czy dostane za to prace 0 punktów? aha mam pytanie dotyczace autorów. Czy stwierdzenie: Jak podaje norman davies ... Jest prawidłowe? Nie podałem tytułu ksiązki. Z góry dziękuje za odpowiedz:)
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.