Jump to content

szyszynka

Użytkownicy
 • Content count

  3
 • Joined

 • Last visited

About szyszynka

Poprzednie pola

 • Specjalizacja
  Inna
 1. Pytanie o psychologię!

  jestem czynną członkinią w charaktery.eu, spróbuję tam zapytac bo to właściwie całkiem dobry pomysł. na psychologie napewno sie dostane - ale jeszcze nie wiem na jaka. eh, ciekawy. wiec skoro mówię w taki sposób to wyrażam przekonanie, że jestem pewna co do obranego kierunku. daruj sobie takie uprzejmości. nie musze miec forow u boga, zeby racjonalnie ocenic swoje mozliwosci.
 2. Pytanie o psychologię!

  ZA rok rozpoczynam studia na psychologii - nie chcę się za specjalnie zamartwic o przyjecie dlatego zapytam : matura taka jak : polski - podst.+rozsz, matma - podstawa, angielski - podst. + rozszerz, biologia - ... i tutaj właśnie zastanawiam się nad poziomem... boję się rozszerzonej maury a z biologii ale czy to właściwie konieczne? ;*
 3. Upadek I Rzeczypospolitej.

  Czy móglibyście mi pomoc w pisaniu pracy historycznej? mam zastanowic sie - czy przyczyny zewn czy wewn spowodowaly upadek i doprowadzily do rozbiorow I RP... powinnam to uargumentowac sensownie, wiec to taka typowo maturalna praca. Nie jestem pewna, czy obranie tezy, ze to glownie wina wewnetrznej sytuacji - to dobry wybor. ale wydaje mi sie, ze po pierwsze : jako jedyni stalismy sie ofiara takich rozbiorow i jako nieliczni byliscie w xvii wieku tak zdegenerowanym spoleczenstwem nie dostosowanym do owczesnej mody jesli chodzi o ustroj. Byłabym wdzieczna za podanie kilku argumentów! Serdecznie pozdrawiam.
×

Important Information

Przed wyrażeniem zgody na Terms of Use forum koniecznie zapoznaj się z naszą Privacy Policy. Jej akceptacja jest dobrowolna, ale niezbędna do dalszego korzystania z forum.